אתר קורסים / לימודי שפות / לימודי צרפתית / לימודי צרפתית - לימודים ללא בגרות / לימודי צרפתית - לימודים ללא בגרות ברחובות

לימודי צרפתית - לימודים ללא בגרות ברחובות

אם תרצו ללמוד לדבר את אחת השפות הרומנטיות והיפות ביותר בעולם קורס לימוד צרפתית הוא התשובה. דוברי השפה הצרפתית מונים מעל למאתיים מיליון איש הפרוסים על פני חמש יבשות הכוללות ששים ושמונה מדינות וממשלות. לשון זו נחשבת למאוד פופולארית, וידיעתה מעניקה יתרון משמעותי. למעשה, צרפתית היא השפה השנייה הנלמדת ביותר בעולם אחרי אנגלית והתשיעית המדוברת בעולם. כמו כן היא השפה היחידה, יחד עם אנגלית, הנלמדת בבתי הספר בכל מדינה בעולם.   

יכולת לדבר צרפתית ואנגלית מהווה יתרון משמעותי בשוק העבודה העולמי. ידע זה פותח דלתות לעבודה בחברות צרפתיות ובמדינות דוברות צרפתית כגון קנדה, שווייץ, בלגיה ואף בצפון אפריקה. ככלכלה החמישית בגודלה בעולם ויעד מספר שלוש בעולם בהשקעות זרות, צרפת היא שחקנית מרכזית בכל המדובר בשיתופי פעולה כלכליים.


לימוד למתחילים מעניק למשתתפים את כל יסודות השפה החל מהכרת האותיות, הצלילים, הגייה, דקדוק ואוצר מילים בסיסי. ההרשמה למסלול פופולארית בקרב מטיילים שמתכננים לצאת לשהות ממושכת בצרפת, בלגיה או קנדה. הקורס אידיאלי גם בעבור ילדים להורים שיוצאים לעבוד במדינה דוברת צרפתית לתקופה ממושכת .וכן לאלו המתעתדים לעבור בחברות גלובליות ולהיכנס לעולם העסקים.  

קורס מתקדמים
לימודי שפה מתקדמים מיועדים לבוגרי קורס מתחילים או מועמדים שכבר מחזיקים בכישורי שפה טובים. קורס למתקדמים מצוין בעבור דוברי לשון זו מבית שזקוקים להכוונה מקצועית, תיקונים והעשרת אוצר המילים. במהלך הקורס משתתפים התלמידים בסימולציות, מתרגלים דיבור, קריאה וכתיבה ומשננים את כל כללי הדקדוק והתחביר .

איך מתחילים ?
הצעד הראשון לקראת הלימודים מתחיל במבחן מיון לקביעת הרמה. בהתאם לתוצאות המבחן קובע בית הספר את רמת הלימוד שמתאימה לו ביותר. בתום הקורס יוכלו הבוגרים לנהל שיחה, לצאת לעבוד בצרפת או בקנדה ולעבוד עם אוכלוסייה צרפתית בישראל. אפשר לשלב לימוד צרפתית לצד עבודה במשרה מלאה או לימודים אקדמיים, ברוב בתי הספר השיעורים מתקיימים בערב או בשעות אחר הצהריים .

קרא עוד על לימודי צרפתית - לימודים ללא בגרות ברחובות

נמצא קורס אחד

צרפתית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
עם המעבר למטבע האחיד, יורו, הפכה אירופה לכפר קטן, אולם רוב מדינותיה עדיין דוברות שפות שונות. שליטה בשפות המובילות באירופה מהווה יתרון משמעותי בעולם העסקים, הלימודים, התרבות ופעילויות הפנאי. בכל
תל-אביבירושליםראשון לציוןרעננהפתח תקווהאשדודמודיעיןנתניהחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ככה תתרגלו שפה נלמדת: כמה טיפים שימושיים

להלן מספר הצעות לתרגול כישורי השפה, כפי שליקטנו מ קורסים לשפות ובתי ספר לשפות: 1. מצא חבר לשיחה . מציאת אדם בבית

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי צרפתית - לימודים ללא בגרות ברחובות