לימודי קורס אאוטלוק מעניקים ידע והיכרות מעמיקה באחת מתוכנות האופיס לניהול הדואר האלקטרוני ומשימות משרדיות הפופלרית ביותר שיש כיום באינטנרט, מרבית התקשורת בין הגופים השונים הינה מתנהלת בעיקרה דרך המייל ובמסגרת הקורס ילמדו כל האפשרויות הרבות שניתן ליישם מתוך תוכנה זו.

ניהול המייל אינו מנת חלקן של מזכירות משרד בלבד, אלא כיום  רוב האנשים יוצרים קשר האחד עם השני או עם בתי עסק וארגונים שונים, באמצעות המייל, כאשר תוכנת האאוטלוק הינה הרבה יותר מניהול הדואר בלבד, ניתן באמצעותה ליצור יומן משימות ופגישות, לקיים מעקב אחר התקדמות נושא מסוים, ליצור תזכורות  לכל אירוע או פגישה.

ניהול נכון הן של החיים הפרטיים ובוודאי של בית העסק מונע הרבה בעיות ותקלות בלתי צפויות ולכן, לימודי התוכנה מתאימים לכל אחד שרוצה ניהול תקין ויעיל של הדואר האלקטרוני, תוך יכולת יצירת מייל עם חתימה אישית, הכנסת רשימה של אנשי קשר, ספר טלפונים עם כתובת, יכולת להוסיף קבצים למייל וניהול יומן.

הרבה עסקים קטנים מתחילים מהבית, ללא מזכירה ולכן חשוב עבור בעלי עסקים אלו, אאוטלוק הינה פתרון אופטימלי לניהול העסק והתכתובת במייל, שכן פספוס של מייל חשוב או פגישה, עשויים להוביל לאיבוד זמן יקר ואף כסף רב ולכן באמצעות לימודי אאוטלוק ניתן למקסם את העסק וליצור מערך שלם של לקוחות קבועים.

האם יש צורך בידע קודם לשם לימודי אאוטלוק?

התוכנה הזו קיימת גם בעברית ולכן לא צריך ידע מוקדם כדי ללמוד את יסודות התוכנה, כאשר במסגרת הקורס יינתן כל הידע הנדרש כי להפעיל את התוכנה בצורה היעילה ביותר, והבנת כל הכלים שהיא מציעה. הקורס הינו קצר , פרקטי, וכבר במהלך הלימודים ניתן להתחיל ליישם את החומר הנלמד במחשב שלכם בבית.
אין משמעות לגיל, כל אחד יכול ללמוד קורס העשרה זה, ומומלץ ביותר למזכירות אשר צריכות לעבוד עם התוכנה הזו בעבודה היומיומית.

לימודי קורס אאוטלוק מתקיימים במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ: חיפה, נתניה, תל אביב, הרצליה ועוד מקומות רבים נוספים אחרים.

קרא עוד על קורס אאוטלוק

נמצא קורס אחד

ניהול שירותי משרד


גלובל
המודל של עבודה מרחוק יצר שינויים בדפוסי העבודה של כל מי שעוסק בשירותי משרד. השינוי הוא כה מהותי עד כי קיימים תחומי ידע שלמים אותם יש ללמוד על מנת לנהל
נהריהקורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אאוטלוק