אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / קורס מלגזה / קורס מלגזה בקריית אתא
תקנון הבטיחות בעבודה מחייב כל עובד שמשתמש במלגזה בהדרכה מקצועית והוצאת רישיון מתאים. ההרשמה לקורס מלגזה פתוחה בפני מועמדים ללא ניסיון קודם בהתאם לתקנות של משרד התחבורה. בכדי להתקבל ללימודים בקורס על המועמד להיות בן 18 לפחות ובעל רישיון נהיגה רגיל. בתי הספר המובחרים בתחום פועלים תחת פיקוח משרד התחבורה ומקפידים להתאים את תכני הלימוד לדרישות החוק. 

תקנות התעבורה בנהיגה על מלגזה
אם בעבר ניתן היה לנהוג ללא כל הכשרה היום כבר ישנה חושה להשתתף בהכשרה מקצועית בבית ספר שנמצא תחת פיקוח. לימודי נהיגה על מלגזה מתקיימים במספר בתי ספר בהתאם לתכנית לימוד אחידה שקובע משרד התחבורה. בתכנית הלימוד אפשר למצוא נהלי בטיחות לצד מושגי יסוד בפיזיקה או חוקים ותקנות. בתום ההדרכה המקצועית מתבקשים המשתתפים לעבור מבחן הסמכה שמשקף את הידע שרכשו בקורס.
רשיון למלגזה אתר קורסים

נושאי הלימוד בקורס
המשתתפים בקורס מתבקשים להגיע לכל שיעורי ההדרכה ולעמוד במבחן ההסמכה המסכם. ברשימת התכנים שמועברים בקורס אפשר למצוא:  נהלי בטיחות בעבודה; מושגי יסוד בפיזיקה - משקל, יציבות ועבודה עם חומרים; הדרכת נהיגה; לימוד כל החוקים והתקנות בתחום;  הכנה למבחן עיוני ומעשי.

למי זה מתאים
הקורסים מיועדים למשתתפים בודדים לצד קבוצות עובדים. בתי הספר הגדולים מציעים לימוד קבוצתי מרוכז לקבוצות של עובדים תוך גמישות בשעות הלימוד. אל קורס זה מגיעים לרוב אנשים מענף התעשייה שזקוקים ליכולת להפעיל את המלגזה ולהשתמש בה. הקורס מיועד גם לעוסקים בענף החקלאות ועובדי מחסנים בכל רחבי הארץ.

היוזמה להירשם אל הקורס מגיעה לרוב מהמעסיק וכך גם התשלום. אך חשוב להדגיש כי תעודת בוגר קורס מלגזה תהיה יתרון משמעותי לכל מחסנאי או עובד תעשייתי. המעסיקים שמחים לקלוט עובד בעל רישיון על פני עובדים שיש להכשיר ולשלב בקורס. יש לציין כי קורס זה הוא רק הצעד הראשון בתהליך, בכל שנה מתבקש כל עובד להגיע להדרכת ריענון נהלי בטיחות בעבודה. 
קרא עוד על קורס מלגזה בקריית אתא

נמצא קורס אחד

רישיון למלגזה


משא בטוח בע"מ
בענפי ייצור ותעשייה רבים משמשות מלגזות בפעילות יומיומית. הנהיגה עליהן פשוטה אמנם מבחינה טכנית, אך מחייבת אחריות רבה. העמסת ופריקת משאות כבדים, נהיגה באזורים צפופים לצד עובדים הולכי רגל מחייבת
קורסים בקריית אתא
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

חיילים משוחררים - עבודות זמניות תוך כדי לימודים

כל אחד מאיתנו עבר את תחושת הבלבול ביציאה מהשרות הצבאי לחיי האזרחות, כאשר כול האופציות פתוחות ויש לבחור כיצד יראו חייך

מלגזה – יותר מסוכן ממה שחשבת

המלגזה מתפקדת בסביבה צפופה, מורכבת, ופעמים רבות תוך פעילות מקבילה של פועלים חשופים והולכי רגל. עוצמתו של הכלי היא רבה,

הכשרה מקצועית למבוגרים על חשבון המדינה

מבוגרים רבים שעמלו במהלך חייהם בעבודה פיזית מייגעת נתקלים במחסום הגיל שבו הם כבר אינם יכולים להמשיך לעבוד באותה המסגרת,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מלגזה בקריית אתא