אתר קורסים / קורסים לגמול השתלמות / גמול השתלמות לאחיות
גמול השתלמות לאחיות, כמו זה במגוון תחומים אחרים, ניתן לאחים ואחיות מוסמכים הלומדים בקורסים ותכניות שונות לצורך העשרה מקצועית. הרווח כאן הוא כפול: מצד אחד – הלימודים מגוונים ומעשירים את העובד ומכאן גם משפרים את עיסוקו היומיומי, ומצד שני – הוא מקבל על כך תוספת משמעותית לשכר החודשי שלו. אין ספק שמדובר בעניין כדאי מכל הכיוונים. גם כאן קיימים תנאים וקריטריונים לקבלת הגמול, כמו בכל מגזר אחר.

מכיוון שתחום הרפואה הוא גדול ורחב, קיימים אלפי קורסים במאות נושאים ותחומים שיזכו את המסיימים בהכרה לגמול. כך למשל, יכולות אחיות ללמוד גם בתחומים שאינם קשורים במישרין ללימודי הסיעוד שהן סיימו טרם תחילת עבודתן כאחיות, כמו מגוון רחב של קורסים ברפואה ואפילו ברפואה משלימה. את הקורסים ניתן ללמוד בבתי ספר לאחיות ברחבי הארץ, וכמובן גם להירשם להרצאות וסדנאות המועברים מדי פעם על ידי בתי החולים בעצמם עבור העובדים מכל המחלקות.

תחום נוסף הוא רפואת חירום, עזרה ראשונה, התנהגות במצבי חירום וטיפול בפצעים, שהינם תחומים כללים ויכולים להתאים לכל אח, אחות או עובד מכל מחלקה ומכל תחום התמחות. כמובן שמומלץ לבעלות המקצוע ללמוד ולהעמיק את הידע של התחום בו הן עוסקות באופן יומיומי, וזאת כדי להביא לשיפור המיומנות והפעולות בטיפול שלהן בחולים.

הקריטריון הראשי הוא מספר מינימאלי של שעות שיש ללמוד כדי להגיש בקשה להכרה בגמול השתלמות. כשמדובר באחים ואחיות, ישנה ועדה מטעם משרד הבריאות המתכנסת אחת לתקופה מסוימת ותפקידה לאשר או לדחות בקשות שהוגשו על ידי אחיות משוק העבודה. מי שאושרו לה שעות הלימודים יתעדכן השכר שלה בהתאם. גם הכשרות המחויבות מטעם בית החולים בו עובדת האחות יכולות להיספר במניין השעות ולהיות מחושבות ומאושרות לצורך השגת הגמול.
קורסים המזכים בגמול השתלמות לאחיות ניתן ללמוד בכל בתי הספר לאחיות ובבתי החולים ברחבי הארץ, ניתן ללמוד בתל אביב, בחיפה, לימודים השתלמות לאחיות בבאר שבע ובכל רחבי הארץ.
קרא עוד על גמול השתלמות לאחיות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

גמול השתלמות – לדאוג לעתיד

כל מי שעובד בשירות הציבורי מכיר את הנושא של גמול השתלמות, ולמעשה רואים בו מעין מטלה לא נעימה שיש לבצע. הפרס המחכה בסוף

הכל על לימודי גמל והשתלמות

התגמול מתבטא בתוספת שכר מוגדרת המשולמת לעובד בגין השתלמות שעשה ואשר הוכרה כאמור על ידי הועדה לגמול השתלמות ומעסיקו של הלומד.

הכל על גמול השתלמות

כל הנושא של גמול השתלמות התחיל עם חתימה על הסכם בין נציבות שירות המדינה לבין הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בשנת 1979,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום גמול השתלמות לאחיות