ספורט הוא עולם ומלואו. ישנם תחומים וענפים רבים לספורט. ישנם משחקים קבוצתיים כמו כדורגל וכדורסל, ספורט יחיד כמו פילאטיס או יוגה, אמנויות לחימה למיניהן כמו קראטה או ג'ודו וגם ספורט אתגרי כמו צניחה או צלילה. ענפי הספורט הם שונים מאוד אחד מהשני. המשותף לכולם הוא עבודה על הגוף והשרירים, הוצאת אנרגיות, שריפת קלוריות ובסופו של דבר חיזוק הגוף והנפש, מה שמביא לגוף בריא יותר ולתחושה טובה ונעימה יותר ואף הארכת החיים.

קורס מאמני ספורט הוא שם כולל לקורסים שמטרתם היא הכשרת מאמנים בכל ענפי הספורט שיוכלו לאמן קבוצות או יחידים בענפי הספורט השונים במסגרות תחרותיות.

תוכן הקורסים
הקורסים השונים המכשירים מאמני ספורט כוללים לימודים עיוניים וענפיים וחלק מעשי. החלק העיוני כולל לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, אימון ילדים, פציעות ספורט, פסיכולוגיית ספורט. הלימודים הענפיים כוללים לימודים על תורת הענף ומיומנויות אישיות. החלק המעשי כולל אימון במסגרת תחרותית תוך הדרכה צמודה של אחד מעבירי הקורס.

תנאי קבלה
גיל 18 ומעלה, בוגרי קורס מדריכים בענף המדובר ונסיון הדרכה של שנתיים בתחום, ראיון אישי ומבחן מעשי הבודק את המיומנויות בענף.

משך הקורס
מדובר על קורסים בהיקף של כ- 400-500 שעות אקדמיות כולל החלק המעשי. יש לבדוק זאת מול המוסד בו אתם מעוניינים ללמוד.

אפשרויות תעסוקה
לאחר קורס מאמני ספורט תוכלו להתברג בענף בו בחרתם לעסוק. תוכלו להתחיל כעוזרי מאמנים אם מדובר בקבוצה. תוכלו לאמן קבוצה או ספורטאי מתחילים ולצמוח יחד איתם. אין סיפוק גדול מלצמוח ולהתפתח באופן אישי תוך הצמחת הספורטאי או הקבוצה אותה אתם מאמנים. תוכלו להחליט אם ברצונכם לאמן ספורטאים צעירים המתחרים במסגרת נוער, או בוגרים. יש באפשרותכם להשתלב בתוך אחד ממועדוני הספורט בארץ. עד שתגיעו לאימון תחרותי תוכלו להמשיך כמדריכים במקום בו הדרכתם עד כה

קורס מאמני ספורט בענפים השונים מתקיים במוסדות לימוד העוסקים בספורט כמו מכון וינגייט או מכללת אהלו על שלוחותיהם במקומות רבים בארץ. תל אביב, אריאל, רעננה, קצרין או הישוב רקפת בגליל הם רק חלק מן המקומות בהם תוכלו לעבור קורסים מסוג זה.

קרא עוד על קורס מאמני ספורט
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

משחקי הכיף – ליהנות מבישול

מי מאיתנו לא עמד מול סירים בחייו והתפעל מהקסם של תבשיל מבעבע? בישול הוא לא רק הכנת אוכל אלא הרבה מעבר לכך, והימים בהם

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מאמני ספורט