אתר קורסים / לימודי נדל"ן / קורס תיווך / קורס תיווך בירושלים
קורס תיווך פותח דלת לכל עולם הנדל"ן: מכירת דירות, השבחת והשכרת נכסים וסחר בקרקעות. הקורס מקנה את הידע הנדרש כדי לעבור את בחינת הרישוי ולהיות מוסמך לעסוק בתיווך כחוק. זהו לרוב שער הכניסה כמעט לכל ההתמחויות בענף. אחד התחומים החמים ביותר כיום ובעצם תמיד, הוא הנדל"ן. מדובר על ענף דינמי, שעובר כל העת שינויים והתפתחויות. עם זאת, תמיד ישנו ביקוש למתווכים, שכן אמנם הרבה מהשלבים הראשוניים מהעסקאות בנדל"ן נעשות כיום באינטרנט, אך עדיין אין תחליף לאיש מקצוע אשר מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך ומוודא כי הבחירה שנעשית עבורו היא הטובה ביותר. לכן גם היום ברובן המוחלט של העסקאות מעורב מתווך, ונראה כי מקומו מובטח גם בעתיד הנראה לעין.
 
מסלולי הלימוד 
בקטגוריה זו תוכלו למצוא קורסי הכנה למבחן המתווכים. כולם מיועדים לסייע במעבר בחינת הרשיון מטעם רשם המתווכים. כדאי לשים לב בין המסלולים לאבחנות נוספות: ישנם מביניהם כאלו שמתחייבים למעבר, ומבטיחים נסיון נוסף לתלמידים שכשלו בראשון. מי שמפקפק בכישוריו הלימודיים, ולא משוכנע שיעבור בהזדמנות הראשונה, מוטב שיאבטח עצמו באפשרות לסיבוב שני. ישנם קורסים המציעים הכנה לבחינה בלבד, ויש כאלו מורחבים יותר, המגישים תוכנית לימודי נדל"ן מורחבת ועשירה, שמכשירה תלמידים לכניסה מעשית לשוק, להבדיל ממתן הרשיון לכך בלבד.
קורס כזה יכלול העשרה נוספת למשל בנושאי שיווק ומכירות, לימודי שמאות או השקעות נדל"ן, זאת מכיוון שלא מספיק הידע המקצועי והמשפטי כדי להצליח; משום שהתחרות בענף רבה, צריך לדעת כיצד לבדל את עצמכם מול המתחרים, ולטובת העניין יש צורך בשיווק עצמי מקצועי, כך שהלקוחות יזהו אתכם עם מלאכתכם ומקצועיותכם, ויבחרו דווקא בכם לבצע עבורם את הליך המכירה או ההשכרה של הנכס שלהם.
קורס תיווך  
למי מתאימים הלימודים
מי שרוצה ללמוד קורס נדל"ן ולרכוש לעצמו מקצוע לכל החיים או כלי להשלמת הכנסות, יוכל להתחיל מיד עם סיום הקורס לעסוק בתחום או כעצמאי או כשכיר במשרד תיווך קיים. כדי ללמוד את הקורסים המוצגים בקטגוריה זו אין כל צורך בידע מוקדם, כי אפשר בכל גיל להתחיל בקריירת תיווך מצליחה ורווחית. הקורס מתאים כמעט כל אחד, החל מחיילים בתחילת דרכם המקצועית ועד פנסיונרים אשר רוצים לפתוח בקריירה שנייה או שלישית בשעותיהם הפנויות.
 
