אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / קורסים ברכב ונהיגה בפריסה ארצית

קורסים ברכב ונהיגה בפריסה ארצית

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

קורסים ברכב ונהיגה

קורסים ברכב ונהיגה הם לימודים מקצועיים בסוגים שונים של כלי רכב ומאפשרים רכישת מקצוע לחיים המשלב את עולם הנהיגה הפרקטי עם חוויה לכל מי שאוהב להיות מאחורי ההגה ובעל הכישורים המתאימים לכך כמו גם לחובבי האתגרים בלימודי שייט אוטיסה מרתקים.
כל מי שמחזיק רישיון רכב, עבר בדרך אליו שיעורים אצל מורה לנהיגה. הקורס מקנה למי שרוצה לעסוק בתחום את הידע הנדרש כדי להכשיר נהגים חדשים לקראת יכולת עצמאית ובטוחה במצבים שונים. הקורס מיועד לשמש מורים לכלי רכב פרטיים ומשלב ידע מעשי ותיאורטי בתחום שתמיד נדרש ומבוקש. מטרת הקורס הינה להכין לקראת קבלת רישיון להוראת נהיגה מטעם משרד התחבורה ותעודת הגמר של משרד התמ"ת ועל כן הקורס משלב לימודים עיוניים ומעשיים כאחד, המאפשרים בסיומם להיות מורים אשר יכולים לשאת באחריות הרבה הנדרשת במקצוע זה תוך קבלת תחושת סיפוק אדירה בהדרכה ובהכשרת דור חדש של נהגים אשר מסוגלים לעלות על הכביש עם הרכב ולנהוג בצורה בטוחה מבלי לסכן את עצמם או את העוברים ושבים.

לימודי נהיגה ורכב אתר קורסים
למי מתאימים הלימודים
תנאי הסף הנדרשים הם: תושב ישראל, גיל 21 ומעלה ושהינו בעל רישיון משך 3 שנים לפחות, תעודת יושר וכן מעבר של מבחן מעשי. הקורס מאפשר רכישת מקצוע שיכול להוות תחילתה של קריירה ארוכת שנים, שכן מדובר שמקצוע שניתן לעבוד בו מיד עם סיום הלימודים ויש לו ביקוש גבוה ביותר, שכן בכל שנה ישנם מי שצריכים לקבל רישיון. האפשרויות של התעסוקה הינם כעצמאי או כשכיר, כאשר במסגרת עבודה כעצמאי ניתן לקבוע את סידור העבודה וקיימת גמישות רבה בנושא. המקצוע דורש אחריות ורמת ריכוז גבוהה ביותר ועל כן מתאים למי שיש לו את היכולת מצד אחד ללמד ולהעביר מידע בסבלנות ומצד שני להיות ממוקד בכביש בצורה אבסולוטית תוך ערנות מקסימאלית לכל המתרחש סביב.
 
מה לומדים
נושאי הלימוד העיוניים הינם בתחום דיני התעבורה, פסיכולוגיה, מתודיקה בהוראה, דידקטיקה, זהירות ובטיחות, נהלי רישוי, תורת המבחנים ובחלק המעשי נהיגה בתנאי שטח שונים, יכולת העברת מידע תוך כדי שימת לב למתרחש בכביש, שימוש במערכת הכפולה ואלמנטים פרקטיים נוספים החשובים ונחוצים תוך מתן דגש להבדלים המהותיים בין נהיגת יום ללילה.
קורסים נוספים בקטגוריה זו: קורסמכונאות רכב , קורסטכנאי מיגון רכב ,קורס שייט , רשיוןטרקטור, טרקטורון ומלגזה .
 
תעודה
תעודת גמר ממשלתית מטעם משרד התמ"ת ורישיון להוראת נהיגה ממשרד התחבורה.
מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת קטגוריית קורסים ברכב ונהיגה. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 
קרא עוד על קורסים ברכב ונהיגה בפריסה ארצית
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לפני שאתם עולים על משאית, כדאי שתלמדו איך צריך לנהוג בה

אין ספק שכלי הרכב הקטלני ביותר בכבישים הוא המשאית, ובעגה המקצועית 'הרכב הכבד' . אם נהיגה פזיזה של נהג אופנוע

ארבע סיבות ללמוד נהיגה על משאית או רכב ציבורי

נהיגה על רכב ציבורי יכולה להיות דרך מצוינת להכנסה נוספת בסופי שבוע או לחלופין, להוות מקור פרנסה עיקרי. לעומת זאת, נהיגה

לימודי נהיגה – רשיון פרטי מול ציבורי

הפיקוח על הנהגים מחלק אותם לשני סוגים מתבקשים, נהגים פרטיים ונהגים ציבוריים. הפיקוח על נהגים פרטיים מתחלק בין אופן הנהיגה

לימוד נהיגה

הגיל המינימלי לקבלת רישיון רכב פרטי הוא 17, וצריך לעבור דרך לא קלה ובהחלט לא זולה. מהם שלבי הלימוד? תחילה צריך

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסים ברכב ונהיגה בפריסה ארצית