אתר קורסים / אופנה וסטיילינג / לימודי עיצוב אופנה
הגורם הראשון שאנו מזהים ובוחנים אצל כל אדם הוא המראה; הדרך בה אנשים בוחרים להציג את עצמם חיצונית היא משמעותית ומשפיעה, גם אם איננו מעוניינים להודות בכך בפה מלא. גם אצל אנשים שטוענים כי אין להם עניין בדבר, בעצם יש עניין, כי הרי גם טענה לאי-אמירה היא אמירה לכשעצמה.
לימודי עיצוב אופנה מכשירים אנשי מקצוע לעיסוק בתחום ההלבשה, ההנעלה, הטקסטיל, אבזרים ותחומים המשיקים להם. זוהי הכשרה המיועדת לאנשים יצירתיים ומעשיים שאוהבים לדבר ולקרוא על אופנה, חולמים על דגמים חדשים ומפנטזים כיצד היו הם בעצמם מעצבים פריט זה או אחר אם ההכרעה היתה נתונה בידיהם.
 
לימודים אלו פונים לקהל יעד רחב ומגוון המעוניין להשתלב בעולם האופנה, כמו למשל להצטרף לעסק של עיצוב בגדים או להקים קו עצמאי, לעצב נעליים ופרטי לבוש אחרים, או להצטרף לעבוד בתצוגות האופנה וצילומי אופנה.
לימודי עיצוב אופנה
בשנים האחרונות תעשיית האופנה בארץ הולכת ומתחזקת, דבר המצריך אנשי מקצוע רבים וטובים יותר. כהשלכה מכך, הולך וגובר הביקוש להתקבל ללימודי עיצוב אופנה באותן מסגרות מקצועיות המתמחות בכך. כתוצאה, הולך ועולה סף הדרישה במוסדות השונים, ולכן רבים המבקשים ללמוד תחום זה פונים קודם כל למכינה המסייעת להם להכין תיק עבודות ברמה גבוהה, ובעצם מצטרפים למסלול לימודים עוד לפני הלימודים עצמם. מכינות אלו מציעות סיוע בהכנת תיק עבודות ייעודי, תרגול סימולציות לקראת ראיון הקבלה, ומשפרות את סיכוי ההשתלבות במסלולי הלימוד המבוקשים. מומלץ לבחון אפשרות לפתוח את הלימודים בדרך זו, בעיקר עבור אלו המבקשים להתקבל למסלולי הלימוד היוקרתיים, ואינם מצויידים עדיין בתיק עבודות נאות אשר יקדם את סיכויי קבלתם.
 
הלימודים להכשרת מעצבי אופנה כולל קורסים רבים ומגוונים, ביניהם יסודות העיצוב, מושגים ומונחים מעולם זה, הכרות עם חומרים והאפשרויות שהם מעניקים למעצב, רישום ואיור, תוכנות מחשב יעודיות לשימוש מעצבי אופנה, סטיילינג ללקוחות פרטיים, ולתערוכות אופנה, פיתוח המחשבה היצירתית, תמחור עבודות, התאמת בגדים לגזרות, ייצור המוני של אופנה, עיצוב שמלות ערב וכלה, וקורסי תפירה.
 משך הלימודים משתנה ממוסד אחד לשני ובין מסלול לימודים אחד למשנהו. ניתן ללמוד עיצוב אופנה וטקסטיל לתואר הנדסאי או מהנדס, כאשר משך הלימודים יהיה בין שנתיים לארבע; אפשר לקחת קורס שנמשך מספר חודשים ומקנה ללומדים בו תעודה; קיימים קורסים המשלבים עיצוב אופנה כחלק מהסילבוס אך מקנים תעודה והכשרה במקצוע אחר; ניתן ללמוד פלג מתוך עולם האופנה ולהתמקד בו, והאפשרויות להתמקצעות פרטנית זו או אחרת גם הן רבות.
 
