קורס ארומתרפיה - לימודי ערב באזור השרון

קורס ארומתרפיה, כשמו כן הוא: לימוד שיטות ריפוי וטיפול בגוף ובנפש באמצעות שמנים אתריים המופקים מתמציות צמחים (ארומה). המקצוע משתייך לתחום הגדול של הרפואה המשלימה וההוליסטית, והטיפול נפוץ ופופולארי מאד בקרב כל שכבות האוכלוסייה. השמנים מופקים מתמציות של ירקות, פירות, תבלינים וצמחים שונים ולכל סוג של תמצית מייחסים סגולות מסוימות שכל אחת אמורה לטפל במצב אחר של קושי או חולי.

הארומתרפיה מסתמכת על מגוון שיטות שבאמצעותן ניתן להשתמש בשמנים – באמצעות הרחה, בליעה, מריחה על הגוף או באמצעות עיסוי עמוק המחדיר את השמנים אל תוך רקמות הגוף. הלימודים כוללים מגוון נושאים ותחומים של הרפואה המשלימה תוך התמקדות בתכונות של השמנים, הסגולות שלהן, דרכי ההשפעה שלהם והדרכים שבהן מותר וכדאי להביא אותם במגע עם הגוף.

בהמשך הקורס לומדים הסטודנטים באופן מעמיק כיצד לטפל באמצעות השמנים במגוון בעיות וקשיים, הן פיזיים והן רגשיים או נפשיים. בנוסף צריך ללמוד שיטות של עיסוי עמוק אל תוך הרקמות והשרירים וכמובן שילוב והכנה של קוקטיילים על מנת למצות את התכונות של מספר שמנים ולהעצים את ההשפעה שלהם. ישנם מטפלים המפיקים בעצמם את השמנים וישנם כאלה הרוכשים את השמנים מוכנים ומוודאים שמדובר באיכות מצוינת ולא פחות.

מכיוון שמדובר בתחום של הרפואה המשלימה, ניתן לשלב את הלימוד בתכנית רחבה יותר של הרפואה המשלימה ובכך להעשיר את הידע התיאורטי והטיפולי של הסטודנט. הקורסים מוצעים בכמה מקומות בארץ ואפשר לבחור בין קורס ארומתרפיה מצומצם של יום בשבוע לצורך העשרה או חוויה בלבד, או בבניית מערכת שעות שלמה המורכבת מקורסים נוספים בתחומי הרפואה המשלימה ובכך לקבל בסיום הלימודים תעודות סיום נוספות בתחומים נוספים.
קרא עוד על קורס ארומתרפיה - לימודי ערב באזור השרון

נמצאו 2 קורסים

ארומתרפיה - קוסמטיקה טבעית


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
ארומתרפיה היא שיטת טיפול בשמנים אתריים המופקים מהצומח, פרחים, עשבים, שיחים, עצים וצמחי תבלין. לשמנים אלו ניחוח מענג מין "ארומה" מיוחדת ומכאן נגזר שם השיטה. קורס המקנה ידע בסיסי רחב
קורסים - לימודי ערב באזור השרון

ארומתרפיה


מירב - בי"ס לרפואה משלימה - האוניברסיטה הפתוחה
שיטת טיפול שבמרכזה השימוש בתמציות ארומתיות ושמנים המופקים מהצומח כבעלי תכונות ותועלת טיפולית. בקורס נלמדות תכונות השמנים והתמציות אתריות, השימוש בהם, יצירת תערובות לצרכים שונים וטכניקות הטיפול בעזרתן.   מקום הלימודים באר שבע.   מתכונת
באר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

יזמות עסקית – להצליח בגדול

באחד הפרקים של סיינפלד, לוקח קרמר סטודנט למנהל עסקים מ- NYU כמתמחה, במטרה שיוריד מעליו את המטלות היום-יומיות

קורסים לנשים בלבד – המקום הבטוח שלך

קורסים לנשים בלבד זוכים ליחסי ציבור גרועים, ולא תמיד בצדק. קורסים אלה נועדו לנו הנשים, וחלק ממהותם הוא להעניק לנו מרחב

מהי נטורופתיה

הנטורופתיה היא רפואה רב תחומית המשלבת את כל סוגי הטיפולים הטבעיים. הגישה הנטורופתית רואה את האדם בצורה הוליסטית כמכלול

רפואה משלימה לגוף ולנפש: מאיפה להתחיל

תחת הכותרת 'רפואה משלימה' ניתן לכלול את כל ענפי הרפואה שאינם רפואה קונבנציונלית ושהטיפול הרפואי שהם מעניקים מתבצע

לימודי רפואה סינית: ריצת מרתון או ספרינטים?

המסלול המלא להכשרת מטפלים ברפואה סינית נחשב לאחד ממסלולי הלימוד המרתקים ביותר והמגוונים ביותר מבין לימודי הטיפול השונים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ארומתרפיה - לימודי ערב באזור השרון