אתר קורסים / לימודי גרפיקה / קורס סקצ' אפ / קורס סקצ' אפ - לימודי בוקר
סקצ' אפ היא תוכנת מחשב מקצועית המיועדת ספציפית לצורך הדמיה של תלת מימד. תכונה זו מייחדת את השימוש בתוכנה בעיקר לאנשי מקצוע הזקוקים להדמיית תלת ממד במהלך עבודתם, ולכן, היא פונה בראש ובראשונה לאדריכלים, לאנשי עיצוב גרפי, למהנדסים, כל מי שנדרש למידול מורכב וריאליסטי במהלך ביצוע משימותיו.
תוכנת סקצ' אפ היא תוכנה פופולארית ביותר ומובילה בתחומה, לכן אפשר ללמוד אותה במכללות רבות בכל רחבי הארץ. בדרך כלל מדובר בקורס ספציפי מאוד אשר מיועד לאנשי מקצוע אשר מכירים את התחום, ורוצים לדעת לעבוד בצורה יעילה, מהירה ומיטבית בתוכנה מיוחדת זו. יש מקומות עבודה אשר מתנים קבלת עובדים בידע בשימוש בתוכנה ספציפית זו.
קורס סקצאפ
לימודים אלו כוללים פרקים של לימודים עיוניים לצד לימוד מעשי של התוכנה. שילוב זה מאפשר להכיר את התוכנה ואת היכולות שלה על כל הרבדים שבהם וכן תרגול מעשי רב בכדי להגיע לשליטה מלאה בכלים הרבים שיש בתוכנה. תכני הקורסים השונים של סקצ' אפ כוללים כלי שרטוט ממוחשבים, הן כלי שרטוט בסיסיים והן כלי שרטוט מתקדמים, וכן עבודה בתלת מימד, עריכת אלמנטים תלת מימד, יישומם של חומרים במודל, חתכים דינמיים, עבודה בשכבות, תאורה וצל, הפקת תמונות, ייבוא וייצוא קבצים לתוכנות אחרות וגם עקרונות הדפסה. הפרק העוסק בייצוא התכנים הוא חשוב לאין שיעור משום שהוא זה המאפשר הפקת אנימציות והדמיות לשם קידום מכירות, הצגה בפני לקוחות, וגם שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע שאינם נמצאים באותו המשרד.

מכיוון שלא מדובר בנושאים רבים וגדולים, והתוכנה היא פשוטה ופונקציונלית יחסית, הלימודים אינם מורכבים או ארוכים במיוחד. רוב מסלולי הלימוד נעים על הספקטרום שבין חמישה לעשרה שיעורים, גם משום שמדובר באנשים שכבר מצויים בתחום, והנושא פשוט יחסית מבחינתם. עם זאת, תלמידי קורס סקצ' אפ נדרשים לתרגל בבית את התכנים הנלמדים בין מפגש אחד לשני, בכדי להגיע מהר יותר לשליטה טובה בתוכנה ובביצועיה.
 
קרא עוד על קורס סקצ' אפ - לימודי בוקר

נמצאו 2 קורסים

לימודי תוכנות סקצ' אפ + V-ray


בית הספר הארצי להנדסאים
סקאצ'-אפ הינה תוכנה המיועדת לבניית מודולים ממוחשבים תלת-מימדיים והדמיות, ומהווה מהפיכה בקלות השימוש והלימוד שלה לצד יכולות גבוהות בבניית מודולים, עריכתם והפקתם.   מקום הלימודים חיפה - טכניון.   מתכונת הקורס 12 מפגשים: 7 מפגשי
חיפה - טכניון

סקאצ'-אפ


3D Jerusalem
סקאצ'-אפ היא תוכנה חינמית המשמשת לבניית מודלים ממוחשבים של מבנים, חזיתות ופנים הבית. העובדה שזוהי תוכנה חינמית גורמת לכך שרבים אינם יודעים לעבוד איתה באופן מקצועי ונכון. במהלך הקורס תכירו
ירושלים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס סקצ' אפ - לימודי בוקר