אתר קורסים / הנחייה, ייעוץ וקואצ'ינג / קורס אימון לבעלי ADHD

אם תמיד סבלתם מהפרעות קשב וריכוז, זה פגע בביטחון העצמי שלכם בבית הספר, ואף בחיי הזוגיות שלכם, זה לא אומר שאתם תקועים עם זה לכל החיים ואין מה לעשות. יש באפשרותכם ללמוד קורס אימון לבעלי ADHD ולקבל עזרה ואף לקום ולצאת לדרך חדשה למרות הקשיים שאתם חווים בחיי היום יום.
תחום האימון הוא באופן כללי תחום חדש למדי, ועל אחת כמה וכמה תחום האימון לבעלי הפרעות קשב וריכוז. הקורס נועד לאפשר ללומד בעל ההפרעות והליקויים להצליח ולחולל שינוי בחייו, לחוות השגים והצלחה, לשפר את הביטחון העצמי ואת האמונה ביכולות האישיות זאת תוך השקעה הן במישור הראציונאלי והן במישור הרגשי.

קורס אימון לבעלי ADHD

נושאי הלימוד בקורס
הנושאים משתנים בין המוסדות השונים, אך לכולם יש גרעין משותף הנלמד בצורה כזו או אחרת בכל המוסדות. תחומי הלימוד מקיפים נושאים מגוונים כגון כלים בתחומי האימון האישי, ניהול אישי, הקניית ארגז כלים להתגברות על הקשיים ופיתוח מיומנויות ארגון בכדי לעקוף את הקשיים, איתור והגדרת החסמים האופייניים לבעלי הפרעות כמו קשיי התארגנות וניהול זמן, זיהוי ואבחון של הפרעות ועוד נושאים רבים ומגוונים אחרים.

קהל יעד
קהל היעד של הקורסים אף הוא משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, אך בדרך כלל הקורס מיועד לבעלי תואר בתחומי ההוראה והטיפול, כמו עובדים סוציאליים, מאבחנים דידקטיים, פסיכולוגים, אנשים המגיעים מתחומי ההוראה והחינוך בקהילה, וכאלו אשר יש באמתחתם לפחות חמש שנות ניסיון תעסוקתי בתחומים הרלוונטיים. אם מדובר בפונים בעלי תואר שני, בדרך כלל נדרשות פחות שנות ניסיון.

משך לימודים ותעודות
משך הלימודים משתנה ממסלול אחד למשנהו, משום שאין מדובר במקצוע מסודר או מפוקח. בסופם מוקנה תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי, ולא פעם גם בשיתוף איק"א, המרכז הישראלי לאימון. לימודי קורס אימון לבעלי ADHD ניתנים במוסדות מומחים לטיפול והוראה לבעלי מוגבלויות קשב וריכוז ובעיות קוגנטיביות לימודיות אחרות. ניתן למצוא קורסים אלו בערים כמו ירושלים, תל אביב, חיפה, רחובות ועוד.


קרא עוד על קורס אימון לבעלי ADHD
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לקויות למידה - גם בבית ספרנו

חוזר משרד החינוך מגדיר בצורה ברורה ומפורשת כי הן סטודנטים והן תלמידים שאובחנו כבעלי לקויות למידה , זכאים להתאמה בתנאי הלמידה ובתנאי הבחינה.

עשר סיבות מצויינות להיות קואצ'ר

1.   לעזור להוביל אחרים אימון אישי איננו פסיכותרפיה, ייעוץ נפשי, או אפילו הדרכת אחרים כיצד עליהם לחיות נכון;

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אימון לבעלי ADHD