אתר קורסים / אמנות ויצירה / קורס אומנות בעור / קורס אומנות בעור - לימודי בוקר / קורס אומנות בעור - לימודי בוקר בירושלים

קורס אומנות בעור - לימודי בוקר בירושלים

קורס אמנות בעור מיועד לכל המעוניין לדעת כיצד להשתמש בחומר קלאסי זה על מנת לעצב מוצרים אופנתיים כמו תיקים, חגורות וסנדלים, לכל אדם שירצה להכין לעצמו נעליים, חגורות ולא רכש עדיים את הידע באומנות זו. הידע העיוני והמעשי בקורס יוכל לסייע לכם בהמשך ולהתמקצע בתחום.

קורס אומנות בעור היסודות הנלמדים
יסודות ובסיס בשימוש חומרי גלם מסוגים שונים. במהלך הקורס התלמיד יכיר את שיטות העבודה, ייחשף למגוון גדול של עיצובים, וילמד ולהכין עיטורים כמו על חגורות, תיקים ותכשיטים אופנתיים. העור יכול להיות יעיל להרבה שימושים אפילו בכריכות לספרים ולאלבומים. הקורס מקנה לתלמידים ידע רב בשימוש בחומר, ובסיומו יינתנו אופציות לעבודות והשתלבות בהן. אם אין לכם זמן לקורס ממוך או ארוך יותר, ישנן סדנאות הכוללות שני מפגשים הכוללים את כל הכלים הדרושים ליצירה. בקורס הנרחב יינתן ידע עיוני ומעשי והרבה חוויות יצירה מיוחדות כמו בניית מודל ויצירת גזרה של מודל.

מה מעניק הקורס
בקטגורייה זו תוכלו למצוא מגוון קורסים שעוסקים בעיבוד, יצירה, ועבודות אמנות שונות. קורס אומנות בעור נלמד ברמות שונות במסלולי בוקר או ערב לפי נוחיותכם.  כל משתתף עובר תהליך יצירתי מרתק החל מבחירת דגם ע"פ טעמו האישי. הקורס מעניק ידע בריקוע, שזירות, טכניקות לצביעה ,הדבקת סוליה, תפירה של מוצרים, שיוף במכונות מיוחדות והברקה לגימור המוצר. הסדנה מותאמת גם לבני נוער ומבוגרים.
מלאכה מסורתית זו תמיד סקרנה הרבה אנשים היות והיא הייתה עבודת אומנות קדומה, זו הסיבה שהרבה נחשפים אליה ומעוניינים להשתלב בקורס מקצוע או חובבני בה. את הקורסים הללו ניתן ללמוד בבתי ספר מיוחדים לאמנות ובסדנאות לאמנות לעור בהרבה ערים בארץ כמו: אזור הדרום, תל אביב והרצליה.

קרא עוד על קורס אומנות בעור - לימודי בוקר בירושלים

נמצאו 2 קורסים

עיצוב תיקים


בצלאל - אקדמיה לאמנות ועיצוב
לימודי שיטות עבודה מסורתיות לעיצוב וייצור תיקים בעור בעבודת יד ובסגנון אישי. במרכז הקורס תרגול פיתוח גזרות של תיקים, עיצוב וייצור תיקים מוגמרים ופונקצונלים בעבודת יד, תוך ביטוי הטעם והצרכים
קורסים - לימודי בוקר בירושלים

עיצוב אופנה רב תחומי


האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
עיצוב אופנה רב תחומי מעניק לסטודנטים את ההשראה, הכלים הטכניים והמקצועיים  להימנות עם מעצבי האופנה  בענף האופנה בארץ. תוכנית הלימודים מעודדת סטודנטים לתשוקה, ביטוי ויצירה בשלל תחומים.  בנוסף הסטודנטים יזכו
קורסים - לימודי בוקר
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אומנות בעור - לימודי בוקר בירושלים