אתר קורסים / אופנה וסטיילינג / קורס שזירת פרחים
אין ספק ששום עיצוב אירוע, שמחה, כינוס, או סתם יום של רוח זוגית טובה לא יהיה שלם בלעדי פרחים. קורס שזירת פרחים פותח את העולם היפהיפה של הטבע, ומאפשר לקחת את היצירה המסורתית הזו צעד אחד קדימה בעזרת טכניקות יעילות והרבה מאוד יצירתיות.
הפרחים הם הקישוטים של הטבע; סידורם בזרים ובמיצגים שונים משמש כבר אלפי שנים בתרבות האנושית, עוד מהימים בהם לא היה ניתן להפיק, לראות ולהדפיס את שלל הצבעים המקיפים אותנו היום בססגוניותם. בעבר, היו הפרחים לא רק אחד האלמנטים היפים ביותר בנמצא, אלא גם כמעט ייחודיים בתכונתם זו, ולכן לא יפלא שהחלו לשמש במרכיב קישוטי ועיצובי עוד בימי קדם. מאז ועד היום נותרה אומנות זו אהובה ומוערכת. זרי פרחים ימלאו את חדר היולדות של האם החדשה, זרים יקשטו גם את חתונת בתה התינוקת המאושרת לכשתגדל, ויונחו על קברה בצער רב ביום בו חייה יגיעו לקיצם.
 
למי זה מתאים
קורס פלוריסטיקה מיועד לאנשים שאוהבים לעסוק בפרחים כתחביב או כמקצוע ורוצים ללמוד עוד על האפשרויות הרבות שמציבה אומנות זו. לימודים אלה פונים גם לקהל יעד של מעצבי אירועים או מעצבים מתחומים אחרים המבקשים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולצרף איו מכלול ידע בתחום מבוקש זה. גם למי שאינו מתייחס ללימודים אלו כמקצוע עתידי, אלא כמקור להעשרה או תחביב, מובטח סיפוק והנאה רבה, חוויה של חברה נעימה, צבעים וריחות נהדרים.קורס שזירת פרחים

מה לומדים
במהלך הקורסים לומדים המשתתפים כיצד לעצב זר בסגנונות שונים לזרי כלה, יום הולדת, או להבדיל - ימי אבל, בניית רעיון יצירתי והפקתו מהמחשבה אל המעשה, טכניקות שונות, שימוש באגרטלים ובאדניות, סידורי שולחן כמרכז שולחן, שילוב נושא של אירוע, עמידות של צמחים שונים וטיפול בזרים ובצמחים עצמם, על מנת לשמר את המראה הרענן ולהאריך את זמן חייהם.
ישנן מתודות שונות בתחום, חלקן קלאסיות ומסורתיות כמו למשל איקבנה היפנית או סידור פרחים אנגלי, ולעומתן סידורים ורעיונות מודרניים וחדשניים, הכוללים 
פירות וירקות, צורות א-סימטריות או אלמנטים דוממים כמו זרי ממתקים, קישוטי אוריגמי, פרחים יבשים, ובעצם מכל הבא ליד. הסידורים העדכניים הם למעשה בסיס לכל מיצג דקורטיבי העולה בדמיון.
 
חלק מהקורסים משלבים גם לימוד מקצועי להקמת עסק, שיווקו, בניית תמהיל ופרופיל עסקי, עבודת המעצב מול מפיקי האירוע, קמפיינים ברשת ועוד. מטרתם של שיעורים אלו לעודד את הבוגרים לצאת לדרך חדשה ולהקים עסק בתחום שזה עתה למדו. הדבר מקבל משנה חשיבות בימינו, משום שהתחום מצוי בתנועה מתמדת, ורבות מחנויות הפרחים הותיקות מפנות מקומן לטובת אתרי ועסקי פלוריסטיקה מקוונים.
מעבר לקורס הכשרת היסוד קיימים מסלולים מתקדמים המיועדים לשוזרים ולמעצבים מנוסים המבקשים להרחיב את ידיעותיהם ולהתפתח בתחום. קורסים אלו מעמיקים את נושא היצירתיות והטכניקות המודרניות המתחדשות, והלומדים בהם צומחים הן מהבחינה האישית והן מהבחינה המקצועית.
 
איפה לומדים
קורס שזירת פרחים נלמד באזורים רבים ברחבי הארץ, בעיקר בסדנאות אומן ובתי ספר למלונאות, תיירות ועיצוב, כאשר ניתן למצוא קורס שזירת פרחים בפתח תקווה, קורס עיצוב פרחים ברמת גן, לימודי עיצוב פרחים בפתח תקוה, קורס סידור פרחים בחיפה ובמקומות נוספים.

קרא עוד על קורס שזירת פרחים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

למה לך קורס שזירת פרחים

מקצוע שזירת הפרחים מתאים לכל מי שאוהב את מלאכת הידיים, אוהב את הצבעוניות, הריחניות והשילובים האינסופיי ם שניתן לעשות עם פרחים.

עיצוב אירועים – תהיה לך שמחה גדולה

היום כל חתונה וכל אירוע מחייבים הפקה, וזהו תפקידו של מעצב אירועים. המושג טומן בחובו את השורש עיצוב, אך המעצב נדרש לכל

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס שזירת פרחים