שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הכשרה מקצועית לימודי מחשבים לימודי עיצוב מקצוע טכני קורסים בניהול לימודי הנדסאים
מיקום באתר: דף הבית » קורסים בניהול » קורסים בניהול - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון
call box
הדרך המהירה והקלה
ביותר כדי למצוא קורס
התקשר עכשיו
077-70-60-890

בחר לפי אזור
בחר לפי סיווג אחר

קורסים בניהול - לימודים לחיילים משוחררים ע"ח הפיקדון

קורסים בניהול היא קטגוריה רחבה הכוללת הכשרות ברמות והתמחויות מגוונות מאוד. ניהול הוא תחום רחב, הכולל סוגים שונים של אתגרים; ממנהלי צוות בחברת הייטק ועד למנהלי עבודה במפעל תעשייתי. המשותף לכולם הוא האחריות המוטלת על כתפיהם - שאותו תהליך עליו הם אחראים יצא לפועל במינימום טעויות וזמן, ובאיכות מקסימלית.
כיום ברור כבר כי מנהל איננו רק מי שבקי ביסודות המקצועיים הנדרשים בענף בו הוא עוסק. כמובן שדבר זה נדרש ממנו (כמו גם בקיאות ביסודות כלכליים ופיננסיים שונים), אך גם איש מקצוע מומחה לא בהכרח יהיה מנהל מוצלח. מאיש מקצוע זה נדרש לדעת כיצד להוביל את הארגון בו הוא פועל, איך לרתום את כל הגורמים המשמשים בו לחיזוק הפעילות, להירתמות למטרה, ולרצות להשקיע את כל יכולותיהם, כשרונם ומרצם כדי לסייע בשאיפה זו. כמו כן, ישנם יסודות ניהוליים שונים אשר נדרשים בענפים ספציפיים במשק. אלו תובעים כישורים ותכונות שאינן נרכשות בלימודי מנהל עסקים למשל, ומצריכים התמחות נקודתית ופונקציונלית.
איך מגיעים לזה, מה צריך לדעת לצורך כך, איך לבנות צוות יעיל, אילו כלים נדרשים כדי לנהל את אלו הפועלים בארגון מתחת לסגל הניהולי, ואיך להשיג את מקסימום התפוקה וההספק, את כל הכלים האלה תוכלו לרכוש בלימודי קורסים בניהול על נגזרותיהם והתמחויותיהם השונות. בין העמודים הבאים באתר תוכלו למצוא לא מעט קטגוריות משנה שיסייעו לכם למצוא את מבוקשכם:
לימודי ניהול אתר קורסים
BA בניהול
לימודים אקדמיים אלו הם למעשה הכרח כיום לכל מי שמתכנן לבנות לעצמו קריירה ניהולית ועסקית. במסגרת קטגוריה זו תמצאו גם לימודי ניהול כלליים, וגם כאלו המעניקים התמחויות ייעודיות, כמו למשל התמקצעות פרטנית בניהול מערכות בריאות, בעסקים קטנים, בשיווק או במימון ובנקאות.
 
לימודי מנהל עסקים
זוהי קטגוריה המשיקה לזו הקודמת, אך אינה כוללת לימודים אקדמיים. הקורסים המוצגים בה עוסקים באותן מיומנויות פחות או יותר, אך בגוון יעיל ותכליתי יותר. היקף הלימודים בהם הוא קצר יותר, והשאיפה היא להקנות את היסודות היישומיים על חשבון אלו התיאורטיים, וכך להכשיר מנהלים באופן פרקטי, זריז וממוקד יותר.
 
קורסים למנהלים בכירים
גם מנהלים מיומנים ומקצוענים נדרשים לא פעם לחיזוק, התמקצעות ומיקוד מקצועי חדש. בקטגוריה זו מרוכזים שפע של מסלולי העשרה והתמקדות שיסייעו לבכירים במהלך מילוי תפקידם. בין המיומנויות המוצעות ואותן ניתן לחזק או לרכוש, ניתן לציין טכניקות העשרה כמו חקר העתיד, ניהול רזה, מיינדפולנס, תחקירי כשל והצלחה ומדיניות תגמול. כמו כן ניתן למצוא בקטגוריה זו שלל התמחויות ספציפיות כמו ניהול מערכות בריאות, תרבות ואמנות, ניהול שלטון מקומי וישובים כפריים.
 
לימודי ניהול פרוייקטים
משימות ניהוליות רבות כיום מתבצעות באופן ממוקד, ובנפרד מפעילויות אחרות בארגון. אתגרים אלו מוגדרים כפרוייקטים, ולצרכיהם מוקמת תשתית אד-הוק המשרתת מטרה זמנית זו בלבד. ניהול פרוייקטים מקנה יכולות ארגוניות ממוקדות-מטרה, שבמהלכן על המנהל לתפקד בתוך מערך זמני ופונקציונלי. במסגרתו עליו לשרת את הצרכים ואת היוזמים בטווחי זמן קצרים, דרך שלבי הייזום, התכנון, הביצוע, הבקרה והסגירה המוצלחת של תהליך בנייתו וביסוסו של המיזם.
 
