אתר קורסים / לימודי שפות / לימוד שפות / לימוד שפות - לימודים ללא בגרות / לימוד שפות - לימודים ללא בגרות ברחובות

לימוד שפות - לימודים ללא בגרות ברחובות

לימוד שפות זוכים לפופולאריות רבה בישראל ובעולם כולו. באמצעותם ניתן להרחיב את הפעילות העסקית, לצאת לטיולים בעולם, לתקשר עם עמים אחרים ולקדם מחקרים באקדמיה. מחקרים פסיכולוגיים אף מראים כי ללימוד שפות יתרונות נוספים מעבר להעשרה אישית ומקצועית. למעשה, יכולת דיבור בשתי שפות ויותר חשובה מאוד להליך הקוגניטיבי הנעשה אצלנו במוח.

מחקרים רבים מראים כי המוח של אנשים הדוברים שתי שפות פועל באופן שונה מהמוח של אנשים הבקיאים רק בשפה אחת. דבר זה מעניק יתרונות רבים לאנשים בעלי שתי שפות ויותר, להלן נמנה כמה מהם. ראשית, לימוד שפה נוספת מחכימים את האדם, שכן המח מאותגר על ידי פעולות של שינון, זכירת משמעות ותקשורת בשפה זרה. פעולות אלו מחזקות את כישורי פתרון הבעיות וכן את יכולת ההבנה והקליטה. דבר זה מאושש במחקרים המראים כי סטודנטים הבקיאים בשפה נוספת נוטים להצליח יותר במבחנים מאשר אלו הבקיאים רק בשפה אחת בייחוד במקצועות לוגיים כגון מתמטיקה.

שלישית, לימוד שפות מחדד את יכולת ריבוי המשימות. הדבר נובע למעשה מהיכולת של אותם אנשים להחליף בין הדיבור והכתיבה בשפה אחת לאחרת. נוסף לך, יכולת דיבור בשפה נוספת מפחיתה את הסיכון לחלות באלצהיימר או דמנציה, ואף משפרת את הזיכרון. המוח למעשה הוא שריר המתפקד טוב יותר כאשר מאמנים אותו. רכישת שפה נוספת מצריכה שינון חוקי דקדוק ואוצר מילים חדש המסייעים לחזק את המוח כשריר. כמו כן, פעולות אלו משפרות את הזיכרון הכללי דבר המאפשר לבעלי שני שפות ומעלה לשנן בצורה טובה יותר רשימות, נוסחאות, שמות וכיוונים. לבסוף, נמצא כי אנשים הרוכשים שפה נוספת הם בעלי יכולת הבחנה טובה יותר. זאת מאחר ויש להם יכולת טובה יותר להבחין במידע רלבנטי ולהתעלם מכל המידע שאינו רלבנטי עבורם.  
לימוד שפות - למי זה מתאים
למעשה, שפה חדשה אפשר ללמוד בכל גיל. מסלולי הלימוד מיועדים הן לצעירים היוצאים לטיול תרמילאים ארוך, מבוגרים שמבקשים להרחיב את פעילות העסק וכלה בעולים חדשים וגמלאים בני הגיל השלישי. אנשי עסקים רבים מגיעים אל בתי הספר לשפות מתוך מטרה לרכוש כישורי שיחה הנחוצים להם למטרת עבודה ופיתוח קשרי מסחר עם בני מדינות זרות. לימוד שפות נעשה בקבוצות מתוך הרציונאל כי כאשר הלימודים מתקיימים בקבוצה מגובשת לצד מדריך מיומן ומנוסה קל להשיג תוצאות. ניתן למצוא לימוד שפות הן במתכונת של לימודי בוקר והן במתכונת של לימודי ערב.

שיטות לימוד חדישות
אי אפשר ללמוד שפה חדשה מבלי לתרגל את הדיבור בה. בהתאם לכך משלבים המדריכים בכל שיעור משחקי תפקידים ומעודדים את התלמידים לשוחח ביניהם. בשעות הפנאי כדאי יהיה להמשיך את התרגול באמצעות תוכנות המחשב הפתוחות לתלמידי בתי הספר וכן באמצעות ספרי הלימוד. לימוד שפות מהווה הזדמנות נהדרת להרחבת אופקים בעבור כל תלמיד ובני משפחתו.

קרא עוד על לימוד שפות - לימודים ללא בגרות ברחובות

נמצאו 3 קורסים

יוונית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
לתרבות היוונית בכלל ולשפה היוונית בפרט נודעת חשיבות מיוחדת ויחידה במינה בתולדות האנושות. מלבד העובדה שהיוונית נחשבת לערש השפות של התרבויות המפותחות ביבשת אירופה, היא גם שימשה מסד להתפתחות התרבותית
תל-אביברעננה

אנגלית מתקדמים


המכללה למינהל - בי"ס לשפות
שליטה בשפה האנגלית הפכה לצורך עבור כל מי שרוצה ללמוד או לעבוד בעבודה שאינה עבודת כפיים. קורס זה יעניק לכם מיומנויות הכרחיות בשפה האנגלית, תוך שימוש נכון בשפה המדוברת והכתובה.
אילת

אנגלית מתחילים


המכללה למינהל - בי"ס לשפות
השפה האנגלית הפכה לשפה בינלאומית המשמשת כל אדם בחיי היום-יום, והיכרות עמה היא בבחינת הכרח עבור כל אדם. קורס זה יקנה לכם את יסודות השפה האנגלית ויעניק לכם כלים כגון:
אילת
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ככה תתרגלו שפה נלמדת: כמה טיפים שימושיים

להלן מספר הצעות לתרגול כישורי השפה, כפי שליקטנו מ קורסים לשפות ובתי ספר לשפות: 1. מצא חבר לשיחה . מציאת אדם בבית

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו

איך לבחור קורס ללימוד שפה חדשה

לימודי שפות הם הכרחיים בעולמנו. המסחר שמתנהל כיום באינטרנט מחייב אתכם להירשם לקורס שפות זה או אחר ולתגבר את השפה. בחלק

קורס אנגלית – עשה זאת בעצמך

לימוד שפה אורך זמן וכרוך בתרגול רב. כולם יודעים שצריך לתרגל אך האם אתם יודעים מה ואיך לתרגל? סביר כי לפני שהחלטתם להתחיל

קורס אנגלית למתקדמים, כל הדרך להצלחה

קורס אנגלית למתקדמים אינו דבר שאפשר לעשות על רגל אחת, אבל אפשר בהחלט להתכונן אליו. גם אם סיימתם זה עתה לימודים ברמת "אנגלית

ספרדית - אודות השפה ולימודה

יתרונה של השפה שהיא קלה יחסית ללמידה בשל דמיונה לשפה האנגלית במילים רבות. מספיק לדעת את הבסיס בכדי לנהל שיחה. כמו כן ה

לדעת אנגלית עוד מהרחם

גן שעשועים. שעת בין ערביים. הורים קוראים לילדיהם ומזרזים אותם אל הבתים לקראת טקס ארוחת ערב, אמבטיה ולמיטה. בין הקריאות

לימודי אנגלית כבר מכיתה א'

אין לתאר את ההתרגשות שאפפה את בני כשקיבל את מערכת השעות הראשונה שלו בכיתה א'. הוא תלה אותה בכבוד רב ליד מדף הספרים,

ללמוד ערבית כמנוף לקריירה מאתגרת

ערביי ישראל והיהודים מנסים לחיות פה בדו-קיום מאות שנים. ילדיהם של ערביי ישראל לומדים עברית מכיתה ב' ואילך, אך בבתי-

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימוד שפות - לימודים ללא בגרות ברחובות