אתר קורסים / שיווק ומכירות / שיווק ומכירות

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

שיווק ומכירות

שיווק ומכירות הוא סל מגוון של הכשרות המאפשרות רכישת מקצוע באחד מעמודי התווך של כל ארגון:המערכת השיווקית , הרכש והלוגיסטיקה . הכלים והידע הניתנים בהם מהווים צעד לקריירה בעמדות מפתח בעסקים וחברות מובילות.
מאחורי כל עסק מצליח עומד ניהול מדויק, הממצה את הפוטנציאל והיכולות הכלכליות שלו, לימודי תעודה במנהל עסקים מעניקים את הכלים הדרושים כדי להביאו לצמיחה ברמה הפיננסית והפנים ארגונית כאחד, כך שניתן יהיה להשיג מטרות ויעדים ולהובילו קדימה. עידן האינטרנטוהרשתות החברתיות העביר חלק נכבד ממאמצי השיווק והפרסום למדיה הדיגיטלית , לכן חלק גדול מהיצע הלימודים בתחום מעניק את הידע הנדרש על מנת לדעת כיצד למקסם את הפלטפורמה הזו ולהביא את העסק לחשיפה גדולה יותר ולרווחים בהתאם תוך התאמה לקהל היעד.

קורס שיווק ומכירות אתר קורסים
למי מתאימים הלימודים

לרוב אין צורך בידע מוקדם, הקורסים מתאימים לבעלי עסקים המעוניינים להעשיר את הידע שלהם בתחום כדי לקדם את העסק, לאנשי שיווק, ליזמים, ועבור כל מי שמעוניין להקים עסק ורוצה לקבל ידע מקיף לניהול נכון ומוצלח יותר, וכן לעוסקים בפועל בשיווק ומכירות, המעוניינים להעשיר ולשכלל את יכולותיהם בתפקיד. או לרכוש מקצוע מרתק ודינמי תוך זמן קצר.

מרבית הקורסים עוסקים בתחומים כגון יסודות השיווק, מימון,חשבונאות בסיסית, מבוא לכלכלה מיקרו ומקרו, ניהולמשאבי אנוש בארגונים שונים, התנהגות ארגונית,טכניקות משא ומתן , חוקים משפטיים רלוונטיים בתחום: מיסוי, דיני עבודה, חברות, ובנוסף ניתנות סדנאות המעניקות ידע פרקטי להנהגת העסק באופן יעיל ומוצלח.
הקורסים העוסקים בשיווק מקוון מרחיבים בנושאי הכרת מערכת השיווק באינטרנט,מכירה וקניה ברשת , פרסום ברשתות החברתיות, ניתוח ואופטימיזציה של נתונים ברשת, טכניקותקידום ממומן לאתרים , חקר השוק והתנהגות הגולשים, יצירת קמפיין ואסטרטגיה מתאימה, אפיון אתרים ודפי נחיתה,מידענות , קידום אתרים אורגני הכנתתוכן שיווקי למכשירים סלולאריים , הבנת צרכי הלקוחות, ניהול משא ומתן מול שותפים, נושאים משפטיים הנוגעים לתחום. בין המשתלבים בקלות בשוק העבודה ניתן לציין את בוגרי קורס ניהול, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס מינהל עסקים,קורס ייבוא ייצוא , קורס שיווק וקורס שיווק באינטרנט.
קרא עוד על שיווק ומכירות
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

עבודות שאפשר מהבית - שיווק באינטרנט

במאמר הקודם עסקנו באפשרויות תעסוקה עבור מי שנתקלים במגבלות, בעיות לוגיסטיות, או אפילו סתם חוסר חשק לקום בבוקר ולצאת לעבודה במשרד.

קורס שיווק באינטרנט – כשקריאטיביות ואיכותיות נפגשים

במשך תקופה ארוכה גם אני ניסיתי להתעלם מהקדמה, ללכת בין הטיפות, לא להירטב בשיטפון הגוגל והפייסבוק, היוטיוב והטוויטר. הציוצים,

קורסי שיווק ומכירות - האם זה כדאי?

יכול להעניק אתגר, עניין ושכר מאוד נאה. אנשי המכירות הם בדרך כלל בין המשתכרים הגבוהים ביותר בכל חברה, ועבודתם כוללת אינטראקציה

קורס גיימינג – החיים הם משחק

בסרט חגיגה בסנוקר מפתה חנוכה את מושון למשחק סנוקר שמתברר כגורלי. הפיתוי באמצעות משחק אינו מפתיע מכיוון שמשחקים מלווים את המין האנושי משחר ההיסטוריה.

'תמורה עבור תרומה' היבט משפטי של איש המכירות

ישנם יזמים, מנהלי מכירות ואנשי מכירות בורים של קורסי מכירות אשר "שווים את משקלם בזהב". הם מוכשרים, נמרצים,