אתר קורסים / לימודי מקצוע טכני / קורסים באלקטרוניקה / קורסים באלקטרוניקה - לימודים ללא בגרות

קורסים באלקטרוניקה - לימודים ללא בגרות

לימודי קורסים באלקטרוניקה פותחים צוהר לעולם המרתק של ההייטק, כאשר ניתן לבחור בין מסלולי לימוד רבים וביניהן: טכנאי, מנהל מערכות מחשוב ועוד קורסים רבים נוספים הדורשים ידע מעשי ותיאורטי בנושאי מערכות אלו.

במסגרת הקורסים בתחום תוכלו בתוך זמן קצר, לרכוש מקצוע שעשוי להיות הצעד הראשון לקראת תחילתה של קריירה מקצועית מצליחה, שכן מרבית המוצרים החשמליים כיום, עובדים על מערכות אלקטרוניות מורכבות ועדינות והצורך באנשי מקצוע בתחום זה עולה מידי שנה, כמו גם ניתן להתחיל בחברה בתפקיד זוטר ועם הזמן לעבור קורסי העשרה ולהתקדם לתפקידים בכירים.

מרבית הלימודים אינם דורשים כל ידע מוקדם, עם זאת בחלקם יש צורך לעבור מבחני קבלה הבוחנים ידע בסיסי ביותר באנגלית ומתמטיקה ולכן בטרם אתם נרשמים לאחד הקורסים , חשוב כי תוודאו כי אתם עומדים בתנאי הקבלה, כדי שתוכלו מיד להתחיל בקורס ועם סיומו לצאת עם תעודה מקצועית והתחיל ולהשתלב בענף ההייטק.
ניתן כבר בתחילת הקורס, לנסות ולמצוא עבודה בתחום, כאשר כך תוכלו לצבור ניסיון ומיומנות הדרושה בתחום זה, שכן מרבית מסלולי הלימוד מרוכזים ליום לימודים אחד בבוקר או שני ימי לימוד בערב, כך שתוכלו לשלב בקלות רבה את הלימודים יחד עם העבודה.

איפה ניתן להשתלב בסיום הלימודים
בחלק מהלימודים בקורסים באלקטרוניקה ניתנים שיעורי העשרה לקראת פתיחת עסק עצמאי, שכן יש אנשים הבוחרים בתחום לימודים זה כדי לצאת לדרך חדשה ועצמאית ולא לעבוד כשכירים ועבורם שיעורים אלו עשויים להיות מועילים ביותר, שכן כדי להקים עסק עצמאי מצליח צריך לדעת איך וכיצד לנהלו בצורה נכונה וחכמה.

יחד עם זאת, ההמלצה תמיד למי שאין כל ניסיון בתחום, הוא להשתלב תחילה בחברה מקצועית ומובילה בתחום האלקטרוניקה והחשמל ולצבור ידע וניסיון ורק בשלב מאוחר יותר, לפתוח עסק עצמאי, שכן ישנה אחריות רבה לעסק העומד בפני עצמו על כל טעות או תקלה מאשר גיבוי הניתן מהחברה המעסיקה.

קרא עוד על קורסים באלקטרוניקה - לימודים ללא בגרות

נמצאו 4 קורסים

מיגון ואבטחה אלקטרוניים


מרכז השתלמויות רופין
יותר ויותר בתים, עסקים ארגונים ורשויות משתמשים בשנים האחרונות במיגון ואבטחה אלקטרוניים, דבר אשר הופך בעלי מקצוע בתחום למבוקשים מאוד. קורס זה נועד להכשיר טכנאי מיגון ואבטחה אלקטרוניים במסגרת לימודים
קורסים - לימודים ללא בגרות

טכנאי שיניים מוסמך


המרכז להכשרה ושיקום מקצועי
בפיקוח משרד הבריאות, האגף לבריאות השן. טכנאי שיניים הוא שותף פעיל בצוות הדנטלי המטפל.   הטכנאי עובד במעבדת שיניים בצוות רב מקצועי ועבודתו כוללת הכנת התקנים המוכנסים לפיו של האדם, ולכן בדומה
רעננה

הנדסת אלקטרוניקה


המכללה הטכנולוגית באר שבע
שינויים מהירים בעולם הטכנולוגי של תחילת המאה ה-21, יוצרים מציאות חדשה המאופיינת בדרישה לכוח אדם מיומן, כוח אדם בעל רמה טכנולוגית גבוהה. הנדסת אלקטרוניקה מהווה את התשתית הטכנולוגית במערכות המשולבות
באר שבע

מנהל מערכות מיגון ואבטחה אלקטרונית SPM


מכללת מישלב
בעיית הבטחון האישי הפכה לנושא אקוטי בשנים האחרונות, ויחד עם הגידול בתחושת חוסר הבטחון גדל גם הצורך במערכות מיגון ואבטחה אשר מהוות את קו הגנה ראשי מניסיונות חדירה לשטח פרטי,
תל-אביבחיפהקורס היברידי ניתן ללמידה בזום או בצורה פרונטאלית
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מכשירי חשמל - תיקון או עדכון

מכשירי החשמל של פעם נחשבו לנכסים משפחתיים. כשסבתא קנתה טלויזיה, היא ציפתה שתשרת אותה עשרות שנים, שבסופן תוריש אותה לאחד מילדיה בר המזל.

מתעניינים באלקטרוניקה? מגוון קורסים אפשריים

האלקטרוניקה נמצאת סביבנו בכל רגע נתון. אנו מוקפים מכשירים אלקטרוניים מהרגע בו הטלפון מעיר אותנו בבוקר ועד לצפייה בטלביזיה בתום יום העבודה.

חשבתם פעם למה בכלל אתם הולכים ללמוד?

בואו נודה באמת, כמעט ואין מקצוע שאי אפשר לעסוק בו ולרכוש בו ידע תוך כדי עבודה ; הרי בעבר אפילו טכנאים היו פשוט אנשים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים באלקטרוניקה - לימודים ללא בגרות