מעוניין להתקדם צעד אחד קדימה

לעבר השכלה מקצועית מעשירה?
פנה אלינו עוד היום לקבלת פרטים ונשמח
לסייע לך בקבלת החלטה!

על הקורס

סילבוס

צצצ

תוכנית הלימודים במסלול מקנה לסטודנטים את הידע ואת הכלים המתאימים כדי להפוך למפתחי משחקים עצמאיים או להשתלב בתעשיית המשחקים הישראלית והבינלאומית. כמו כן, תרגול העבודה המעשית לאורך כל תקופת הלימודים נעשה בצוותים כפי שמתקיים גם בתעשייה.

תילתן יוזמת ופועלת ליצירת קשרים בין הסטודנטים לתעשיית המשחקים המקומית והעולמית, ויוצרת מיזמים משותפים המאפשרים לסטודנטים להתנסות בפרויקטים אמיתיים. כמו כן, תילתן פועלת לשיתופי פעולה עם מוסדות לימוד ברחבי העולם, במסגרתם הסטודנטים מתנסים בוורקשופים משותפים, סיורים מקצועיים, האקתונים גלובליים ושיתופי פעולה להמשך לימודים.

בנוסף, בתילתן פועל סטודיוClover Biteשהוא סטודיו עצמאי לפיתוח ועיצוב משחקים המתמחה במשחקי אינדי ומנוהל ומתפקד כחלק אינטגרלי מהמכללה. בסטודיו עובדים מיטב בוגרי המכללה ויוצרים משחקים ופרויקטים מסחריים למוביילPC,Xboxו-VR.אחד התוצרים הבולטים של הסטודיו הוא ה-GRIME , משחקSoul-Like מטרוידואניה סוחף.

 
מקום הלימודים
חיפה (סמוך לתחנת הרכבת מרכז-השמונה).
 
מתכונת הקורס
שלוש שנים, 5-4 ימי לימודים בשבוע. ניתן לפרוס את הלימודים על פני ארבע שנים בהתאם להעדפת הסטודנט. לימודי ערב.
 
קהל היעד
ניתן לשלם באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים.
 
תנאי קבלה
מבדק התאמה עיוני, בגרות מלאה, בחינה באנגלית וראיון אישי.
 
הסמכה

תואר אירופי בעיצוב במסלול Art או Dev בהתאם לתחום ההתמחות, המוענק על ידי   E.A.B.H.E.S  בכפוף לדרישות ECTS (התואר אינו מוכר ע"י המל"ג).

נושאי הלימוד
הלימודים במסלול כוללים את שני מנועי המשחק המובילים בעולם - Unity 3D ו- Unreal Engine ומאפשרים בחירה בין שני סוגי התמחויות: פיתוח ( Dev ) וארט ( Art ).

התמחות בפיתוח משחקים - Developer :בהתמחות זו הסטודנטים לומדים מבוא לתכנות, C #, תכנות מונחה עצמים, מנוע Unity כולל מולטיפלייר ובינה מלאכותית, מנוע Unreal , מונטיזציה, מציאות מדומה ורבודה ( AR, VR ) ועוד.

התמחות בעיצוב משחקים - Art :התמחות זו מתחלקת למסלול 3D (תלת-מימד) ומסלול 2D (דו-מימד), וכוללת קורסים ב- Maya , אנימציה בדו-מימד, מידול ואנימציה בתלת-מימד, דמויות ורקעים ועוד.

על אף ההפרדה, הסטודנטים בכל ההתמחויות עוברים בנוסף הכשרה בקורסי הפקה ובנושאים היקפיים משותפים, ביניהם אספקטים מגוונים של המכניקה שמאחורי עיצוב משחק ונרטיב, עיצוב שלבים והתנסות בעבודה כסטודיו אמיתי ומתפקד לכל דבר - החל ממסמך העיצוב ועד לפיתוח המשחק. כמו כן, בית הספר מקיים מספר מסגרות אקסטרא-קוריקולריות ללימודים, במסגרתן הסטודנטים מתנסים בעבודה על פרויקטים עם היתכנות מסחרית והצגתם למשקיעים אמיתיים, כל זאת בליווי מנטורים מנוסים. 

 

תואר בעיצוב ופיתוח משחקים


 


 

צצצ
  • סניף חיפה

הסילבוס של עיצוב ופיתוח משחקים טרם עלה לאתר.
רוצים לקבל מידע עדכני לגבי הקורס הזה? פשוט מלאו את הפרטים ונחזור אליכם!

Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פנייה

עיצוב ופיתוח משחקים הינו קורס מעשיר
ומרחיב אופקים, פנו אלינו לפרטים

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי
students

מעל עשור שצוות אתר קורסים פועל למתן שירותי ייעוץ לימודים, נשמח לעזור גם לך!