ההיבט המשפטי הופך ליותר ויותר דומיננטי בקבלת החלטות של מנהלים, למעשה ניתן לומר כי כל מנהל זקוק לעורך דין צמוד על מנת שלא למצוא את עצמו בהליכים משפטיים כאלה ואחרים. על המנהלים לשלוט כיום במגוון רחב של חוקים מתחומים שונים: חוקי עבודה, דיני חוזים, הטרדה מינית במקום העבודה, חוקים פיננסיים (כגון אלה הנוגעים לפעילות הרשות לניירות ערך) ועוד. 
הכשרה משפטית למנהלים
 
מה לומדים?

ההכשרות המשפטיות למנהלים לא נועדו להעניק תואר במשפטים, אלא ללמד את המנהלים אך ורק את החוקים הרלבנטיים עבורם, תוך התייחסות לתקדימים, שינויים בפסיקה לאורך השנים, חקיקה חדשה ולאקונות אשר קיימות בחוקים הקיימים.

 
למי זה מתאים?

אם אתם עוסקים בניהול, ואין לכם הכשרה משפטית, זהו קורס חובה עבורכם. מנהלים רבים מצאו את עצמם בהליכים אזרחיים אשר גזלו מהם ממון רב, או גרוע מכך, בהליכים פליליים, רק מכיוון שלא הכירו את החוק ולא ידעו כי החלטותיהם, מוצדקות ככל שיהיו, פשוט אינן חוקיות.

 

 
איפה לומדים?

באוניברסיטאות ומכללות שונות ברחבי הארץ, בדרך כלל בערים הגדולות או במכללות המתמחות בלימודי משפטים.

 

קרא עוד על managerlaw

נמצא קורס אחד

ניהול פיננסי ומשפטי למנהלים


תפנית - בי"ס למנהלים - האוניברסיטה הפתוחה
ההתפתחויות, ההתמודדויות והחידושים בניהול העסקי מציבים אתגר המחייב הרחבת ידע והתמקצעות. מטרת התמחות זו בתחום הפיננסיים והמשפטים היא להקנות ידע תיאורטי מעמיק לצד כלים מעשיים שיתמכו, יכשירו ויובילו בתהליכי קבלת
חיפהראשון לציוןרעננהתל אביבירושליםנתניהבאר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

להכיר את החוק ולשמור על עצמך

הדלאי למה אמר פעם כי יש ללמוד את החוקים על מנת שניתן יהיה לשבור אותם באופן ראו י. קשה לדעת למה התכוון איש הדת הבודהיסטי,

כמה זה עולה להם? תואר ראשון במשפטים

לאחר סיום לימודים לתואר ראשון במשפטים ואחרי שעבר את בחינות הלשכה בהצלחה, עורך דין מתחיל פשוט ישמח להתנפל על כל משרה שתוצע לו.