אתר קורסים / יהדות, רוחניות ומיסטיקה / יהדות, רוחניות ומיסטיקה במושב קדרון

יהדות, רוחניות ומיסטיקה במושב קדרון

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

יהדות, רוחניות ומיסטיקה

מיסטיקה, רוחניות ופיתוח אישי הם לימודים המקדמיםהעצמה ומודעות אישית , הגשמה והשגת יעדים אלו חלק מהמושגים שתפגשו בהם במסגרת הקורסים בקטגוריה זאת אשר מטרתם לתת כלים להפוך את הרצונות והשאיפות הכמוסות של כל אחד מאתנו למציאות ואף למקצוע כמורי דרך והכוונה.

קורס גרפולוגיה
גרפולוגיה זוהי תורת הכתב, הקורס מעניק את הידע לנתח כתב יד של כל אחד, באופן שניתן לקבל תמונה שלמה, על אישיות הכותב, מצב הנפש, יכולות מקצועיות, כישרונות ייחודיים וכישוריםחברתיים. באמצעות הבנה של מרכיבי הכתב ניתן לקבל מעין מפה מאובחנת ואישית שבאמצעותה ניתן להגיע לנבכי נפש האדם.

למי מתאימים הלימודים?
לימודי הגרפולוגיה מתאימים כקורס העשרה לכל מי שהתחום מעניין אותו באופן אישי להבנה עמוקה יותר של אנשים בסביבתו, כמו גם לאנשי מקצוע בתחום כוח אדם אשר יכולים באמצעות כלי זה להעשיר את רמת הידע על התאמה בין העובדים לארגון ובנוסף קורס זה עשוי להיות לעזר לאנשי עסקים, עורכי דין, יועצים ארגוניים עובדים סוציאליים והוראה.
המסלול שבו ניתן ללמוד קורס גרפולוגיה: לימודי בוקר או ערב בתכנית לימודים גמישה. בתכנית מתחילים או מתקדמים בהתאם לרמה המתאימה.
מה לומדים?
הלימוד מתמקד בכל האלמנטים הקשורים לכתב היד: צורת הכתב, מבנה הכתיבה, אורך האותיות, חתימה, בחירת כיוון וזווית הכתיבה תוך ניתוח כל אחד מאלה בהקשר לאופי, לאישיות ולמצב הנפשי של האדם שאת כתב ידו מפרשים. בקורס יוצגו סגנונות כתב שונים והניתוח יאפשר הפנמת החומר הלכה למעשה.
לימודי העידן החדש אתר קורסים
קורס דמיון מודרך
דמיון מודרך, הוא שימוש בתת מודע שלנו, כדי להביא לשינוי במציאות שכן, הדמיון אינו מוגבל וניתן ליצור בו את כל הרצונות הכמוסים ולהביא לשליטה במחשבות כך שניצור מציאות שמשרתת אותנו באופן חיובי ואשר בכוחה להביא לידי הגשמה את הפוטנציאל הגלום בנו.
למי מתאימים הלימודים?
לכל מי שרוצה להעשיר את חייו הרוחניים באופן שיוכל להגשים את עצמו ואת ייעודו בחיים ולהגיע למצב בו המטרות והשאיפות הופכות למציאות אמתית. 
מה לומדים?
במסגרת הקורס לומדים להכיר את המצבים הנפשיים אשר גורמים לכל אחד מאתנו שלא להתקדם כגון: פחד, כעס, ייאוש, חוסר הערכה עצמית, עצמי נמוך וכיו"ב כאשר מטרת הקורס היא לתת כלים וטכניקות לעשות שימוש בדמיון לטיפול בכל קושי או מכשול בדרך להתפתחות והעצמה אישית והגעה למצב בו מילים כגון הצלחה, שמחה, אושר, עשייה והתלהבות יהפכו להיות בשימוש יומיומי ויהוו חלק בלתי נפרד מהאישיות.
 
קורסים נוספים בקטגוריית מיסטיקה, רוחניות ופיתוח אישי: לימודימקצועות היהדות ,לימודי תקשור , קורס מדריכימדיטציה ועוד.  מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת הקטגוריה לימודי העשרה, התפתחות אישית ורוחניות . מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין. 
קרא עוד על יהדות, רוחניות ומיסטיקה במושב קדרון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

אבני הטבע וכוחותיהן

ההיווצרות האיטית והמדויקת דורשת כמות עצומה של אנרגיה הנאגרת ונשמרת באבן. הודות לאנרגיה זו, הקוורץ משמש את המדע והטכנולוגיה למגוון מטרות.

עבודות שאפשר מהבית

אצלנו באתר תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות והזדמנויות להכשיר את עצמכם במקצוע שיאפשר גם לכם לעבוד מהבית, על פי האילוצים ובהתאם לתנאים שלכם.

האדם מחפש יהדות

זה לא אומר שכולם הפכו בין לילה למאמינים בני מאמינים, אך מה שכן אפשר לראות זה את האוזניים כרויות גם לדיבורים מתוך עולמות

ריפוי רוחני: פנייה מקרית ששינתה את חיי

כשנפרדתי מהפסיכולוג השלישי שלי (תוך שהוא ממליץ כמובן שלא לסיים את הטיפול) יצאתי לרחוב משוחררת אך עם מועקה בגודל של סלע בבטן.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום יהדות, רוחניות ומיסטיקה במושב קדרון