אתר קורסים / לימודי עיצוב

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי עיצוב

לימודי עיצוב עוסקים בתכנון אומנותי אשר מתבצע פונקציונלית בהתאם לדרישות נתונות, כגון חזות אטרקטיבית, מחיר, או יעילות השימוש. התחום משיק אמנם לתחום האמנות, אבל בניגוד לאמנות הטהורה, קיים בו בדרך כלל צורך להתאים את התוצרים לדרישות לקוח, תוך שימוש בכלים משיקים כמו תכנון הנדסי.
כמו האמנות, העיצוב עושה שימוש במסרים אסתטיים ומנטליים, אך זאת לצד גורמים טכניים, שימושיים ויומיומיים.
 
אנו פוגשים את תוצרי העיצוב בכל רגע, והוא נוכח לנגד עינינו למעשה כמעט בכל דקה בה הם פקוחות, החל מהעיצוב הגרפי של אתר האינטרנט בו אנו קוראים כרגע. אם נביט כעת סביבנו בחדר, נבחין בתחום האדריכלות הנוגע בעיצוב הפנים של הדירה בה אנו יושבים; הום סטיילינג ובתוכו עיצוב המטבח אשר לידנו או עיצוב התאורה אשר מעלינו. אם נביט אל החפצים שמולנו נחזה למעשה בתוצרי עיצוב תעשייתי ועיצוב המוצר. גם הבגדים אותם אנו לובשים כרגע תוכננו בידי בוגרי לימודי עיצוב אופנה, והאביזרים שלצידם על ידי בוגרי קורס סטיילינג. מומלץ במיוחד להירשם לעיצוב פנים לימודים אשר ירחיבו את תפיסת עיצוב החלל והסביבה. לימוד עיצוב פנים יעיל מאוד להשתלבות בשוק העבודה, ורבים מחפשים בוגרי קורס עיצוב פנים.
לימודי עיצוב אתר קורסים 
ככל שהולכים ומשתכללים חיינו, כך אנו שואפים להכניס בהם עוד עידון וחן. לשם כך אנו נעזרים ביותר ויותר מעצבים לתחומים שונים, אשר אותם הותרנו קודם לכן ליד המקרה ולחובבנים. אם למשל בעבר היה בעל חנות מסדר את חזיתה על פי גישתו האסתטית והבנתו האישית, הרי שכיום מגוייס למשימה זו מעצב חלונות ראווה מקצוען. אם לדוגמה היה פעם אולם שמחות רק חלל מקושט ונאה, הרי שהיום לא יחשוב שום יזם לפתוח חלל לארועים בלעדי ידו המכוונת של מעצב אירועים מדופלם.
 
בקטגוריה זו באתר תוכלו למצוא שלל אפשרויות ללימודי עיצוב, החל ממכינה שנועדה לעזור בסיכויי הקבלה ללימודים במכללות ובאוניברסיטאות המבוקשות, דרך לימודים בתחומי עיצוב ממוקדים כגון שזירת פרחים ועיצוב בובות, לימודי הום סטיילינג, לימודי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי עיצוב גרפי, ולימודי תיאוריות עיצוביות כמו פנג שוואי, ועד לימודי הנדסאי אדריכלות.


קרא עוד על לימודי עיצוב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסים בעיצוב אופנה: הטבלה המסכמת

  שם המסלול נושא הלימודים משך הקורס*

יועץ לימודים - מה זה בכלל ולמה כדאי

 בכל מערכת של השכלה גבוהה, בין ומדובר בקורס ממוקד, במכללה המציעה מספר קורסים או באתר אינטרנט העוסק בתחום, קיימים יועצי

ניקיון פסח – 5 טיפים קלים ליישום תורת הפנג שוואי בבית

כאשר באים לבצע ניקיון יסודי על פי הפנג שוואי מילת המפתח היא סדר כלומר, להיפטר מכל החפצים שאינם משמשים אתכם יותר. לפי התורה,