קורס מדריכי Outdoor נובע בעצם מההבנה שהמשאב האנושי הוא החשוב ביותר בחברה או בארגון, הכרה אשר גרמה למעסיקים רבים ליצור ימי גיבוש על מנת לעצב את החברה ולשמור על העובדים בה. בין רביצה משותפת בספא, בין ארוחות הבוקר המושקעות, בין סדנאות התקשורת הבין אישית צמחה שיטה נוספת שנועדה לחבר בין האנשים והיא גישתoutdoor . במהלך יום זה המשתתפים רצים, כובשים, משתפים פעולה, חותרים להצלחה ומבצעים את כל מה שמטילים עליהם בשם הגיבוש ובשם הרצון להצליח. ימים אלו אינם יכולים להתקיים ולממש את הפוטנציאל שלהם ללא מדריכי שטח מוסמכים שלמדו את התחום לעומקו, הן במישור הטכני והן במישור הרוחני. קורס מדריכי outdoor אתר קורסים

קיימים הבדלים רבים בין סדנאות חברה המתקיימות באולם או בחדר סגור לבין סדנאות שטח כאשר אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר הוא היכולת של אנשים להיפתח זה לזה בתנאי החוץ, וכן האפשרות ליצור סיטואציות אמתיות ולא מלאכותיות שיגרמו לאנשים לפעול ולעשות. בכיתה אפשר לדבר על עבודת צוות, בשטח אפשר ליצור צורך בעבודת צוות, בכיתה אפשר לדבר על עזרה הדדית, בשטח אפשר לבצע זאת בפועל.

קורס מדריכיOutdoor מעניק למתעניינים בתחום זה הכשרה הכוללת פסיכולוגיה קבוצתית, פילוסופיה של הקבוצה, כלי ניהול, עיבוד פעילויותשטח לתכנים ניהוליים, שיטות גיבוש קבוצה, יצירת פעילות מותאמת קבוצה, הנעת קבוצות, חשיבה אסטרטגית, תקשורת בין אישית, לוגיסטיקה ותפעול ימי פעילות בשטח, תכנונם במסגרת סדנאות על פי דרישה ונושאים תיאורטיים רבים אחרים.
מעבר להיכרות התיאורטית עם התחום, רוכשים המשתתפים שבלונות לימי פעילות מהם יוכלו להרכיב את הסדנאות שיעבירו, ביניהם:Outdoor אינדיאני, לילה, בים, בישול, פעילות במדבר, רכיבה או נהיגת שטח וכן הלאה. עם תום 
קורס מדריכי Outdoor יכולים הבוגרים להצטרף לחברות המציעות ימי גיבוש או סדנאות אלו לקהל הרחב כחלק מצוות המדריכים במקום או לפתוח חברה עצמאית בתחום זה.
הלימודים מתקיימים בבתי ספר המתמחים בספורט ופעילות גופנית, בקורסי שטח ובטכניקות הדרכה, כאשר ניתן למצוא קורסים אלו בכל רחבי הארץ; קורסים בתל אביב, קורסים בירושלים, קורסים בחיפה, קורסים בנתניה וקורסים רבים נוספים פתוחים לקהל הרחב ולכל המתעניינים בתחום.
קרא עוד על קורס מדריכי Outdoor
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי Outdoor