קורס חקלאות הינו תחום רחב ואפשרויות התעסוקה בו מגוונות מי שמעוניין להתפתח בענף ורוצה לשכלל את כישוריו המקצועיים בתחום. הקורסים עוסקים בהקניית ידע ובניהול של עסקים אלו וגידול בעלי חיים, הוא עוסק בתנאי אחזקה, טיפול וריפוי של בעלי חיים, וקורס מדביר מוסמך. בקורס יילמדו נושאים נוספים כמו: גינון, ייצור חלב ונהיגה על טרקטורים ומלגזות.

מגוון רב של תחומים
בקורס יהיו אף נושאים שונים ללמידה והם: מדעי החיים והביולוגיה, לימודי היסודות במדעים כמו מתמטיקה, פיסיקה, כימיה סטטיסטיקה מחשבים ועוד. תחום החקלאות הינו תחום עם הרבה אפשרויות והלימודים והתעסוקה בתחום זה הינם מגוונים. הלימודים כוללים ניהול עסק חקלאי . תחומים נוספים בקורס זה גם דישון, חומרי הדישון השונים. גם את עקרונות הדברת העשבים והתמודדות עם מחלות של צמחים.

מי המרצים בקורס?
גולת הכותרת של לימודים בתחום זו המגמה, כיום מי שעוסק בחקלאות צריך לדעת נושאים חקלאים מורכבים, התלמידים מתנסים הסטודנטים בבניית תכנית עסקית של הרמת פרויקט לפח בחירתם. לימודי התחום כבר הרבה יותר מורכב מפעם, הלימודים כיום הם הרבה יותר מלימודים מקצועיים  והם הרבה יותר קרובים ללימודי הי טק . קורס בתחום מכשיר את התלמידים להכיר את פעלי המחקר השונים, מי שמעוניין ללמוד את המקצוע הן באמצעות קורס והן באמצעות מסלול לימודים מורחב יותר, כדאי שייקח בחשבון  שהמקצוע היום בהרבה יותר מורכב מסתם לגדל גזר.

ללמוד אגרונומיה
עקרונות של הדברת העשבים, עמידות בפני עשבים פולשניים והתמודדות עם מחלות צמחים המועברות דרך הקרקע,  הם רק חלק מהנושאים בשיעורי האגרונומיה שיועברו בקורס, המרצים הינם בכירי הפקולטה לחקלאות והמכון הוולקני. גם חקלאות אקולוגית נלמדת במהלך הקורס, שיטות גידול המשלבות ידע מקומי ושיטות אינטנסיביות אקולוגיות אחרות המגיעות אלינו מרחבי העולם, הלימודים גם כוללים לימוד עיוני ומעשי של גידול אינטנסיבי של ירקות, צמחי תבלין ומרפא, הכשרה והכנה של הקרקע, הכנת ייחורים, הרכבות וגיזומים ושימור הקרקע. הקורס כולל 21 מפגשים בני 8 שעות בכל מפגש והקורסים נלמדים באזור הצפון ובשומרון.
קרא עוד על קורס חקלאות

נמצא קורס אחד

קורס מיכון חקלאי


מרכז השתלמויות רופין
קורס המועבר בשיתוף ארגון עובדי הפלחה אשר מתמקד בהכרת מרכיבי ציוד המיכון החקלאי, ומעניק כלים להפעלה נכונה של ציוד חקלאי אשר מונעת תקלות בציוד ומאפשרת עבודה רציפה יותר. בנוסף לכך
מדרשת רופין - עמק חפר
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס חקלאות