אתר קורסים / הנדסאים / הנדסאי רכב / הנדסאי רכב בחיפה
הנדסאי רכב הם לימודים מבוקשים המבטיחים ברובם המכריע של המקרים עבודה והכנסה מכובדת הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. בעבר המקצוע נלמד כחלק מלימודי הנדסת מכונות, אך היום אלו הם לימודים נפרדים המקנים ידע מעמיק בטכנולוגיות המתקדמות של עולם הרכב ומערכות רכב מורכבות וחדשות. היום כמעט לכל אחד יש כלי תחבורה כלשהו, כל אחד מאלה זקוק למגוון רחב של טיפולים על מנת לשמור על תקינותו, ולהבטיח תפקוד מלא ותקין לאורך זמן. הטיפול והתיקון מתבצע במאות מוסכים הפזורים ברחבי הארץ, בעוד טיפול בקטנועים ואופנועים מצד אחד וכלים גדולים מצד שני מתבצעים במוסכים מתמחים.
הנדסאי רכב אתר קורסים
מה לומדים
מערכות פנימיות כדוגמת מנוע, משאבות, רצועות, חיישנים פקדים, גלגלי שיניים ועוד. בנוסף, לומדים הסטודנטים את יסודות חשמל לרבות אופן תפקוד המצבר, צמות חשמל ואופן פעולתן, מתחים וזרמים ועוד.
בהמשך מתבצעת העמקה סביב כל נושא ונושא, והסטודנטים לומדים את הקרביים של כל רכיב, אופן האינטראקציה שלו עם מערכות נוספות, המבנה הפנימי שלו, אופן פירוקו והרכבתו וכדומה. במהלך הלימודים לומדים הסטודנטים חומר תאורטי המספק להם את בסיס הידע הנדרש, ובהמשך הדרך מתנסים הסטודנטים בסדנה ייעודית שבה הם מתרגלים את החומר הנלמד על בוריו. הלימודים מאפשרים לכל בוגר לעבוד במוסך פרטי או ציבורי, למכוניות פרטיות, אוטובוסים ומשאיות, אך מעבר לכך בעל מקצוע יכול להשתלב בתפקידי ניהול של מוסכים וסדנאות, ולפתח קריירה בתכנון ובנייה הן בארץ והן בחוץ לארץ.

למי מיועדים הלימודים
הלימודים מיועדים לכל אדם המעוניין להיכנס לעולם זה, בין במקצוע של תיקון וטיפול במכוניות, ניהול, פיתוח וייצור כלי רכב. אין הכרח להגיע ללימודים עם ניסיון קודם, והלימודים מתחילים למעשה מהיסוד. יחד עם זאת, הלימודים מתאימים גם לאנשי מקצוע הרוצים לשדרג תעודה קודמת ולהעשיר את מעגלי הידע שלהם בתחום. לימודי הנדסאי רכב זמין בערים תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע, קריית שמונה, אילת, אשקלון ואשדוד.
קרא עוד על הנדסאי רכב בחיפה

נמצא קורס אחד

הנדסאי מכונות בהתמחות רכב


אתגר המכללה להנדסה וטכנולוגיה - הנדסאים
הנדסאי רכב הפך בשנים האחרונות לענף טכנולוגי מתקדם אשר רחוק מאוד מהדימוי של המוסך המלוכלך בשמן וגריז. כיום מרבית העבודה מתבצעת בסביבה נקייה וממוחשבת, כשהרכב האוטונומי והרכב החשמלי מהווים מודל
קורסים בחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסים מקצועיים בענף הרכב

בעולם הרכב קיימים לא מעט מקצועות העוסקים בטיפול בכלי רכב הכוללים גם עבודה עם אנשים. מקצועות אלה מתאימים לאלה אשר אוהבים

לימודי הנדסאים - להנדס את עצמך

היום מסלולי לימוד להנדסה וטכנאות אינן ספציפיות, אלא נרחבות ונושקות כמעט לכל תחום וזה ההבדל העצום שפותח בפניך דלתות מסתובבות

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הנדסאי רכב בחיפה