קורס מדריכי עיסוי תינוקות - לימודי ערב בחיפה והסביבה

יש לכם גישה לתינוקות, מתמחים במגע או שתמיד אמרו לכם שיש לכם ידי זהב, בחרו מקצוע מיוחד לחיים ולכו ללמוד קורס מדריכי עיסוי תינוקות. קורס זה הוא בהחלט תחום מיוחד, מעניין ומרגש. כמדריכים תזכו לחוות ולהתרגש יחד עם ההורים ביצירת הקשר שלהם עם תינוקם, ותזכו גם להנחות וללמד את ההורים והמטפלים, כיצד להנחות את התינוק להתרגל למעבר מהחיים ברחם האם לחיים עצמאיים בחוץ.

מגע הוא האמצעי הראשוני ביותר ליצירת קשר. במיוחד בין הורים וילדים. הדבר הראשון שעושה הרך הנולד מיד לאחר לידתו, הוא לחפש את מגעה של אימו, כך זה בקרב בני אדם וכן בקרב שאר היונקים. המגע, הוא אם כן, אמצעי הקשר הראשוני והחשוב ביותר בין הורים לילדים.

בקרב בעלי חיים, נצפה כי סיכויי ההשרדות של ולדות אשר לא זוכים למגע של האם מיד לאחר הלידה, קטנים משמעותית מאלו אשר כן זוכים למגע. זאת ועוד, מחקרים פסיכו-התפתחותיים בקרב תינוקות, מעידים שתינוקות וילדים אשר חוו חסך במגע הפיסי בתקופות חייהם הראשונות, צפויים לפתח חסכים התפתחותיים ורגשיים אחרים במהלך התבגרותם. זאת בעוד תינוקות אשר כן זוכים לתחושות של מגע פיסי בינם לבין הוריהם בחודשים הראשונים לאחר הלידה, הסיכוי להתפתחות קשיים התפתחותיים ורגשיים נמוך בהרבה.

חשיבות העיסוי

אף על פי שהתחום נמצא די בראשיתו, התהודה לה הוא זוכה זה הולכת וגדלה, בעיקר בקרב זוגות צעירים לתינוקות. פעילות זו חשובה לא רק מההיבט של קרבת המגע שהוא יוצר בין ההורים לבין התינוק, אלא גם עוזר ומעודד את יצירת תחושת האני הנבדל שלו, היכרות עם גופו ויצירת תחושות של קרבה ובטחון. מסאז' מאפשר לעזור לתינוק להתמודד עם תפועות של גזים, כאבי בטן, עצירויות ושאר כאבים ומחלות איתן נאלץ התינוק להתמודד בשבועות והחודשים הראשונים לאחר לידתו.

תוכנית הלימודים

תוכניות הלימודים בקורס כוללות גם החייאה ועזרה ראשונה, הכשרה כמנחי סדנאות ופרקטיקה מעשית במהלך הלימודים.

איפה ללמוד

קורס מדריכי עיסוי תינוקות, ניתן למצוא כיום באזורים שונים ברחבי הארץ מקרית שמונה בצפון, דרך חדרה, נתניה, העמקים, ועד לבאר שבע ואילת שבדרום.
קרא עוד על קורס מדריכי עיסוי תינוקות - לימודי ערב בחיפה והסביבה

נמצאו 2 קורסים

הכשרת מדריכות עיסוי תינוקות


מט"י גליל מערבי
בואי לגלות כיצד ממגע אוהב יכולה להתפתח קריירה. הורים חדשים מלאים בשאלות לאחר לידה. גזים, בכי והפרעות שינה הם מנת חלקם של רוב התינוקות בחודשים הראשונים. בואי ללמוד מקצוע קסום,
קורסים - לימודי ערב בחיפה והסביבה

עיסוי תינוקות


מכללת לריסה גינת
קורס זה יעניק לך את ההכשרה המקיפה והמעשית ביותר להיות מדריכת עיסוי תינוקות בגילאי לידה עד שנה. ההכשרה מעניקה ידע מקצועי וכלים רחבים להעביר להורים ואמהות מפגשים אישיים ולערוך סדנאות לעיסוי
קורס היברידי: תל אביב ובזום
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

רפואה משלימה לגוף ולנפש: מאיפה להתחיל

תחת הכותרת 'רפואה משלימה' ניתן לכלול את כל ענפי הרפואה שאינם רפואה קונבנציונלית ושהטיפול הרפואי שהם מעניקים מתבצע

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי עיסוי תינוקות - לימודי ערב בחיפה והסביבה