אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מדריכי ספורט

ספורט מצויין הן לגוף והן לנפש, על כך אין עוררין או ויכוח. ישנם ענפים רבים וכל אחד יכול לבחור את החביב עליו. יש המעדיפים משחקים כמו כדורגל, כדורסל, טניס או כדורעף. יש שיעדיפו ללכת יותר לכיוון התנועה והריקוד או לכיוון אמנויות הלחימה. בכל מקרה, ברוב הענפים הלימוד נעשה בתוך מסגרת מלווה, וקורס מדריכי ספורט מסמיך בתעודת מדריך, שהיא פחותה במידרג ההסמכות, ומעליה ניצבת הסמכת המאמן.
 
קטגוריית לימודי מדריכי ספורט באתר כוללת מקצועות וקורסים שונים, בענפים שונים, ששמים את הדגש על הדרכה לקבוצות מגוונות ולצרכים מגוונים. בין הקורסים ניתן למצוא למשל כאלו שעוסקים בתחומים תחרותיים, קורסים שעוסקים בפעילות לשם הנאה, חינוך מיוחד, הדרכת ילדים, או לצורך התקדמות מקצועית. אם אתם חובבי פעילות גופנית מסוג כלשהו אתם כבר מכירים את אותו ענף ברמת הביצוע וזהו אך המשך טבעי עבורכם להפוך גם למדריכים ולהעביר את הידע שלכם הלאה.
קורס מדריכי ספורט  
תוכן הקורסים
תכני המסלול כוללים לימודים עיוניים והתנסות מעשית. הלימודים העיוניים כוללים לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה. ישנו לימוד מעמיק על אותו ענף הכולל את בסיסו, עקרונותיו והחוקים עליהם הוא מתבסס. החלק המעשי כולל תרגול והדרכה במסגרות שונות וגם הדרכת קבוצת הלימוד עצמה. בנוסף כוללים כל הקורסים גם לימודי עזרה ראשונה. בשל האופי השונים של מסלולי הלימוד גם משך הקורס הוא שונה מאחד לשני ותלוי באופי הקורס, בצרכים, ברקע שממנו מגיעים הלומדים ובגורמים רבים אחרים. קורס מדריכי ספורט נמשך לרוב עד שנתיים לקורסים הארוכים ביותר אך ישנם גם כאלה שנמשכים מספר חודשים. באופן סדיר נדרש מצב רפואי תקין, גיל 16 ומעלה. בחלק מהקורסים או מוסדות הלימוד יהיה עליכם לעבור גם ראיון אישי ואו מבחן מעשי או מבחן עיוני.
 
אפשרויות תעסוקה
הדרכה בענף שבחרתם במסגרות שונות: חוגים במכוני כושר או מרכזים קהילתיים או בתי ספר, חוגים שתפתחו באופן פרטי. תוכלו להגדיר את קהל היעד שלכם מבחינת גיל: ילדים או מבוגרים או אפילו מין - האם ברצונכם לפנות לקהל של נשים או גברים בלבד. תוכלו למצוא קורס מדריכי ספורט במגוון מכללות או מוסדות לימוד העוסקים בספורט או ברפואה משלימה ובבתי ספר פרטיים ללימוד ענפים מסויימים. ניתן ללמוד במגוון ערים בארץ ביניהן תל אביב, ירושלים, נתניה, חיפה וערים רבות נוספות.

קרא עוד על קורס מדריכי ספורט
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מדריכי חדר כושר - לחיות נכון

שמירה על הכושר הגופני הינה חשובה ביותר לבריאותנו, בעיקר בעידן המודרני בו אנו לא מפעילים את גופנו בזמן העבודה, דבר הגורם לו "להתנוון".

תיקון יציבה דרך התעמלות בונה עצם

מרכז הכובד: נקודה בתוך מערכת, אשר המערכת כולה מתנהגת כאילו כל מסתה מרוכזת בנקודה זו. הכוונה היא לנקודת האיזון של מרכז הגוף, נקודה הנחשבת כמרכז הגוף.

משחקי הכיף – ליהנות מבישול

מי מאיתנו לא עמד מול סירים בחייו והתפעל מהקסם של תבשיל מבעבע? בישול הוא לא רק הכנת אוכל אלא הרבה מעבר לכך, והימים בהם

תיקון ליקויי יציבה לעובדי היי טק

העידן המודרני חושף אותנו לסוג חדש של עבודה, בו עלינו לעבוד באמצעות  מסך עכבר ומקלדת. דבר זה מביא לגידול רב בליקויי

קורס מדריכי אירובי: כל מה שחשבתם, ועוד הרבה יותר

קורס מדריכי אירובי כולל שיעורים רבים ועוסק בנושאי ספורט מגוונים מתוך מטרה להפוך את המדריכים לעתיד לא רק למחטבי ישבן ומיצרי

פילאטיס בכל מצב

בכל קבוצה משתתפות נשים אחרות לגמרי ובקבוצה אחת יש אפילו שני גברים שלא מוותרים על שיעור הפילאטיס, גם כשזה עולה להם בלא מעט

פילטיס: ראשית התורה ועד היום

פילאטיס פיתח שיטת אימון חדשנית שנועדה לאנשים בעלי מוגבלויות תנועה, ועל כן גוייס על ידי הצבא הגרמני לסייע בשיקום חיילים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי ספורט