אמנם, רבים מאיתנו, ממשילים את חיי הזוגיות לרכבת הרים בלונה-פארק, אך אין זה אומר שכך זה בהכרח צריך להיות. סדנאות זוגיות, נועדו לאלו (ובואו נודה על האמת, מי מאיתנו לא כזה?) המרגישים שיש להם בעיה או חוסר כלשהו המונע מהזוגיות שלהם להמריא או שלהיפך, הם מרגישים שמה שהיה כבר לא יהיה ובעצם מה שחזיק אותם יחד אלה הילדים. תחזוקה של חיי זוגיות איננה דבר שקורה מעצמו. מישהו צריך לעשות עם זה משהו. אם ניתן לדברים כאילו "לקרות מעצמם" יש סיכוי גבוהה שהתוצאה תהיה פרידה, גירושין ושאר מצבים וקשיים רגשיים ואחרים שבכלל לא התכוונו להגיע אליהם מלכתחילה.
סדנאות זוגיות
המטרה
המטרה היא לאפשר לבני הזוג, בין אם הם נשואים ובין אם לא, לקחת בחזרה את השליטה על החיים שלהם עצמם ועל החיים המשותפים. סדנאות אלו מחייבות אותנו להיות כנים עם עצמנו, להיות מוכנים להודות ולקבל את הקשיים והפגמים האישיים וללמוד להתמודד איתם. לא מספיק שרק אחד מהם יוביל את המהלך, שניהם צריכים להיות עם מודעות לכך שיש בעיה כלשהי ושיש לטפל בה לפני שהיא תתפשט כמו סרטן. ההבדל הגדול בין אנשים שטוב להם בחיים לא מסתכם בכמה כסף יש להם בבנק או כמה הם הצליחו בשורה של השקעות חכמות, אלא בטיב האיכות של הקשר שלהם ושל היחסים המשפחתיים בהם הם נתונים. סדנאות אלו נועדו בעצם לכולנו. לכל מי שהגיע למסקנה שאיכות החיים תלויה קודם כל במערכת הזוגית בה הוא נתון ושיש לו רצון להעצים אותה. להפוך אותה למשמעותית, להחזיר את הניצוץ ואת האהבה והריגוש.

בין הנושאים הנלמדים 
המשתתפים בסדנאות אלו ילמדו להכיר ולהתחשב בצרכים וברצונותיו של בן הזוג; ילמדו להכיר מחדש ולהתקרב כחלק מהעצמה של הקשר הזוגי; ילמדו לשנות את היחס שלהם לזוגיות באופן כללי ולמטרותיו של הקשר בכלל ועוד נושאים רבים אחרים אשר יגרמו לקשר לשוב ולפרוח כפי שהיה כשרק הכרתם. קיימות סדנאות זוגיות רבות ושונות, ניתן למצוא סדנאות אלו בכל רחבי הארץ מתל חי וקרית שמונה בצפון ועד לבאר שבע ואילת שבדרום.
קרא עוד על סדנאות זוגיות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

תלת מימד – לעצב את המחר

עיצוב בתלת מימד הפך כבר מזמן לסטנדרט בכל ענפי העיצוב השונים, החל מעיצוב גרפי וכלה באדריכלות נוף. כיום מצפה הלקוח לעיצוב

אומנויות לחימה – לגוף ולנפש

בניגוד לדעה הרווחת אומנויות לחימה אינן ייחודיות למזרח הרחוק, ולמעשה המזרח אסיאתיים אף אינם הראשונים לפתח אומנות לחימה.

פסיכודרמה - לשחק על מנת להבריא

כולנו חווינו טראומות בחיים, חלקנו חווינו טראומות יותר קשות וחלקנו חווינו טראומות קלות יותר. כמובן שיש מקום גם לתפיסה הסובייקטיבית

ארבעה טיפים לזוגיות טובה

טיפ מספר אחת: למדו מטעויות של אחרים אתם לא הזוג הראשון שעובר לגור יחד, שעומד להינשא או שמרחיב את המשפחה וכמה שזה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום סדנאות זוגיות