אתר קורסים / אדריכלות ועיצוב פנים / קורס עיצוב מטבחים
בעת בניית בית חדש או שיפוצו, אחד מהאזורים המדוברים ביותר בבית שבדרך כלל זוכים לחידוש הוא המטבח. בהתחשב בכך שאנו מבלים בו שעות רבות במשך היום (ברצון או שלא ברצון) ובהתחשב בכך שבני הבית משתנים, עוזבים, חוזרים וגדלים, הרי ששינוי בו הוא פעמים רבות חיוני וחייב להיות מותאם לאורח החיים. קורס עיצוב מטבחים מכשיר אנשי מקצוע להתמחות בעיצוב אזור זה של הבית בתוך המכלול השלם של עיצוב הבית והתאמתו הן לצרכי הלקוח והן לסביבה העיצוב שבתוכה הוא נמצא.

לימודים אלו מיועדים לאנשים שאוהבים עיצוב ויש להם את היצירתיות הדרושה לעסוק בתחום ולהתמחות בחלק זה של הבית. כמו כן, קורס זה פונה לקהל יעד של מעצבים, קבלנים, אדריכלים או אנשי מקצוע אחרים מעולם השיפוץ והעיצוב המבקשים להעמיק את הידע במטבחים ולהציע ללקוחותיהם הבנה ייחודית ומובנית בתחום זה.

קורסים אלו כוללים נושאים רבים, ביניהם כלליים מעולם העיצוב המבססים את השפה ואת הדרישות הבסיסיות, וביניהם שיעורים המתמחים בעיצוב על כל הצרכים והצדדים שבו. תוכנות עיצוב, שפה עיצובית, חשיבה יצירתית, הנדסת אנוש, שרטוט, מערכות שונות, תכנון החשמל, מערכות המים והאינסטלציה, פריסת גז, ריהוט מותאם, חיפויים ואריחים, צבע, תאורה על פי משטחי עבודה, התאמה לצרכי הלקוח ולאופי עיצוב הבית בכללו, דרישות כשרות ועוד שיעורים רבים אחרים נכללים במסלול לימודים זה.

קורס זה אורך בדרך כלל מספר שבועות על בסיס מספר מפגשים בשבוע והוא דורש מהלומדים בו הרבה עבודה עצמית שתסייע להם הן להשלים את הקורס בהצטיינות והן להבין את התכנים הנלמדים בתיאוריה ולהשליכם על עולם המעשה.

קורס עיצוב מטבחים נלמד באזורים שונים ברחבי הארץ, ביניהם תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, באר שבע ועוד. כמו כן, קיים קורס עיצוב מטבחים באנגלית המתאים למבקשים ללמוד בשפה זו על מנת להקל עליהם את ההבנה ואת הלימוד.
קרא עוד על קורס עיצוב מטבחים

נמצא קורס אחד

תכנון ועיצוב מטבחים


גאות דהאן - המרכז ללימודי תכנון ועיצוב מטבחים
גאות דהאן הינה מעצבת פנים, המתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים למעלה מ- 15 שנים. במהלך תקופה זו היא ליוותה משפחות משלב התכנון, ועד שלב קניית המטבח, תכננה אולמות תצוגה, והכשירה עשרות
קורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסים לעיצוב פנים: מה זה באמת אומר

קורס עיצוב פנים לקוח מתחום לימודי אדריכלות, והעוסקים בעיצוב פנים מופקדים על התכנון הארכיטקטוני של סביבת האדם בביתו ובאזורי העבודה והבילוי שלו.

קורס נגרות של משרד הכלכלה

קורס נגרות של משרד העבודה הינו קורס המקיף ויסודי ביותר. הקורס נמשך כעשרה חודשים ומתקיים חמישה ימים בשבוע מ-8:00 בבוקר עד השעה 16.

טיפים למעוניינים בלימודי עיצוב

מדי שנה נרשמים אלפי צעירים ללימודים אקדמיים בתחומי העיצוב השונים . אצל רובם השאיפה זהה- להתקבל ללמוד במוסדות המבוקשים

מרוב חפצים לא רואים את הבית

אחת הבעיות הגדולות ביותר של הדיור במאה העשרים ואחת היא לא בהכרח מחירי הדיור. נכון, כל מטר עולה יותר, אבל העניין הוא שעל

משפצים את המטבח? כמה נקודות למחשבה

אנחנו אוהבים לאכול, אנחנו אוהבים להתעסק עם אוכל, אנחנו אוהבים לעמוד ליד אוכל ואנחנו אוהבים לחזור אל אוכל רק כדי להכין עוד קצת.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס עיצוב מטבחים