אתר קורסים / רפואה משלימה ואלטרנטיבית / השתלמויות רפואה משלימה / השתלמויות רפואה משלימה - לימודי ערב

השתלמויות רפואה משלימה - לימודי ערב

גם אם סיימתם את הלימודים שלכם בתחום מסוים ברפואה משלימה, וגם אם אתם כבר שנים עוסקים באותו המקצוע ואף קניתם לעצמכם שם ומוניטין, לימוד מחודש של תחום והיכרות עם הנושאים המשיקים לו, חייבים להיות חלק מהחשיבה המקצועית שלכם. כפי שיש השתלמויות בתחומי החינוך, לעובדי משרד הביטחון ואף במסגרת מקום העבודה, כך גם מטפלים אלטרנטיביים יכולים להצטרף לאחד מקורסי השתלמויות רפואה משלימה.השתלמויות רפואה משלימה

כידוע, רפואה משלימה היא כותרת גג לכל תחומי הטיפול שאינם קונבנציונאליים והיא כוללת רפואות שונות מהמזרח הרחוק, מעולם התזונה, מעולם האנרגיות ומתחומים רבים נוספים. השתלמויות אלו מיועדות למטפלים בכל תחום באשר הוא, המעוניינים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולשכלל את יכולותיהם במטרה להעניק למטופלים כלים נוספים לריפוי ולסיוע.
במסגרת הלימודים מעמיקים את הידע בתחום שנבחר לכדי התמחות פרטנית בענף זה. כך לדוגמה קיימות השתלמויות העוסקות בבעיות אורטופדיות, בטיפול בנשים הרות ובתמיכה בלידה, אחרות שקשורות לשיטות טיפול ספציפיות (כוסות רוח, רפלקסולוגיה וכן הלאה) ועוד. במסגרתן לומדים לא רק את שיטת הטיפול החדשה, אלא גם את האופן שבו ניתן לשלב אותה עם הטיפול שאותו מעניקים כיום.

השתלמויות רפואה משלימה נערכים במספר מסלולים, כאשר ניתן למצוא קורסים הנמשכים מספר חודשים על בסיס מפגש או שניים בשבוע. כמו כן, קיימים מסלולים המציעים השתלמות מרוכזת על פני סוף שבוע, שבוע או שבועיים, המחייבים את הלומדים להתייצב מידי יום אך למשך זמן קצר.
בין הקורסים השונים קיימים קורסים בכוסות רוח, יחסי מטפל מטופל, טיפול בבעיות אורטופדיות למטפלים, נרות הופי, שיטות עיסוי ספציפיות למעסים, דמיון מודרך וקורסים רבים אחרים.

מכללות רבות מציעות השתלמויות רפואה משלימה, כאשר הבולטות שביניהן הן כמובן המכללות הייעודיות ללימודי רפואה משלימה הפזורות בכל רחבי הארץ והן אלו המניחות בדרך כלל את הבסיס המקצועי, ולאחר מכן גם את ההשתלמויות בתחום.
קרא עוד על השתלמויות רפואה משלימה - לימודי ערב

נמצאו 4 קורסים

טיפול בבעיות אורטופדיה


מכללת תילתן - המכללה לרפואה משלימה
קורס זה מיועד למטפלים ברפואה משלימה. לימוד עיוני מקיף ותרגול מעשי של מפרקי הגוף, דרכי טיפול בהן המשלבים: פיזיותרפיה, אוסטיאופתיה, כירופרקטיקה, מסאז' ושיאצו. עקרונות אבחון הבעיות על פי האנטומיה של
קורסים - לימודי ערב

השתלמות טיפול בנר הופי


LFA המכללה למקצועות היופי ומקצועות חופשיים
על ידי יישום שיטת טיפול בנר 'הופי' מאפשרת טיפול בנוזלים וריפוי דלקות אוזניים באמצעות נר שעוות דבורים טבעית אשר משחרר בעדינות וללא כאבים נוזלים מהאוזן התיכונה, מטפל במצבי דלקת הקשורים
קורסים - לימודי ערב

וידאותרפיה


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
וידאותרפיה עוסקת בטיפול באמצעות צילום וידאו כאמצעי ביטוי נגיש ומיידי. המצלמה מאפשרת התבוננות אחרת במציאות ובעזרתה מתאפשר שינוי של דפוסי חשיבה והתנהגות. השיטה הטיפולית בקורס מחברת בין יסודות השפה הקולנועית (צילום,
קורסים - לימודי ערב

רפואה מערבית – אנטומיה ופיזיולוגיה


מירב - בי"ס לרפואה משלימה - האוניברסיטה הפתוחה
גוף האדם הוא מכונה משוכללת שיש להקפיד ולתחזק. היכרות מעמיקה והבנת מנגנוני פעילותו יכולה לסייע לכל אחד בתחזוקה שוטפת, מודעות וקשב למערכות הפועלות בו, וכך לשפר באופן ניכר את החיים.
באר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מנהלי משאבי אנוש – האנשים החשובים בארגון

כל מי ששירת בחיל השריון מכיר את האימרה "האדם שבטנק ינצח". מקורה של אימרה זו בשנות ה-50 של המאה הקודמת, אז היו לצה"ל טנקים מיושנים.

רפואה משלימה לגוף ולנפש: מאיפה להתחיל

תחת הכותרת 'רפואה משלימה' ניתן לכלול את כל ענפי הרפואה שאינם רפואה קונבנציונלית ושהטיפול הרפואי שהם מעניקים מתבצע

למי הפרחים? קורס פרחי באך

באופן כללי שני הקורסים מחברים בין עולם הטבע לבין גוף האדם ועוסקים באופן שבו אפשר להשתמש בפרחים ובצמחים על מנת להביא מזור, למנוע מחלות ולשכך כאבים.

לימודי אירידיולוגיה: אבחון בקשתית העין

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון נטורופתית המתבססת על מראה, צבע ושינויים בקשתית העין (איריס, או קשתית היא החלק הצבעוני המקיף את האישון).