קורס ניהול משאבי אנוש
כוח אדם הוא לרוב היסוד המורכב והיקר ביותר לניהול. כהשלכה מכך, הפך ניהול משאבי האנוש להתמחות עצמאית המשמשת בכל חברה וארגון מעל היקף מסויים. במקום קטן זהו תפקידו של מנהל העסק לגייס, להכשיר ולטפל בצרכי העובדים, אך כאשר מספרם גדל וצרכיהם הופכים מורכבים ורבים יותר, נדרש איש מקצוע לניהול נכון של נושא מורכב, רגיש וחיוני זה.
 
קורס ניהול עמותות ומלכ"רים
ניהול ארגונים שאינם כלכליים גרידא כמו עמותות ושאר מוסדות שלא לכוונות רווח, מציב בפני מנהלים אתגרים שונים מאשר אלו הניצבים מולם בפעילות מקצועית סדירה הנתבעת בעסק רגיל. ארגונים אלה כפופים לרגולציה שונה, חוקים פיננסיים אחרים ומטרות ייחודיות בכל מקרה פרטני. על כן נדרשת לא פעם התמחות נפרדת בניהול מוסדות אלו, גם עבור מנהלים מקצוענים ומנוסים. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את ההכשרה לדרישות הניצבות בלב אותם אתגרים.
 
קורס מנהלי עבודה
אחד החלקים המהותיים ביותר בניהול הוא הפעלה טובה של מנגנון הפעילות בשטח. גם הפרוייקט המורכב והמשוכלל ביותר נבנה בסופו של דבר על פועלים הנדרשים להדרכה נכונה, מוטיבציה ורצון טוב, וזוהי אחריותו של מנהל העבודה. בניגוד למנהלים עסקיים, מנהלי העבודה מגיעים מהשטח ולא מהאקדמיה, מה שמייחד את הכשרתם הוא אפשרות הקידום שהיא מציעה למי שעסקו עד אז בתפקידים אפורים יותר ומורכבים פחות. הכשרה זו מתוקננת ומפוקחת על ידי משרד הכלכלה, אורכת כשנה בלימודי ערב, ומעניקה תעודת מקצוע רשמית.
 
קורס אבטחת איכות
גם המיזם השירותי או התעשייתי המקצועי והמתוכנן ביותר יכשל ויקרוס אם לא יבוצע בסטנדרטים המתבקשים. אפילו הטכנולוגיה המשוכללת והחדשנית ביותר לא תיתן דבר, ולא תיתפס בעיני הלקוח כפורצת דרך, אם אותו מוצר מדובר לא יורכב או יוברג כהלכה ברצפת הייצור. גם עשרות ממציאים ומהנדסים נהדרים לא יוכלו לחפות על כשל פשוט ביותר כמו עובד שהגיע למשמרתו עייף ולא מרוכז, ולכן לא שם לב לאיכות מלאכתו. בקורס אבטחת איכות נרכשות אם כן מיומנויות ויכולות שאינן רק כלי לשיפור המוצר וחיזוק איכות המותג, אלא כאלו שהן כיום הכרח עבור כל ארגון יצרני או שירותי שמכבד את עצמו ושואף להצלחה.
 
קורס יזמות עסקית
רבים מאיתנו מסתובבים עם הרצון להפוך לעצמאיים כלכלית, להיות אדונים לעצמנו ולפתח את אותו רעיון גאוני שיושב לנו בראש כבר מזמן. אלא שבפועל רוב העסקים החדשים כושלים, והחוכמה היא לדעת אם אותו רעיון הוא אכן מבריק ופורץ דרך, או טעות עסקית שבשילוב עם ניהול שגוי תעלה ביוקר רב. קורס יזמות עסקית הוא חיוני לכל מי שמתכנן לעשות את אותו צעד כלכלי נועז ולבנות לעצמו עתיד תעסוקתי חדש כעצמאי בעל עסק. מסלול לימודים נכון יאפשר לך לדעת את כל אלו, ולגשת למשימה בליווי כלים מעשיים שיעניקו סיכויים גבוהים בהרבה. הכשרה בסיסית שכזו תאפשר לממש ולהגשים את אותה שאיפה בהצלחה, כדי שלא תהפוך חלילה את החלום לסיוט.
 
קורס דירקטורים
דירקטוריון הוא מועצת המנהלים וההנהגה הראשית של ארגון. חבריו אינם אחראיים להתנהלות השוטפת, אלא לפיקוח והתוויית דרך. על המשמשים בתפקיד מוטלת אחריות אדמיניסטרטיבית וחוקית כבדה. הם מחוייבים לבקיאות מקצועית, נאמנות ושיקול דעת מעמיק, למשל כאשר נדרש מהם לאשר דו"חות פיננסיים או להתוות אסטרטגיה ארוכת טווח. קורס דירקטורים משמש כהכנה לקראת כהונה בתפקיד, ובמהלכו נלמדים יסודות האחריות והמקצועיות שתובע מינוי זה.
 
