אתר קורסים / יהדות, רוחניות ומיסטיקה / קורס מדריכי מדיטציה
אנשים אשר עוסקים במדיטציה ממשיכים פעמים רבות ללמוד את התחום, משום שהם רוצים להעביר את הידע שלהם ואת השלווה שלה הם זכו הלאה, ומתוך כך הם מוצאים את מקומם במסגרות השונות המציעות קורס מדריכים. קורס זה מקנה כלים לעבודה עם קבוצות מגוונות של אנשים ולאפשר לאותם אנשים להגיע לאיזון פנימי ולהתבונן בחייהם ממקום חיובי, תוך שחרור התודעה מרגשות שליליים.המדריכים מעניקים הדרכה שלאחריה יוכלו האנשים לתרגל באופן עצמאי.

כידוע, יש מספר טכניקות של מדיטציה שמקורן בארצות שונות, ובמאסטרים שונים, ביניהן: טיבט, סין, הודו ועוד. במהלך הקורס הסטודנטים נחשפים אל הפילוסופיה הבודהיסטית והטאואיסטית אשר עומדת מאחורי התרגול והיתרונות שלו. הסטודנטים לומדים מספר טכניקות ושיטות הרפיה, וכן כיצד לעבוד עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

בנוסף, לומדים הסטודנטים בקורסים אלה את המשמעות של תפקיד המדריך תוך שיפור התקשורת בין מדריך לחניך, בניית מערכי שיעור, העברת תכנים לקבוצה מצד אחד, ולמפגשים פרטניים ואישיים מצד שני. לימודים אלו נערכים במתכונת של הרצאות פרונטליות, צפייה בסרטוני הדגמה וניתוחם, וכוללים התנסות מעשית תחת עינם הפקוחה של מדריכי הקורס. במסגרת ההתנסויות הרבות במהלך הלימודים, הסטודנטים משכללים את יכולת ההוראה שלהם, ומתאמנים בעמידה בטוחה, כזאת היוצרת אמון מול קהל.

המסיימים את הלימודים יכולים למצוא תעסוקה כמדריכים במכוני כושר ובריאות, במועדוני ספורט וספא, במרפאות של רפואה משלימה בקופות החולים, בבתי חולים, וכן לעבוד כעצמאיים ולפתוח קורסים על פי הזרם שמדבר אל ליבם.

יש מספר מקומות אשר מכשירים מדריכים למדיטציה. הלימודים בהם נמשכים בסביבות כ- 20 מפגשים, כאשר כל מפגש הוא בין 4 ל- 6 שעות אקדמיות. אפשר גם למצוא קורסים מרוכזים, שנערכים בדרך כלל בחודשי הקיץ, בהם הלימודים הם אינטנסיביים שבוע עד 10 ימים, מידי יום ביומו.

אפשר ללמוד קורס מדריכי מדיטציה במספר גדול של מכללות בכל רחבי הארץ. יש מכללות עצמאיות ובודדות, ויש מכללות שיש להן פריסה של מספר סניפים. לכן, נוכל למצוא קורסים המכשירים מדריכי מדיטציה החל מאילת בדרום, דרך באר שבע, תל אביב, כפר סבא, נתניה, חיפה עכו, נצרת עילית, רחובות ועוד.
קרא עוד על קורס מדריכי מדיטציה

נמצאו 2 קורסים

ריפוי בתנועה


מרכז אדמה בשדרות
לגוף שלנו יש מידע עצום אשר גם כולל את הידע והיכולת לרפא את עצמו במידת הצורך. הבאת יכולות אלה לידי ביטוי מחייבת היכרות עמוקה עם הגוף, והיא נעשית, בין השאר,
שדרות - מכללת ספיר

קורס מיינדפולנס


מכללת תילתן - המכללה לרפואה משלימה
קורס מיינדפולנס מבוסס  MSBR  אשר יעניק לכם כלים לפיתוח חוסן נפשי ועמידות במציאות המשתנה, דבר אשר יאפשר לכם להכניס את המיינדפולנס אל תוך הקליניקה שלכם.  הקורס כולל את רזי תוכנית
קורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

היתרונות בלימודי דמיון מודרך ומדיטציה

המדיטציה והדמיון מודרך הם שני כלים שונים המשלימים זה את זה ומעניקים למשתמש בהם שוות נפש, רוגע ובהירות מחודדת לגבי החיים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי מדיטציה