סאמר סקול מיועד לצעירים בגיל חטיבת ביניים או תיכון. אלו שכבר יצאו בעבר למחנות הקיץ ברחבי העולם מספרים חוויות נפלאות, אמצעי נהדר לחיזוק כישורי האנגלית והרחבת אופקים. המשתתפים במחנה הקיץ שוהים בו במשך שלושה שבועות או יותר בהם הם מתבקשים לדבר אנגלית, לתקשר עם צעירים מכל רחבי העולם ולהשתתף בפעילויות העשרה.

תנאי המגורים והמחייה
תכניות סאמר סקול מציעות למשתתפים מגורים בחיק הטבע באכסניות ומחנות אוהלים לצד מגורים באחוזות או פנימיות בריטיות עתיקות ויפות. סביבת המגורים משתנה בהתאם לסידורים שקובעת הקבוצה. ברוב החברות המגורים מתקיימים בחדרים לשניים או חדרים ליחיד כאשר בכל חדר ארון, מיטה, שולחן כתיבה ומיזוג אוויר. את הארוחות מקבלים המשתתפים בחדר אוכל משותף כאשר החברה אחראית לספק להם 3 ארוחות מלאות ביום וחטיפים נוספים במידת הצורך.
שאר שירותים כמו כביסה, טלפונים, ניקיון, אבטחה והסעות נכללים גם כן במחיר. במידת הצורך אפשר יהיה למצוא מסלולי לימודים שכוללים אוכל כשר ואורח חיים יהודי מסורתי.

סאמר סקול

סאמר סקול ללימוד אנגלית
מחנות קיץ לצעירים באנגליה ובארצות הברית מציעים להם אפשרות נהדרת לשיפור כישורי האנגלית המדוברת. הצעירים שמשתתפים בסאמר סקול מצליחים לשפר גם את כישורי החברה שלהם. במהלך השהייה במחנה הם מתבקשים לגלות עצמאות, להכיר חברים חדשים ולהסתדר ללא נוכחות צמודה של ההורים במקום.
הלימוד מתבצע בכיתות מעורבות שמורכבות מצעירים מכל רחבי העולם. בכל שבוע של שהייה במחנה מתוכננות כ-20 שעות לימוד שכוללות תרגילי דיבור, תרגילי דקדוק, העשרת אוצר מילים, שיפור כישורי כתיבה וקריאה ופעילויות מיוחדות כמו כתיבת עיתון, ציור, שירה או משחק.

פעילויות בשעות הפנאי
לימודי האנגלית הם רק חלק אחד מתוך תכנית לימוד עשירה ומהנה. מחוץ לשעות הלימוד משתתפים הצעירים בפעילויות חברתיות, שיעורי ספורט, שיעורי דרמה ופעילות יצירתית. חשוב להדגיש כי הצעירים נמצאים תחת השגחה בכל שעות היום. במתחם פועל מועדון בו אפשר לשיר במערכת הקריוקי, לצפות בסרטים, לשחק במשחקים ולבלות עם כל שאר חברי הקבוצה. סאמר סקול הוא אמצעי נהדר ללימוד אנגלית, חיזוק תחושת העצמאות של הנער והזדמנות להכיר תרבויות חדשות.


קרא עוד על סאמר סקול
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורס צילום – לראות את התמונה המלאה

צילום הוא עולם ומלואו, לחיצה אחת יכולה לתפוס בתוכה רגע בזמן, פיסת זיכרון, רגשות, תופעות טבע או אירוע מרגש. תמונה טובה

סאמר סקול וסאמר קאמפ – שתי חוויה מדהימות לקיץ

סאמר סקול הוא מחנה קיץ ללימודי אנגלית המשולב בהרפתקאות מדהימות באנגליה. זו הזדמנות נפלאה עבור ילדים ובני נוער מרחבי העולם

הפתרון לימי החופש הרבים

במדינת ישראל, כך ידוע, קיימת אי תאימות גבוהה במיוחד בין מספר ימי החופשה לילדים לבין מספר ימי החופש שמקבל עובד ממוצע.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום סאמר סקול