אתר קורסים / בעלי חיים / לימודי ספרות כלבים
כיום, רבים מבעלי הכלבים הם לקוחות פעילים במספרות ייעודיות לחיות המחמד או נעזרים בשירותי תספורת הניתנים אצל הווטרינר או בחנויות לחיות מחמד. זאת מכיוון שיותר ויותר בעלי כלבים מגזעים שונים מעוניינים לטפח את בעלי החיים שלהם וכן לספר ולעצב את שיער חיות המחמד שלהם. כתוצאה מכך מקצוע לימודי ספרות כלבים החל לתפוס תאוצה ולהפוך למקור הכנסה פופולארי ומבוקש בקרב חובבי כלבים ובעלי חיים. אין זה משנה אם מדובר בכלב בעל פרווה קצרה או ארוכה כל הכלבים זקוקים  לקיצוץ של הציפורניים, ניקוי האוזניים וכן רחיצה ומקלחת לכלב.   קורס ספרות כלבים אתר קורסים

ספרות כלבים הוא מקצוע מתגמל המקנה סיפוק רב לעוסקים בו על אף שלעיתים הוא כרוך במאמץ פיזי. אם אתם מעוניינים לעסוק בספרות כלבים עליכם להיות מלאי ביטחון בטיפול בגזעי כלבים שונים וכן אכפתיים ועדינים בכל הנוגע להתנהלות מול הכלבים. נוסף לכך, יש צורך ביכולת תשומת לפרטים וכן יכולת פיזית מסוימת. הרבה ספרי כלבים הינם בעלי עסק עצמאי משלהם ולכן מוטיבציה להצלחה בתחום טיפוח הכלבים היא חיונית.
הכשרה בטיפול וטיפוח נכון של כלב נעשית באמצעות לימודי ספרות כלבים. בין התכנים הנלמדים במסגרת הלימודים ניתן למצוא הכשרה בטיפוח הכוללת ניקוי שיער, רחיצה נכונה, ייבוש ומתן ועיצוב הפרווה באופן מסוגנן בהתאם לגזע הכלב או בהתאם לרצון הלקוח. כספרי כלבים יהיה עליכם לעבוד בשיתוף פעולה עם הבעלים לכן בבואכם לטפל בכלב עליכם לברר את ההיסטוריה שלו כגון, אופי הכלב, מצבו הבריאותי, ההיסטוריה הרפואית וגילו. הדבר מאפשר לכם להמליץ על דרך הטיפוח והסגנון המתאים לגזע הכלב בו נתבקשתם לטפל.

נוסף לכך, בלימודי ספרות כלבים תקבלו הכשרה רפואית הכוללת ידע באשר לאבות המזון, הרקמות, התא, מערכות הלב וכלי הדם, מתן עזרה ראשונה וטיפול רפואי, זיהוי וטיפול בטפילים וסימנים לדלקת. בתום הקורס תוכלו להשתלב במספרת כלבים או לפתוח עסק עצמאי כספר בעלי חיים.
קרא עוד על לימודי ספרות כלבים

נמצאו 2 קורסים

ספרות כלבים


My-Dog College
הגידול המתמיד של כמות חיות המחמד מצריך טיפוח, היגיינה ואסתטיקה על בסיס יומי, כדי לאפשר חיים משותפים בהרמוניה ביתית מלאה. קורס זה מקנה ידע מקצועי רחב בתחום הספרות והאסתטיקה בכלבים.
גני יהודה (לייד סביון)חיפה

ספרות וטיפוח כלבים וחתולים


מגן דוד ירוק
קורס המקנה ידע מקצועי ומעשי מקיף בספרות וטיפוח כלבים, חתולים וחיות מחמד אחרות,  ומאפשר עיסוק באופן פרטי ועצמאי בתחום טיפוח חיות מחמד אלו, הכשרה מלאה למקצוע הספרות ולטיפוח כלבים וחתולים,
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

שלוש דרכים לפנק את בעלי החיים

למרות ההבנה שכלב הוא לא בן זוג (או ילד) רבים האנשים המתייחסים אל חיית המחמד שלהם כחלק מבני המשפחה, לעתים אף בצורה קיצונית ביותר.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי ספרות כלבים