אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מאמני כדורגל

למרות שכל ילד יאמר שהוא יודע לשחק כדורגל מצוין, אין הדבר אומר שמי שרוצה לשחק באופן רציני יותר לא צריך הכוונה של מדריך. לשם כך קיים קורס מאמני כדורגל המכשיר שחקני כדורגל להדרכת התחום למבוגרים, נוער וילדים. התכנים הנלמדים בהם נחלקים לאלו העוסקים בכדורגל באופן עיוני, לכדורגל באופן מעשי ולספורט באופן כללי, שכן רק על ידי שילוב כל התכנים הללו ניתן להגיע לרמה גבוהה של אימון כדורגל ולביצועים טובים של הקבוצה.
תכני כדורגל עיוני: המשתתפים לומדים את חוקי המשחק לעומקם, את ההיגיון שעומד מאחוריהם ואת האופן שבו ניתן לשמור עליהם במהלך משחק, הם לומדים טכניקות משחק, חלוקת שחקנים על המגרש, את מהות ההבדל בין הגנה לבין התקפה ובוחנים את הכישורים הדרושים לכל אחד מהשחקנים באופן פרטני.
קורס מאמני כדורגל
תכני כדורגל מעשי עוסקים בכושר גופני, בבניית מערכי משחק, ביצירת קשר בין הגנה לבין התקפה, בהבנת צרכי הקבוצה כולה וביכולת לשלב בין כל הדברים שנלמדו לבין המשחק בפועל.

התכנים העוסקים בספורט באופן כללי מעשירים את ידע מאמני הכדורגל לעתיד בפציעות ספורט, בתזונה לספורטאים, בבניית מערכי אימון, באנטומיה, בפיזיולוגיה של המאמץ, בגיבוש קבוצה, בבניית תוכנית אימון אישית וקבוצתית ובנושאים רבים אחרים. כמו כן, התלמידים עוברים קורס עזרה ראשונה המחויב על פי חוק לכל אלו העוסקים במקצועות הספורט וההוראה.

קהל היעד
כדי להתקבל לקורס זה על המועמדים להיות למעלה מגיל 18, בוגרי קורס מדריכי כדורגל, בעלי ניסיון של שנתיים בהדרכת כדורגל, וכן עליהם לעבור מבחן וראיון אישי.

קורס מאמני כדורגל מתקיים רק במוסדות הלימוד המרכזיים העוסקים בספורט ברחבי הארץ, מכיוון שלימודים אלה אינם מצריכים רק מדריכים בעלי ידע מקצועי הולם, אלא גם מתקני ספורט הנתבעים ללימודים, על כן עבור לא מעט מבין המתעניינים בהכשרה זו יש לקחת בחשבון שהלימודים יתבעו מאמץ לוגיסטי מסויים הכרוך בנסיעות.

קרא עוד על קורס מאמני כדורגל

נמצאו 2 קורסים

מדריכי כדורגל עם השתלמות באקדמיה של ריאל מדריד


מכללת אורנס לניהול
קורס מדריכי כדורגל עם השתלמות מקצועית באקדמיה של ריאל מדריד. מסלול הכולל הרצאות בנושאי ארגון וניהול האקדמיה לספורט במדריד, מתודיקת כושר גופני, פציעות ושיקום, ניתוחי וידיאו וסקאוטינג, מרכז הדרכת מאמנים
חיפה

מנהל מקצועי לקבוצת נוער בכדורגל עם השתלמות במילאן


מכללת אורנס לניהול
התפתחות משחק הכדורגל וכניסת הכסף הגדול לענף, גרמה לכך שתפקיד המנהל המקצועי הפך לסטנדרט בכל קבוצת נוער שמכבדת את עצמה, ואין ספק כי בסופו של דבר התפקיד יגיע גם אל
חיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הכשרת מדריכי ספורט וריקוד: להיות מאמן

אחרי שנים שבהם עבדתם במגוון תפקידים מכובדים בתעשייה, בחברות פרטיות או במשרדים ממשלתיים, הגיע משבר גיל הארבעים (השלושים

משחקי הכיף – ליהנות מבישול

מי מאיתנו לא עמד מול סירים בחייו והתפעל מהקסם של תבשיל מבעבע? בישול הוא לא רק הכנת אוכל אלא הרבה מעבר לכך, והימים בהם

מדריכי חדר כושר - לחיות נכון

שמירה על הכושר הגופני הינה חשובה ביותר לבריאותנו, בעיקר בעידן המודרני בו אנו לא מפעילים את גופנו בזמן העבודה, דבר הגורם לו "להתנוון".

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מאמני כדורגל

ביה"ס למקצועות ספורט

קורס מדריכי כושר, אירובי, שחייה, אופניים, תנועה לגיל הרך באישור מנהל הספורט