התכנים של הלימודים השונים בקטגוריית קורסים בניהול משתנים בהתאם לתחום ולדרגה אליהם הם פונים. תוכנו של קורס לבכירים שונה כמובן מקורס יזמות עסקית או משאבי אנוש. המשותף לכולם הוא מתן מיומנויות שיעזרו לנהל את החברה, המחלקה, העסק או הצוות באופן מקצועי, תכליתי ויעיל יותר. ישנם קורסים המיועדים החל ממנהלים זוטרים ועד למנהלים בכירים. מסלולים אלה מלמדים כיצד להניע את העובדים לידי השגת החזון והיעדים של הארגון, כיצד לעשות את האבחנה בין עיקר לטפל מבחינת הנושאים בהם צריך המנהל לטפל, תפיסות וטכניקות מגוונות.
לימודים אלו מאפשרים קפיצת דרך בקריירה ופותחים דלתות למקומות שלא יכולתם לקחת בחשבון עד כה. אם לדוגמה עבדתם עד כה במחלקת כוח אדם, קורס בענף זה יאפשר לכם להגיע בעתיד לניהול המחלקה בחברה זו או אחרת או אפילו לפתוח חברה העוסקת בתחום משאבי אנוש - חברת השמה או מכון אבחון.

קורסים בניהול - מאמרים
משכיר לעצמאי - המדריך למעבר
אולי הגיע הזמן שתכיר בעובדה: אתה מתנודד על סולם הקריירה שלך, ואתה רוצה לקפוץ ממנו, הדרך להחלטה כבר מזמן הבנת שהדבר הזה שאתה קורה לו "משרה" אינו דבר בטוח. עולם התעסוקה התאגידי של ימינו
עסק מהבית - 10 רעיונות מטופשים שיצרו מיליונרים
בשביל להתחיל עסק כדאי ללכת לקורס יזמות, או להירשם ל לימודי ניהול ו לימודי יזמות עסקית , אבל בשביל להיות ממש מליונר- לא יעזור שום קורס . אתה חייב לחשוב על רעיון ממש גאוני. כזה שלא חשבו עליו עדיין. 1.
רעיונות מבריקים לעסק חדש
כדי ששכיר יצליח לבנות עסק סביב ההתמחות שלו, הוא צריך לעשות שינוי מחשבתי ולהתחיל להסתכל על הנושא מזוית חדשה. דבר ראשון צריך להיות בטוחים שיש לך את הכוחות הנפשיים להיות מנהל. לא כל שכיר מתאים להיות מנהל.
סוגיות מרכזיות וטיפים לקראת הקמת עסק
יזם עסקי בד"כ מגיע מתחום מקצועי מסוים, לעיתים יכול להיות גם תחביב ולעיתים אף פונה לתחום שאין לו בו ידע, השכלה או נסיון. ביזמות ובניהול עסקי יש צורך בידע מקצועי מתחומים רבים. להמחשה בארה"ב
כיצד להכין את העסק לתקופה קשה
בחנו את היסטוריית הפעילות העסקית עם כל לקוח בנפרד, לצורך הערכת מצב ופוטנציאל מכירות לשנה הבאה. חשוב לדעת, במצב מיתון הלקוחות חייבים יותר תשומת לב והשקעה מתמדת (המטרה שהלקוח יצמצם פעילות בעיקר עם המתחרים).
הסבה מקצועית - הזזדמנות להגשים חלום
בשפה הסינית המילה "משבר" יכולה להתפרש גם כ"הזדמנות". נראה שאם נשחק עוד קצת את הביטוי הזה כבר לא ישארו ממנו אפילו פירורים. אבל מה לעשות? – מה שטוב לברק אובמה, שקרא לנצל את המשבר כהזדמנות, טוב גם לנו.
פתוח לשיפוצים
כל מבנה זקוק לשיפוץ מדי כמה שנים. בבתים פרטיים משפצים בדרך כלל באופן הדרגתי, בכל פעם אזור אחר, אלא אם כן יש אפשרות לעזוב את הבית ולהשתכן במעון חלופי עד יעבור זעם. בכל עשור נוצר במלון הילטון תל אביב
תיאוריית הצללים בארגונים – פתרון קונפליקטים ופוליטיקה
תהליכים אילו נקראים בין השאר "תיאוריית הצללים " בארגון. אלו הינם תהליכים וקונפליקטים הקשורים בעקיפין למבנה ולמדרג הארגוני , אבל נובעים משילובם עם "הפן האנושי" של בעלי התפקידים
המנהל הכי טוב הוא מנהלת
רבות דובר על מטפורות כמו "תקרת הזכוכית" או "המבוך" אבל כאשר את מבינה את המכשולים ולומדת אסטרטגיות והתנהגויות, את אכן תגיעי למקומות גבוהים מאוד בקריירה שלך ותצליחי. אז אם את שואפת
מרוב כישורים, אני לא יודע מה לעשות
בכל המשרות שאליהן תנסו להתקבל יבקשו מכם להצביע על נקודות החוזק שלכם ועל הדברים שבהם אתם פחות טובים. במקום לדעת אותן אבל לא לעשות עם זה שום דבר, נסו לחשוב עוד לפני שאתם מתחילים ללמוד ולהתכוונן ללימודים דרך אותן התכונות.
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר