מי שמתחבר אל התחום שעוסק בנשמות, אנרגיות ורוחות מן העבר – קורס תקשור זה הקורס שהוא מחפש. קריאת סימנים של אנרגיה המופנים של אותו אדם וההבנה איך להתייחס לסימנים אלה ומה המשמעות שלהם – כל אלה יהיו מנת חלקו במהלך תכנית הלימודים. אין בתחום זה לימודים לתואר או אפילו לא לתעודה, בדרך כלל מדובר בחוג או סדנא לצורך אישי, כל אחד מהסיבות האישיות שלו.
קורס תקשור
מכיוון שאין מדובר בלימודים אקדמיים במתכונת המוכרת בנושא זה, המכללות שעוסקות בתחום מציעות תכנית גמישה ונוחה לכל אדם. כל אחד וכל אחת יכולים לבחור מה הם רוצים ללמוד, אצל אחד מהאנשים הפרטיים שמלמדים את התחום או באחד מבתי הספר הפרטיים שגם עוסקים בתחומים נוספים של מיסטיקה (אבני חן ואנרגיות, רוחניות בחיי היומיום, הילינג ועוד). כמו כן, אפשר ואף מקובל לשלב את התקשור עם תחום מיסטי נוסף. מי שלומד תקשור שואף בדרך כלל לעסוק בעצמו בתחום הזה, לקבל אנשים שמחפשים ייעוץ, הכוונה וקריאת מסרים מהעולם הבא או המציאות המקבילה. בהמשך, אם יצטיין בעיסוקו יוכל הוא בעצמו ללמד את רזי המקצוע והעביר את הידע והניסיון שרכש לקבוצת תלמידים שימשיכו בדרכו ויפיצו את חכמת הדרך עם האנרגיות הסובבות אותנו.

ניתן ללמוד קורס תקשור אצל אנשים פרטיים בבית שלהם או במרכזי המיסטיקה ברחבי הארץ. קיימות אינספור אפשרויות של הרכבת חוגים וסדנאות שמתאימות בדיוק עבור כל אחד. אפשר ללמוד רק תקשור ולהחליט האם מעוניינים בקורס ארוך של יום אחד בשבוע או בקורס מזורז ומרוכז, שאורכו כחודש או חודשיים, אבל אז יש לקחת בחשבון שהלימודים יבצעו כל יום במשך מספר שעות.
קיימים קורסים בהם לתקשור חלק קטן בלבד מסך כל הלימודים שעוסקים בנושאים אחרים, כאשר אפשר גם להירשם להרצאות שאינן מחייבות למידה, אלא הקשבה בלבד או התנסות אישית. אפשרות זו מתאימה למי שאינו מרגיש שהוא מכיר היטב את התחום ורוצה לשמוע קצת יותר לפני שיחליט שהוא רוצה ללמוד את התחום.
קרא עוד על קורס תקשור
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס תקשור