אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מאמני כדורסל

משחק הכדורסל דורש אימונים רבים שכוללים הן עבודה אישית של שחקן והן עבודה קבוצתית המוציאה אל הפועל את היכולות האישיות של כל אחד ואחת. קורס מאמני כדורסל מכשיר מדריכי כדורסל לתפקידי אימון החל מהקנייה בסיסית של המשחק וחוקיו לילדים, ועד לתפקידים בכירים בקבוצות ליגה מקצועיות במטרה להעלות את רמתם של השחקנים ולהביא את הקבוצות לתוצאות מכובדות על המגרש.
קורס מאמני כדורסל  
תכני הלימוד

התלמידים בקורס עוברים הכשרה מקיפה הכוללת הן יסוד עיוני, לימודי עולם הספורט ברמה הכללית, פרקטיקה מעשית ותרגול רב. לימודי הכדורסל כוללים העמקת הידע בחוקי המשחק, בליגות השונות, תיאוריות המשחק, ניתוח משחקים, תכנון, שיטות משחק, התקפה והגנה וכן הלאה. חלקו המעשי של הקורס עוסק בבניית מערכי אימון, בניית אימונים פרטניים וקבוצתיים, התאמה לקבוצה, שילוב בין כושר לבין טכניקת משחק, הגברת שליטת השחקנים בכדור, בניית התקשורת בין חברי הקבוצה, העלאת מוטיבציה, הכנה למשחקים ועוד. החלק העוסק בהכשרה הספורטיבית כולל לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונת ספורטאים, תורת האימון, פציעות ספורט, עזרה ראשונה, אימון ילדים ונוער, פסיכולוגיה של הספורט ונושאים רבים אחרים.
 
קהל היעד

הקורס מיועד לבני 18 ומעלה אשר עברו קורס מדריכי כדורסל והתנסו בהדרכה. על מנת להתקבל לקורס יש לעבור ראיון אישי וכן מבחן מעשי שבו יוצגו מיומנויות הכדורסל הנדרשות. קורס מאמני כדורסל מועבר במכללות אשר עוסקות בספורט בכל הארץ. ניתן למצוא לימודים בקצרין, לימודים בנתניה, קורסים בתל אביב ובערים נוספות.

קרא עוד על קורס מאמני כדורסל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הכשרת מדריכי ספורט וריקוד: להיות מאמן

אחרי שנים שבהם עבדתם במגוון תפקידים מכובדים בתעשייה, בחברות פרטיות או במשרדים ממשלתיים, הגיע משבר גיל הארבעים (השלושים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מאמני כדורסל

ביה"ס למקצועות ספורט

קורס מדריכי כושר, אירובי, שחייה, אופניים, תנועה לגיל הרך באישור מנהל הספורט