קורס מצנחי רחיפה מהווה מתנה נהדרת לעצמך או לאחרים והתחושה אי שם בשמיים היא בלתי ניתנת לתיאור. ניתן ללמוד  בקורס ממושך, אפשר להצטרף לפעם יחידה של התנסות, ואפשר להעניק את החוויה כמתנה ליום הולדת, ליום נישואין או בכל הזדמנות אחרת.

בין הקורסים המוצעים
קורס בסיסי - מיועד לחובבי ספורט אתגרי שמעוניינים להיכנס לתחום הצניחה והדאייה ולקבל רישיון רחיפה. הקורס מתאים לכל אדם בריא מעל גיל 15 שרוצה להרגיש איך זה לרחף בשמיים, כאשר אין צורך בכישרון או בכושר גופני מיוחדים. במהלך הקורס לומדים המשתתפים שליטה קרקעית לפני הריחוף ולאחריו, הפעלת המצנח, תקלות אפשרויות, המראות ונחיתות ואף מתרגלים את התכנים שלמדו בטיסות קצרות ונמוכות. 

קורס מתקדם - מכשיר לדאייה בשטחי קרקע שונים ובזרמי אוויר בתנאים מגוונים. בין נושאי הלימוד: ניצול זרמי אוויר חמים וקרים לדאייה, דאייה מעל חוף ים ועוד.

זמן הלימודים, תשלום ותעודות
משך הלימודים תלוי במספר המפגשים השבועי וביכולת של התלמיד להתפנות ללימוד הקורס שאליו הוא נרשם. התשלום משתנה בהתאם לקורס ולבית הספר שבו נלמדת התוכנית. התעודה המתקבלת בסוף הקורסים המתקדמים היא רשיון רחיפה, כאשר רוב בתי הספר מקנים תעודה בינלאומית המוכרת בכל העולם.

מחפשים עוד מידע?
קראו בקטגוריית קורס מצנחי רחיפה את פירוט הקורסים, בחרו את הקורס המתאים, מלאו את הפרטים ונציג הקורס יצור איתכם קשר בהקדם.

קרא עוד על קורס מצנחי רחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

על הסכנות בספורט אתגרי

בנוסף, גם גם התווספו ענפים חדשים, ברמה כזו או אחרת של ביזאריות ועשרות מקומות המציעים קורסים בספורט אקסטרים , החל מרכיבה

מזכירה רפואית – הבחירה הנכונה

מקצוע המזכירה הרפואית הופך לפופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות. הטרנד שהתחיל במספר קליניקות פרטיות ויוקרתיות הפך עם השנים

אין עליי – אני טכנאי

כולנו זקוקים לתיקון של מכשירים שונים, אם זה מכשיר הסלולר שלנו, המזגן, המקרר או כל מכשיר אחר. אף אחד מאיתנו לא אוהב את