אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מדריכי ספינינג

אם אתם אוהבים את פעולת רכיבה על אופניים, מרגישים טוב תוך כדי הדיווש ומחפשים ספורט מאמץ שישרוף לכם הרבה קלוריות, ספינינג הוא בדיוק ספורט בשבילכם. זהו ספורט שהבוחרים לעסוק בו שורפים אנרגיה רבה במהלך אימון והם עושים זאת בדלתיים סגורות ולא ברכיבת שטח כמו אימון על אופניים רגילות.

ספינינג הוא ספורט אינטנסיבי ומאומץ; אימון נמשך חמישים דקות ובו המתאמנים רוכבים על אופניים שאינם אופני כושר רגילים שנמצאים בכל מכון כושר. האימון מדמה באופן כמעט מדוייק רכיבה כפי שהיא מתרחשת בשטח, תוך שהמתאמנים מדמים עליות וירידות על ידי שינוי דרגת הקושי במהלך האימון.

תנאי קבלה

קורס מדריכים מיועד למדריכי כושר או מדריכים אחרים בתחום הפעילות הגופנית בלבד. מי שאינו עונה על קריטריון זה יוכל לעבור את הקורס למטרת העשרה אך לא יוכל לעבוד בהדרכה. מכיוון שזהו ספורט מאומץ ואינטנסיבי, יש צורך בנסיון בתחום ההדרכה בחדר כושר או הדרכת ספורט אחרת על מנת להעביר אותו.

כמו בכל רכיבה על אופניים יש בו סכנה לפציעות בשל עבודה מאומצת מדי של השרירים ולכן צריך מדריך בעל עין מנוסה שידע להבחין מתי מתאמן צריך לעשות הפסקה או להוריד את דרגת הקושי של האופניים. יש להציג גם אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה.

תוכן הקורס

קורס מדריכי ספינינג מכילים לימודים עיוניים והתנסות מעשית. בלימודים העיוניים מושם דגש על אנטומיה ופיזיולוגיה, על פציעות ספורט, על הדרך להעביר אימון, איך לבנות את השיעור, העזרים בהם ניתן להשתמש לשם כך, בניית אימון נכונה, יציבה נכונה במהלך האימון, תחזוקה של האופניים.

משך הקורס

הקורס מועבר בהיקף של כ- 30 שעות אקדמיות, תלוי במוסד המעביר את הקורס- ניתן לברר זאת מול כל מוסד אליו תפנו. קורס מדריכים מועבר במוסדות לימוד העוסקים בספורט למשל מכון וינגייט ומכללת אהלו על שלוחותיהם ומתקיים בישוב רקפת בצפון, תל אביב, נתניה ושדרות

אז אם אתם מדריכי ספורט ומעוניינים לגוון ולהדריך רכיבת אופניים במקום ממוזג וסגור ללא הגבלות או קשיים שמערים מזג האוויר, ספינינג נועד בדיוק לכם.

קרא עוד על קורס מדריכי ספינינג

נמצא קורס אחד

מדריכי אופניים - שטח וכביש


בית הספר למקצועות הספורט
מסלול להקניית תעודת מדריך אופניים מוסמך באישור מינהל הספורט. בין הנושאים הנלמדים: הכרת אספקטים פיזיולוגיים כגון תחומי דפקים, ואימון יתר, תכנון עונה לפי מטרות, אימון רוכבי אופניים צעירים, הובלת קבוצות
תל-אביבעפולה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מדריכי חדר כושר - לחיות נכון

שמירה על הכושר הגופני הינה חשובה ביותר לבריאותנו, בעיקר בעידן המודרני בו אנו לא מפעילים את גופנו בזמן העבודה, דבר הגורם לו "להתנוון".

לזוז עם החיים: קורס מדריכי אירובי

בזמן הלימודים שלי באוניברסיטה גרתי במרכז הארץ. מתחת לביתי היה סטודיו לפילאטיס ולמחול אירובי ונהגתי לפקוד אותו מידי יום, לפעמים אפילו פעמיים ביום.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי ספינינג