אתר קורסים / אמנות ויצירה / עיצוב בובות / עיצוב בובות - לימודי בוקר / עיצוב בובות - לימודי בוקר בנווה אילן

עיצוב בובות - לימודי בוקר בנווה אילן

את מרגישה ילדה ברוחך ובנפשך? אתה מוצא את עצמך עוסק בפרטים הקטנים של העיצוב כדרך ביטוי? בהחלט יתכן שעיצוב בובות הוא הדבר שאתם מחפשים להפוך לקריירה שמעולם לא חשבתם עליה. על מנת ללמוד תחום זה אין צורך בתעודת בגרות, אין דרישה להציג ציון פסיכומטרי והלימוד הוא יצירתי, חוויתי וממלא כאחד.

עיצוב בובות למרות שאין המדובר בלימודים אקדמיים המעניקים תואר בסיומם אלא בלימודי העשרה לצורך תחביב, הרחבת ידע ואופקים, הרי שקיימים בעלי מקצוע מצטיינים ובעלי ראייה עסקית טובה שהפכו גם תחביב זה לפרנסה של ממש ומצאו לעצמם דרך התפרנסות ייחודית, יצירתית ומספקת באמצעות לימוד תחום הבובות ותיאטרון הבובות. כדי לרכוש את יכולות אלו כוללים הקורסים לימודי תפירה וסריגה, הכרת חומרי הגלם השונים, ואת עולם המשחקים והנוי של הבובות, לילדים ומבוגרים. הלימודים כוללים קורסים ותכנים החל משלב הרעיון והתכנון ועד לסיום הביצוע והשלמת הבובה המוגמרת והייחודית, אשר איננה עוד מוצר תעשייתי שירד מקו הייצור ההמוני במפעל בסין, אלא יצירת אומנות מקורית וחד-פעמית אשר נוצרה על פי החזון האישי של היוצר, ואוצרת בקרבה לא רק ערך עיצובי, אלא גם מנות גדושות של אהבה וסנטימנטליות טהורה.
 
הלימודים המוצעים בעמודים הבאים באתר מתאימים לאנשים בעלי חוש יצירתי, הנמשכים לאסתטיקה, ליופי ויש להם זיקה חזקה לעולם הילדות והתיאטרון. הקורסים לעיצוב בובות דומים מאד לחוגים, והדגש הוא על עבודה מעשית, התנסות במגוון שיטות עבודה, תכנון וביצוע, וכוללים גם ידע תיאורטי בתחום של אופנה, טקסטיל, בדים, צמר ועוד חומרי גלם חיוניים למשימה. כמו כן, במהלך קורס זה עוסקים בנושאי משחק לילדות, לתינוקות ופעוטות, לתיאטרון, וההבדלים בעיצוב בין הסוגים השונים. מי שמעוניין להעמיק את הידע התיאורטי יכול לעשות זאת בקבוצות לימוד ולדון בתפקידה של הבובה בחיי הפעוטה או הילדה.
 
קיימים מספר חוגים בארץ המאפשרים שיתוף פעולה עם חנויות או אתרי אינטרנט של מוצרי ילדים ותינוקות, אשר במסגרת שיתוף פעולה זה יכולים התלמידים למכור ולהציג את הבובות שעיצבו ובכך להשיג דריסת רגל ראשונה בשוק. בנוסף, יכולים תלמידים אלה גם ללמוד על שיווק, מסחר, מיתוג ולוגיסטיקה הכרוכה בייצור המוני של מוצר, שינוע, מכירה וחשיפה ללקוחות.
קרא עוד על עיצוב בובות - לימודי בוקר בנווה אילן

נמצא קורס אחד

מתיאטרון נייר לקליפ מצולם


בית 9 בית ספר יוצר לתיאטרון בובות
קורס זה יעניק לכם כלים ליצירת סרטונים (שירים או סיפורים קצרים) ב"ואן שוט", צילום רציף ללא קאטים, תוך שימוש בבובות קרטון בעלות מנגנונים מורכבים, ותפאורות נייר וקרטון בטכניקות שונות. במהלך הקורס
חיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום עיצוב בובות - לימודי בוקר בנווה אילן