לימודי עיצוב אופנה מתקיימים במכללות שונות ברחבי הארץ, כך שהפונים יכולים למצוא קורסים בתל אביב, לימודי אופנה בראשון לציון, בכפר סבא ועוד.
קרא עוד על לימודי עיצוב אופנה

נמצאו 4 קורסים

עיצוב בגדי ים וחוף


המדרשה לאופנה
ישראל היא ארץ חמה אשר מאפשרת לבלות בים או בבריכה במשך חודשים רבים של השנה, לכן נשים רבות מעוניינות בבגדי ים אופנתיים ומיוחדים, אשר מחמיאים לגופן. זו הסיבה שבשלה תחום
אשדודירושליםחיפה

תואר ראשון בעיצוב אופנה


המרכז האקדמי ויצו חיפה
עיצוב אופנה הוא מקצוע יצירתי המאפשר חיכוך מתמיד בעולם הזוהר. האופנה היא למעשה דרך ביטוי של כולנו, והיא מאפשרת לנו להיות ייחודיים ועכשיוויים. זהו מסלול מקיף ומעמיק לעיצוב אופנה אשר
חיפה

עיצוב שמלות ערב וכלה


המדרשה לאופנה
חולמת על סלון כלות משלך? כבר התחלת לדמיין את שמלת האוסקר שתתפרי בסטודיו הפרטי שפתחת? תוכנית הלימודים של "המדרשה לאופנה" ייחודית ומותאמת לנשים בוגרות קורס "עיצוב אופנה" של המדרשה, או
אשדודירושליםחיפהתל-אביב

עיצוב אופנה שנתי למתחילות


המדרשה לאופנה
חולמת, להכנס אל עולם האופנה? המדרשה לאופנה תהפוך לך את החלום למקצוע. קורס זה, המיועד לנשים בלבד, אינו דורש ידע קודם כלל וייתן לך את כל הכלים המקצועיים הדרושים למעצבת
אשדודירושליםחיפהתל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מסחר באמזון – הדבר הבא

יוקר המחיה בארץ הביא לכך שישראל הינה המדינה בעלת שיעור הקניות באינטרנט הגבוה ב OECD . כיום מתחלקות בנתח שוק זה

טיפים למעוניינים בלימודי עיצוב

מדי שנה נרשמים אלפי צעירים ללימודים אקדמיים בתחומי העיצוב השונים . אצל רובם השאיפה זהה- להתקבל ללמוד במוסדות המבוקשים

המדריך לבחירת בית הספר ללימודי עיצוב

כמו בכל דבר בחיים, יש אנשים שכבר עשו זאת לפניך. הדבר נכון לגבי בית הספר, הצבא, וכן, גם לגבי לימודי עיצוב. לכן כדאי לברר

קורסים בעיצוב אופנה: הטבלה המסכמת

  שם המסלול נושא הלימודים משך הקורס*

קורס בטיחות בעבודה – הבטחון התעסוקתי שלך

בשנים האחרונות הפך נושא הבטיחות בעבודה ליותר ויותר משמעותי, וההתייחסות אליו השתנתה מהקצה אל הקצה, הן בהיבטים המשפטיים והן בהיבטים הפיננסיים.

הסבה מקצועית לאקדמאים – הדרך לתעסוקה

האוניברסיטאות והמכללות בארץ מלאות בסטודנטים אשר לומדים לתואר ראשון ושני, אלא שלצערנו שוק התעסוקה אינו ערוך לקלוט כמות

קורס תפירה – תחביב ושער לעולם האופנה

קורסי תפירה יכולים להיות רלוונטים לסוגים שונים של קהלי יעד, שהמשותף להם הוא בדרך כלל העובדה, שעל כל אחד מהם נמנות בעיקר נשים.

מה לעשות עם כל הבגדים האלה?

אין ספק שהדבר הטוב ביותר לעשות עם שקיות הבגדים הגדולות שנותרו מאחור בעת ניקיון האביב (הידוע גם בכינויו 'העינוי