אתר קורסים / שיווק ומכירות / קורס ניהול משא ומתן

במשך אורך החיים של עסק או חברה, ובכלל בחיים היומיומיים, קיימת תקשורת תמידית עם לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים, ספקים ועובדים בארגון. על מנת שאינטראקציה זו תביא לתוצאות טובות ותקדם את העסק בכיוון שאליו רוצים הבעלים להגיע, צריכים הגורמים הרבים לנהל משא ומתן פעמים רבות ולאורך זמן. בהתחשב בכך שלא כל אחד יודע את רזי ניהול משא ומתן באופן יעיל, קיימים לא מעט קורסים שמעניקים הכשרה מקצועית לניהולו וחלקם אף מתמחים במשא ומתן בתחומים ספציפיים.
קורס ניהול משא ומתן

קורס ניהול משא ומתן כולל בתוכו נושאי תקשורת בין אישית, שפת גוף, מראה ורושם ראשוני, איתור מוקד המחלוקת, הסרת התנגדויות, הגדרת קווים אדומים, אסטרטגיות שיווק והתדיינות, טקטיקות ניהוליות, הגעה ליעדים ועוד.

קורסים מתקיימים במסגרות שונות בהתאם לצרכים של העולם שבו מתקיים המו"מ. כך לדוגמא קיימים קורסי ניהול משא ומתן עסקי, בינלאומי, פוליטי או בשיווק ומכירה. קורסים אלו משלבים פעמים רבות את תחום ניהול הקונפליקטים כחלק מובנה במסלול הלימוד.

קורס ניהול משא ומתן מתקיים במוסדות לימוד שונים, בלימודי חוץ של אוניברסיטאות, במכללות העוסקות בתחום הארגוני והמנהלי ובמוסדות נוספים. כך ניתן למצוא קורסים בתל אביב, קורסים בחיפה, קורסים בירושלים, קורסים בכפר סבא ובעוד ערים ברחבי הארץ.

קרא עוד על קורס ניהול משא ומתן

נמצא קורס אחד

מנהל עסקים


ABS ביה"ס למסחר ועסקים
ניהול הוא מקצוע, וכמו כל מקצוע יש ללמוד אותו ולא להסתמך על אינסטינקטים. קורס פרקטי זה נועד על מנת להעניק כלים לבעלי עסקים, מנהלים ואנשים הרוצים להשתלב בעמדות ניהול, במטרה
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

למכור טלוויזיה לעיוורת ושעון צלילה לקשישה בת 80

אבל רגע לפני הסיפור- דעו לכם לגם אתם יכולים להפוך לאנשי מכירות. רק צריך להירשם לחלק מהקורסים המתאימים כמו: קורס ללימודי

גשר (לא) צר מאוד - יתרונות הגישור בניהול סכסוכים

גישור לניהול ויישוב סכסוכים הוא תהליך במסגרתו פונים הצדדים לסכסוך באופן רצוני לגורם מוסמך ומוסכם עליהם, על מנת ליישב את המחלוקת שנוצרה.

איך להפוך למנהל יותר טוב

אחת השאלות הנפוצות ביותר בראיון עבודה היא: "מה החולשות שלך?" בווריאציות שונות. המרואיינים נוהגים לענות דברים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ניהול משא ומתן