אתר קורסים / אמנות ויצירה / קורס נפחות / קורס נפחות - לימודי בוקר / קורס נפחות - לימודי בוקר בנווה אילן

קורס נפחות - לימודי בוקר בנווה אילן

נפחות היא פעולה של תהליך של עיצוב החומר בחישול מתכת במיוחד בברזל ופלדה, הנעשה בטמפרטורות גבוהות בחום אדום או לבן. הקורס עוסק בחיבור בין אש לברזל, הוא מעניק לתלמידים את הכלים הנדרשים על מנת להקנות לתלמידים את שיטות העבודה והטכניקות בתחום. לרוב, הקורס קצר וניתן לחלקו לפי קבוצות של מתקדמים ומתחילים. בקורס יינתן כל הידע העיוני והמעשי של התחום. בקורס לומדים על חומרי הגלם שעובדים איתם כמו: ברזל, פלדה, תנור אש ופטיש.

פיתוח יכולות טכניות
הקורס מתאים לאנשים בעלי כישורים אמנותיים ולאנשים בעלי יכולות טכניות טובות. אין דרישות מיוחדות בקבלת תלמידים לקורס, הקורס הינו פתוח לקהל הרחב ולכל הגילאים. יש אנשים הלומדים את הקורס עבור תחביב בלבד ולקם לומדים פרקטיקה בתחום לאלה שזו עבודתם ומעוניינים להתפתח ולרכוש עוד ידע בתחום.

כמה זמן אורך הקורס?
ברוב המקרים הלימודים נמשכים כמה מפגשים בודדים אבל קיימות גם סדנאות שבנויות על בסיס של מפגש אחד לצד אחרים שמהווים חלק ממסלול לימודי האמנות שהוא נמשך הרבה יותר זמן. הקורס מחולק לעבודה בסיסית ולעבודה מתקדמת. הלימודים מחולקים לעבודה בסיסית ומתקדמת. טכניקות החזקת כלי העבודה, טכניקת חימום ברזל ועיצובו.

הרצאות שונות בקורס
בקורס תינתן הרצאה בסיסית המסבירה את ההבדלים בין עבודה מסורתית למסגרות  ההרצאה כוללת גם מצגת תמונות בשילוב סרטונים על יסודות הנפחות, המסגרות והנקודות הדומות ביניהן.  קורס מעשי מקנה ידע רב בחומרים, מטרולוגיה חיסום והרפיה.
ניתן ללמוד קורס לנפחות באזור באר שבע, ירושלים, תל אביב ועוד ערים ברחבי הארץ.
קרא עוד על קורס נפחות - לימודי בוקר בנווה אילן

נמצאו 2 קורסים

סכינים בנפחות


המדרשה לברזל
קורס ייחודי להכנת סכינים, מתהליך בחירת סוג הלהב, העיצוב וכן הרישום דרך חישול הלהב, בחירת סוג הידית חומר וצורת החיבור ללהב, הכנת הידית ,עד עיצוב ותפירה של הנדן מעור בהתאמה
קורסים - לימודי בוקר

נפחות- קורס בסיס


המדרשה לברזל
קורס בסיסי – תהליכי עבודה וטכניקות בסיסיות של חימום וחישול הברזל. קורס מתקדם – טכניקות מורכבות בשילוב כלי עבודה מתקדמים. קורס פטיש אוויר קורס כלי עבודה. מקום הלימודיםאודים, ליד נתניה מתכונת הקורסקורס
קורסים - לימודי בוקר
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

כל מה שתרצו לדעת על קורס נפחות

למתוח לנפח לחדד ולעוות צורה של משהו היווה קושי משמעותי מאז ומעולם. נפחות מקצועית היא עבודה לא "קלה ורכה", וזאת

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס נפחות - לימודי בוקר בנווה אילן