האם חייבים קורס תיווך כדי להצליח בבחינת הרישוי?
אין חובה כזאת, אך יחד עם זאת ההמלצה היא כן לעשות זאת. המדובר בדרך כלל בלימודים קצרים ויעילים, שעלותם סבירה מאוד. מצד אחד הם מסייעים במלאכת הלימוד ומאפשרים לעשות אותה באופן מונחה ועם "שותפים לגורל", ובנוסף, אם מדובר במסלול הכולל העשרה והכנה לשוק, מדובר במידע חיוני ופרקטי במיוחד, לא תיאוריות משמימות, אלא כלי עבודה אמיתיים באדיבותם של מומחים בתחום, שועלי קרבות ותיקים המקנים טקטיקות חשובות בדרך להצלחה וחסכון בטעויות מיותרות. ניתן גם להעשיר את הידיעות בלימודי המשך קצרים, למשל קורס יזמות נדל"ן או לימודי מקרקעין. לימודי תיווך מתקיימים בכל רחבי הארץ : חיפה, תל אביב, רמת גן, רעננה ובעוד מקומות רבים נוספים אחרים. כמו כן ניתן למצוא גם לימודי נדל"ן באינטרנט.
קרא עוד על קורס תיווך בירושלים

נמצאו 3 קורסים

הכנה למבחן המתווכים


מכללת RES
הקורס מכין למבחן של רשם המתווכים מטעם משרד המשפטים. הכרת חוזים, הגנת הצרכן, מכר מיסוי, עונשין, חוקי מתווכים, פתירת בחינות ממועדים קודמים, וכן טיפול במסיחים, בלעדיות, היצע וביקוש. המסלול בשיתוף
קורסים בירושלים

השקעות נדל"ן


האקדמיה לפיננסים
בואו להפוך את עולם הנדל"ן המבוקש למקצוע המשלב בין יזמות מעשית לבין מקצוע התיווך. הקורס מעניק תעודת הסמכה מטעם משרד המשפטים. ההכשרה מעניקה ידע וכלים מעשיים שיסייעו למשקיעים לזהות השקעה
תל-אביבחיפהרחובותהרצליה

השקעות ויזמות נדל"ן


בית ספר לנדל"ן חכם
קורס המיועד לכל המעוניין להתחיל להשקיע בנדל"ן, או שכבר עושה זאת, אבל מעוניין להעמיק את ידיעותיו המקצועיות בענף. בעידן בו מעטות הן האלטרנטיבות הטובות להשקעה, תחום הנדל"ן משמש אפיק השקעה
תל-אביבקורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

5 שיפורים שיוסיפו ערך לכל בית

אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח מנדל"ן היא לרכוש נכס לא מתוחזק, להשביח אותו באמצעות שיפוצים ושדרוגים, ולמכור אותו ברווח נאה.

השקעות נדל"ן בחו"ל – לעשות את הכסף הגדול

כולם יודעים שהשקעה בנדל"ן היא אחת ההשקעות המשתלמות ביותר בטווח הארוך, אך מחירי הנדל"ן בארץ גורמים לכך שיותר

ככה לא שוכרים דירה

בשנים האחרונות יותר ויותר משכירי דירות הפכו את החללים המושכרים למעין שוק בשר מקומי, בייחוד כשמדובר במרכז הארץ שבו הביקוש עולה על ההיצע.

קורס מקצועי או תואר אקדמי

רבים מבין הסטודנטים לעתיד החלו שואלים את עצמם אם יש דרך 'לעקוף' את המוסדות האקדמיים ולרכוש השכלה ומקצוע שלא

האם אתה מתאים לעסוק ביזמות נדל"ן

אם החלטתם שאתם רוצים לעסוק ביזמות נדל"ן, כסף הוא הדבר הראשון שתצטרכו שיהיה לכם (או דרך להשיג כסף ברמת סיכון יחסית נמוכה).

משפצים את המטבח? כמה נקודות למחשבה

אנחנו אוהבים לאכול, אנחנו אוהבים להתעסק עם אוכל, אנחנו אוהבים לעמוד ליד אוכל ואנחנו אוהבים לחזור אל אוכל רק כדי להכין עוד קצת.

איך חוסכים לילדים

ילדים זה יקר, וכמו שרבים אומרים: ילדים זאת השקעה שאינה חוזרת, לפחות מהבחינה הכלכלית. הציוד הבסיסי הוא יקר, חיתולים

קורס תיווך נדל"ן

הקורס מיועד לאנשים המחפשים לפתוח בקריירה חדשה או לכאלו המחפשים הכנסה נוספת בנוסף לעבודה היומית שלהם. כאשר מדברים על

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס תיווך בירושלים