אתר קורסים / רפואה משלימה ואלטרנטיבית / לימודי טווינא / לימודי טווינא - לימודים ללא בגרות

לימודי טווינא - לימודים ללא בגרות

לימודי טווינא משתייכים לקבוצה הגדולה של תחומים ברפואה אלטרנטיבית. הפירוש של המילה טווינא הוא "למשוך", "לתפוס", והפירוש מרמז על מגע עמוק וחזק שמטרתו לרפא ולאפשר זרימה חלקה ומשוחררת של אנרגיה בתוך הגוף. הטווינא משלבת טיפולים ועיסויים מכמה תחומים של הרפואה המשלימה, כמו למשל – שימוש בשמני ארומטיים, טיפול בכוסות רוח, לחיצות ושימוש בצמחי מרפא, ומושתתת על עקרונות הרפואה הסינית. טווינא מעניק טיפול בכאבים כרוניים כגון כאבי צוואר, כתף וגב. טיפול בשיטת הטווינא נעשה כאשר הבן אדם לבוש במלואו והוא ישוב על כיסא או שוכב על ספה. טרם תחילת הטיפול על המטופל לענות על מספר שאלות בנוגע למצבו הבריאותי. 

מי שמעוניין בלימודים אלה יכול לשלב אותם בתכנית מועשרת ומעניינת שתכלול נושאים נוספים ברפואה המשלימה. הלימודים יכולים להיות לצורך העשרה והרחבת אופקים בלבד, או שישנה אפשרות לבצע תקופת הכשרה מעשית ולעסוק בטיפול באחת מהמרפאות לרפואה משלימה ברחבי הארץ.
תכני הלימוד מגוונים ומעניינים וכוללים גם תשתית רחבה של שיעורי בסיס ברפואה סינית, העקרונות שלה, ההיסטוריה ואבני דרך בהתפתחות שלה במאות ואלפי השנים האחרונות ועד היום. לאט לאט מתמקדים הקורסים בטווינא עצמה – סקירה של גוף האדם וזרימת האנרגיה בו וכיצד שואפים להשגת אנרגיה זורמת ומאוזנת ולשחרור מחסומים הגורמים לאתגרים רגשיים ולפעמים אפילו לחולי גופני.

לימודי טווינא מתאימים לא רק לאנשים שעוסקים בטיפול אלטרנטיבי, אלא גם (והרבה מאוד) לאנשים שמעוניינים לבצע הסבה מקצועית מתחום או ממקצוע שהם עוסקים בו ושאינו קשור לעולם הרפואה המשלימה, וללמוד טווינא לצורך פיתוח קריירה חדשה לגמרי. עבור אלו קיימת אופציה של לימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, על בסיס מפגש או שניים בשבוע, או לחילופין בהשתתפות בתכנית מרוכזת של ימים שלמים, אך במשך תקופה קצרה עד סיום הקורס.

מספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ מציעים קורסים של לימודי טווינא עבור כל מי שמעוניין, וכל אחד יוכל למצוא את הלימודים בקרבת מקום המגורים שלו. בנוסף, קיימים בתי ספר לרפואה משלימה בצמוד לכמה מרפאות אלטרנטיביות של קופות החולים הגדולות, שגם מציעות הנחה למבוטחים שלהן בעת רישום ללימודים אלה. בנוסף ניתן למצוא את התחום במוסדות לימוד המציעים סדרות העשרה לשעות הפנאי – סדנאות, הרצאות ועוד.
קרא עוד על לימודי טווינא - לימודים ללא בגרות

נמצאו 2 קורסים

טווינא


מכללת הנות
פיזיותרפיה סינית המתאימה לכלל הבעיות האורתופדיות. שיטת טיפול עתיקת יומין אשר נמנית על עמודי התווך של הרפואה הסינית המסורתית, ולה שמור מקום של כבוד בקרב שיטות הטיפול במגע. טווינה מוערכת
קורסים - לימודים ללא בגרות

טווינא


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
הטווינא היא שיטת טיפול במגע שמקורה ברפואה הסינית המסורתית. פירוש המילה הוא ''למשוך ולדחוף'', זהו תיאור מדויק של אופייה הדינאמי של שיטת טיפול זו. הטווינא כוללת מגוון רחב של טכניקות,
נתניה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

טווינא - מה זה ואיך לומדים

הרפואה הסינית גורסת שבמצבים רבים צריך להזרים את הצ'י, הדם, האנרגיה ולהרגיש הקלה בכאב והרחבת טווח התנועה. הטווינא