אתר קורסים / אמנות ויצירה / קורס איור / קורס איור - לימודי בוקר / קורס איור - לימודי בוקר בנווה אילן

קורס איור - לימודי בוקר בנווה אילן

קורס איור מלמד כיצד לשלב את מלאכת הרישום והציור לכדי אמנות שימושית, המעניקה הסבר גרפי לטקסט ומבארת את מהותו, כמו למשל בספרי ילדים, שם המרכיב החזותי חשוב עבור ה"קורא" לא פחות מהטקסט עצמו. האיור מתרגם לאופן ויזואלי ואסתטי את מהות הרעיון הטקסטואלי, וממחיש אותו באופן מהיר, ולעתים ברור יותר מכל מילים. הטכניקות המשמשות הן מגוונות מאוד, והמשותף ביניהן הוא יכולתן להפיק איור אשר ישלים את הטקסט, יתאר אותו, ולעתים ישמש רק לעיטור וקישוט.
קורס איור  
תועלות ושימושים
איורים מוצלחים במיוחד יהפכו לנדבך אינטגרלי מהטקסט אליו הם שייכים, כך שהחיבור בין השניים משלים זה את זה, והופך אותם ליצירה משותפת. כדוגמה לכך ניתן לציין למשל ספרים כגון "הנסיך הקטן" או "איה פלוטו" אשר כמעט בלתי ניתן לדמיין אותם בלעדי האיורים בהם.
תחום נוסף בו האיור הוא חיוני וחשוב במיוחד הוא אופנה. הדרך היעילה היחידה עבור מעצב להמחיש בפועל את תכניותיו וחזונו היא באמצעות רישום הבגדים אותם הוא מתכנן, ולא יכול להיות כל תחליף לכך בכתיבה בלבד. עוד דוגמה מובהקת היא אמנות הקומיקס, אשר בלעדי האיורים המלווים את העלילה, הטקסט לכשעצמו נותר למעשה ללא זכות קיום עצמאית משלו.
 
למרות היות האיור אומנות פונקציונלית, הוא גדוש בדמיון וסגנון אישי. ניתן לשכלל את היכולות, לבנות הדמיה בתנועה ולהביע גרפית סיטואציות ורעיונות באמצעות שפע טכניקות, ובכללן פחם, עפרון, צבעי מים ואקריליק, גירים וקולאז'ים, בטכניקה ידנית או דיגיטלית. בדומה לקורס ציור ורישום קורס איור יכול להכיל מגוון כלים, אך יכול גם להיות מוקדש להקנייה נקודתית של טכניקה כזו או אחרת.
 
מכשרון למקצוע
לימודי איור יכולים לשמש את מי שבורך בכשרון טבעי, ומעוניין לא רק לפתח אותו, אלא גם להפוך את היכולת הזו לכדי מקצוע ופרנסה. גלוי וידוע כי כשרון ציור איננו סגולה לפרנסה בטוחה, אולם מאייר יכול לבסס קריירה מקצועית באפיקים רבים ומגוונים כמו איור אריזות מוצרי צריכה, מיתוג פרסומי, איור לעיתונות, לספרי מבוגרים, ילדים וקומיקס, אנימציה, משחקים ולומדות, מגזינים וקריקטורות. כמו כלקורס אמנות אחר, גם במהלך לימודי כל קורס איור נבנה תיק עבודות עשיר, המאפשר ליוצר להמחיש את כשרונו ולהביע את התועלת שבמיומנותו.
ניתן ללמוד קורס איור במסגרות שונות, החל בבתי ספר לאמנות, איור אופנה במסגרת מכללות ללימודי אופנה ועיצוב, וגם בסדנאות אומן אותן מקיימים מאיירים בעלי שם. הלימודים נערכים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובמקומות נוספים רבים.
קרא עוד על קורס איור - לימודי בוקר בנווה אילן

נמצאו 4 קורסים

איור דיגיטלי


אימג' - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים
לימודי איור דיגיטלי המעניקים מענה מושלם למי שמבקשת לפתח את הכישרון ולהיות מאיירת מצליחה. האיור הידני משולב כיום עם זה הממוחשב, ומשמש תכופות באיור לעיתונים, ספרים, מודעות, פרסומת ואנימציה, קומיקס,
קורסים - לימודי בוקר

איור ועיצוב גרפי


סטודיו לציור וולף
לימודי איור החל מיסודות האומנות הקלאסית ועד איור ממוחשב מודרני, הכשרה מלאה בכל שרשרת הביצוע החל מבסיס האיור ועד עיצוב גרפי דיגיטלי לפרינט. פיתוח הדמיון והתפיסה העיצובית, תוך הקניית יכולות
קורסים - לימודי בוקר

איור וחשיבה ויזואלית במסלול אישי


מכללת אלנבוגן - אחד על אחד
מסלול מקצועי ללימודי איור 'אחד על אחד' עם המאייר והעיתונאי עמוס אלנבוגן. שיטת הלימוד הייחודית מתבססת על מפגשים בסטודיו של המאייר, תוך בניית פורמט לימוד אישי אשר מותאם להעדפותיו ומטרותיו
תל-אביב

איורי אופנה


סטודיו A
מטרת הקורס הינה להקנות לכם את הידע והיכולת לעצב אופנה החל משלב הרעיון ועד לשרטוטו וגיבושו לקולקציה. במהלך הקורס תקבלו מיומנויות בציור אופנה אשר יאפשרו לכם לצייר מודל ולהעלות על
ירושלים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

למה כדאי ללמוד ציור

ציור יכול להיות שער לעולם שלם. ציירים כמו ליאונרדו דה-וינצ'י, פיקסו, ון-גוך ורמברנט, התחילו כולם מציורים פשוטים, כך שאין לאף אחד במה להתבייש.

קורס רישום - נרשמתי והתרשמתי

באופן מסורתי שימש ה רישום כטכניקה מקדימה למלאכת הציור עצמה, אך עם השנים רכש לעצמו מעמד והכרה עצמאיים כטכניקה אמנותית נפרדת.

מה באמת לומדים בקורס גרפיקה?

ההבנה שמה שמוביל את העולם הוא הרבה פעמים איך שהדברים נראים גרמה לעליית קרנם של המעצבים באשר הם ולצמיחה בביקוש למסלולי לימוד

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס איור - לימודי בוקר בנווה אילן