אתר קורסים / קורסים בתל אביב והמרכז

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

קורסים בתל אביב והמרכז

חמש סיבות מצויינות ללמוד בתל אביב והמרכז

1. כל הדרכים מובילות לארלוזורוב
נכון שגוש דן הוא מלכודת של פקקים בשעות מסויימות, והדבר עלול להרתיע רבים, אבל חשוב לזכור שלימודים אינם מתנהלים בהכרח בעת בה כל עם ישראל יוצא לעבודה או חוזר ממנה, אלא בשעות מגוונות יותר. במקרה כזה, תל אביב היא העיר הנגישה ביותר בארץ, אשר כל התחבורה הציבורית מנותבת ממנה ואליה. העיר גדושה בתשתיות הסעה המאפשרות הגעה ישירה לכל מקום במדינה וממנו כמעט בכל שעה; באוטובוסים, רכבת, מוניות שירות או פרטיות. במילים אחרות: גם אם קצת קשה לפעמים לחצות את נתיבי איילון, לעולם אין את "האוטובוס האחרון" הביתה שאסור להחמיץ.
 
2. רישות חברתי
מורים טובים ומסלולי לימוד מושקעים אפשר למצוא בכל מקום, אבל מטבע הדברים מרכז הפעילות הארצית כמעט בכל תחום נמצא בתל אביב, וכפועל יוצא מכך המורים המלמדים במרכז באים מליבת העשייה, והנגישות למרכזי הפעילות היא רבה יותר. לדוגמה: סטודנט לעיתונות ותקשורת אשר לומד בצפון יודרך אולי במקצועיות רבה בידי עיתונאי בכיר או אולי אפילו עורכו של אחד מהעיתונים המקומיים. לעומת זאת, אם יבחר ללמוד במרכז, סיכויים רבים שיזכה במורה הפעיל בעיתונות הארצית. בניית רישות חברתי ("נטוורקינג") יכולה להיות במקרים רבים משמעותית ביותר, ותלמידים מצטיינים בפריפריה יכולים לא פעם לרכוש השכלה נהדרת, אך בפועל להישאר "ראש לשועלים".
 
3. ההיצע
אין מה לזלזל באפשרויות הלימודיות שמציעה הפריפריה, אולם כאשר מדובר בלימודים ייחודיים יותר, רבים מביניהם מוצעים רק במרכז, וזאת משום הביקוש המצומצם שאינו מצדיק את קיומם במקומות אחרים. מציאות זו משליכה אפילו על תחומים שהם מבוקשים יותר וזמינים במקומות רבים; ככל שתעיינו בקטגוריות השונות באתר, תגלו שמספר האפשרויות המוצעות באיזור תל אביב והמרכז גדול משמעותית מאחרים, לעתים אפילו יותר מכל יתרת האיזורים גם יחד. משמעות הדבר היא שמי שבוחר ללמוד במרכז לא יצטרך להתפשר על שעות הלימודים, ויוכל למצוא לרוב מסלול במועדים הנוחים לו, להשיג בדיוק את ההסמכה אותה ביקש, ופעמים רבות גם במחיר נוח יותר, משום התחרות בין מוסדות הלימוד, שמן הסתם נמוכה יותר בפריפריה לעומת גוש דן.
 
4.  ללמוד בלב העניינים
קל להבין למה מהנה יותר ללמוד בעיר מרכזית ושוקקת חיים. חלל במערכת השעות יכול להיות המתנה משעממת בקפטריה של מכללה שאין כלום מסביבה, עם הסמארטפון וסיגריה, בעוד שבלב העיר היא עשוייה להפוך בלי שום בעיה לזמן איכות מהנה אותו ניתן לנצל לטיול מעניין בעיר, קניות, מסעדה, בית קפה או כל בילוי אחר. בעצם למי שלומד במרכז יש את כל הסיבות להישאר גם אחרי הלימודים ולמצות את אפשרויות העניין הרבות המוצעות בסביבה, ולא לטוס מיד הביתה בסיום השיעור. כמו שכבר צויין קודם, האוטובוס האחרון הביתה לא יברח אף פעם, ולרוב ייצא אחד גם שעה אחריו, כך שאין מה למהר.
 
5. יותר אפשרויות תעסוקה
לא סוד הוא שקל יותר למצוא משרה באזור המרכז, ובשכר שיהיה לרוב גבוה יותר. יתרון זה הופך משמעותי בעיקר כאשר מדובר בבוגר קורס כלשהו, אשר רק עושה את צעדיו התעסוקתיים הראשונים במקצוע אותו רכש. לימודים הנערכים במרכז העשייה מזמינים לרוב השתלבות נוחה, מהירה, בטוחה ומשתלמת יותר בשוק העבודה.
לימודים בתל אביב והמרכז אתר קורסים

קרא עוד על קורסים בתל אביב והמרכז
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים בתל אביב והמרכז

המכללה הרב תחומית

לסטודנטים ולבוגרים סיוע במציאת מקום עבודה, מלגות לימודים מיוחדות לנרשמים