אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / ספורט, התעמלות ותנועה במשמר השבעה

ספורט, התעמלות ותנועה במשמר השבעה

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

ספורט, התעמלות ותנועה

האולימפיאדה, ערוצי הספורט הרבים בטלוויזיה מוכיחים עד כמה הספורט דומיננטי בחיי כולנו, הקורסים מאפשרים לקחת את האהבה לענפי הספורט הרבים צעד אחד קדימה ולהפוך אותם מתחביב למקצוע של ממש, כמדריכי דור חדש של ספורטאים.

קורס מאמני כדורגל
להיות מאמן כדורגל, משמעותו להבין את מהות המשחק באופן המעמיק ביותר, שימוש בטכניקות משחק מתקדמות אשר יאפשרו לשחקני קבוצת המאמן להגיע לרמה המקסימלית ולהישגים. מקצוע המאמן דורש התמדה ומנהיגות ויכולת העברת מסרים טכניים ומקצועיים באופן ישים ופשוט.
למי מתאימים הלימודים
לשחקנים הרוצים לבצע מעבר ממשחק לאימון ולבעלי תעודה הסמכה כמדריך כדורגל עם ניסיון פרטי של למעלה משנתיים. המסלול שבו ניתן ללמוד קורס מאמן כדורגל הוא: לימודי בוקר מרוכזים בפעם בשבוע עם ימי העשרה נוספים במהלך הקורס.
מה לומדים
הלימודים כוללים חלק עיוני הכולל נושאי: תזונה לספורטאים, פיזיולוגיה, אנטומיה, והבנה רפואית בסיסית בפציעות ספורט כמו גם טכניקות אימון המותאמות לגיל הספורטאים.
כמה זמן
400 שעות לימוד עיוניות, 100 שעות לימוד מעשיות. תעודה– תעודת הסמכה של מאמן כדורגל מוסמך ממוסד הלימודים. קורסים נוספים בתחום: מאמני כדורסל, מאמני ספורט, לימודי ספורט אקסטרים

לימודי ספורט, התעמלות ותנועה אתר קורסים
קורסמדריכי אירובי וחיזוק

קורס המעניק כלים לשיפור הכושר הגופני דרך תנועה המשולבת בריקוד תוך חיזוק ועיצוב שרירי הגוף לשם הדרכה באופן אישי או בקבוצה, כאשר המטרה להכשיר את המאמנים באופן מקיף לתחומי הכושר השונים תוך מתן דגש על גמישות תוך כדי תנועה חוזרת ונשנית.
למי מתאימים הלימודים
לאוהבי הכושר הגופני, עבור חסרי ניסיון המעוניינים להתפתח בתחום או לבעלי ניסיון המעוניינים להעשיר את עצמם. המסלולים שבהם ניתן ללמוד קורס מאמני אירובי וחיזוק – לימודי בוקר או ערב בהתאמה אישית.
מה לומדים
לימודים עיוניים בנושאי: תזונה, אנטומיה, פציעות ספורט, פיזיולוגיה, תורת האימון והתנועה ועזרה ראשונה ולימודים מעשיים באירובי, עיצוב, גמישות וסדנאות להעשרה בתחום. קורסים נוספים: מדריכי חדר כושר, מדריכי ספינינג, מדריכי שחייה.
כמה זמן
בין 260 ל- 300  שעות לימוד אקדמאיות. בין פעם בשבוע לפעמיים בהתאם למוסד הלימודים להסמכת תעודת מדריך אירובי על פי חוק הספורט.

קורסמדריכי ריקוד
הכשרה להדרכת הריקודים הסלוניים והלטיניים הקלאסיים והבינלאומיים כדוגמת: טנגו, ואלס, סמבה, רומבה בדגש על תנועה מדויקת, טכניקה מושלמת ועידון.
למי מתאימים הלימודים
לבעלי רקע בתחום התנועה והמחול, בעלי ידע בסיסי מוקדם. מגילאי 20 ומעלה.
מה לומדים
לימוד מעשי של ריקודים סלונים ולטיניים ולימודי העשרה בתחום הכוריאוגרפיה והמוסיקה. קורסים נוספים בתחום: לימודי ריקוד,מדריכי יוגה , מדריכי טאי צ'י.

מעבר לרשימה זו קיימים קורסים רבים במסגרת קטגוריית קורסי ספורט, התעמלות ותנועה. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים על אודות אותו תחום עניין.

קרא עוד על ספורט, התעמלות ותנועה במשמר השבעה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

עשרה יתרונות בריאותיים בפילאטיס

1.  שיפור הגמישות – מתיחות ואימונים על הריפורמר עוזרים להאריך את השרירים ולהרחיב את טווח התנועה. ככל שמתרגלים

על הסכנות בספורט אתגרי

בנוסף, גם גם התווספו ענפים חדשים, ברמה כזו או אחרת של ביזאריות ועשרות מקומות המציעים קורסים בספורט אקסטרים , החל מרכיבה

כאב ספורטיבי

כשאנחנו מסתכלים על ספורטאים אנחנו רואים את הגוף החטוב, את הזיעה הנוטפת, את ההצלחה, המאמץ והתהילה. העניין הוא שאנחנו

תיקון יציבה דרך התעמלות בונה עצם

מרכז הכובד: נקודה בתוך מערכת, אשר המערכת כולה מתנהגת כאילו כל מסתה מרוכזת בנקודה זו. הכוונה היא לנקודת האיזון של מרכז הגוף, נקודה הנחשבת כמרכז הגוף.

הכשרת מדריכי ספורט וריקוד: להיות מאמן

אחרי שנים שבהם עבדתם במגוון תפקידים מכובדים בתעשייה, בחברות פרטיות או במשרדים ממשלתיים, הגיע משבר גיל הארבעים (השלושים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום ספורט, התעמלות ותנועה במשמר השבעה