אתר קורסים / אמנות ויצירה / קורס רישום / קורס רישום - לימודי בוקר / קורס רישום - לימודי בוקר בנווה אילן

קורס רישום - לימודי בוקר בנווה אילן

קורס רישום מיועד לכל הרמות, החל מציירים מנוסים המעוניינים לשפר את המיומנות שלהם בתחום ועד למתחילים שאין להם שום ידע בציור. תלמדו בקורס זה כיצד להפעיל את האונה הימנית במוח ששם נמצאים האינטואיציה, הדמיון והשימוש בשאר החושים הקשורים ליצירה. בקורס יילמדו נושאים כמו פרופורציות נכונות והצללה של דמויות בזוויות שונות, תוך השגת דמיון והבעה, הקורס יינתן לצד דוגמניות ציור שידגמנו בתנוחות ארוכות.

קורס למתקדמים

ישנם גם קורסים המיועדים לציירים או תלמידים שכבר למדו ציור בשנים קודמות בבתי הספר לציור השונים בארץ ומטרת הקורס הינה לשכלל את הידע הקודם ולפתח את היצירה. בקורס ישנו חומר של חזרה על יסודות בציור והפיתוח של ההתבוננות בדומם, בקורס תהיה אף חזרה על קומפוזיציה והפשטה ועידוד הפיתוח של הצד האישי והיצירתי באמצעות כמה משימות שיינתנו במהלך הקורס.

הדגמות בקורס

ישנם הדגמות ודיונים היסטוריים והגנתיים שקשורים לתולדות האמנות ובאמנות בת ימינו. הדגמת אלה מתבצעות באמצעות סרטי וידאו וספרים וביקור משותף בתערוכות. בסוף הקורס תוכלו לצייר אדם מהתבוננות בלבד תוך התבטאות ברגישות ודמיון בכל הקשור להבעה של אותו המודל.

קורס כתחביב או מקצוע

הלימודים יכולים  להיות כתחביב או כמקצוע, כל אחד עם טיפת כשרון יוכל ללמוד קורס בתחום. תוכלו לשתף את ילדכם בקורס ולהפוך זאת לחוויה משפחתית. הלימודים מתבצעים בקבוצות קטנות כך שמושם דגש מיוחד על כל תלמיד ותלמיד הקורס משרת את האמנים שהכישרון לציור היה חבוי בהם עד כה. הלמידה הינה מענגת, מעניינת ומהנה שמספקת ידע בפרקטיקה.

ההבדל בין רישום לבין ציור

ההתמחות בציור ורישום מכילות אותו בסיס שמחולק למיומנות שונות שיחד מהוות בסיס להתמחות בתחום הציור בכלל. קורס רישום מלמד אתכם איך לצייר עם עפרונות, פחם ועטים, במהלך הקורס תלמדו למשל על פרספקטיבה, מרחקים וסוגי העפרונות.
קורסים לרישום נלמדים ברחבי הארץ בבתי ספר מיוחדים לאמנות וציור הנמצאים בתל אביב, רמת גן, ירושלים ובהרבה ערים נוספות בארץ, המסלולים הם באורכים שונים ובהתמחויות שונות, ולכן חשוב להגדיר את מטרת הקורס ומתוך כך לבחור את מסלול הלימודים המתאים.
קרא עוד על קורס רישום - לימודי בוקר בנווה אילן

נמצאו 2 קורסים

רישום וציור למתחילים


מכון אבני לאמנות ועיצוב ת"א
קורס זה יעניק לכם יכולות טכניות ועבודת דו-מימד אשר יסייעו לכם בהתפתחותכם כאמנים וכיוצרים, במהלכו תשכללו את החשיבה היצירתית ויכולות התבוננות. מטרת תהליך העבודה והתרגול השוטף אשר תחוו בקורס הינה
תל-אביב

רישום וציור למתקדמים


מכון אבני לאמנות ועיצוב ת"א
הקורס מיועד לתלמידים בעלי רקע ברישום ובציור, ומטרתו בפיתוח השפה האישית ויכולות הביטוי הוויזואלי. הקורס מורכב משילוב של עבודה מעשית יחד עם ביקורות עבודות, דיונים, והרצאות פרונטאליות, אשר מיועדים להרחיב
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס רישום - לימודי בוקר בנווה אילן