אתר קורסים / לימודי גרפיקה / לימודי תקשורת חזותית / לימודי תקשורת חזותית - לימודים ללא בגרות

לימודי תקשורת חזותית - לימודים ללא בגרות

תחום לימודי תקשורת חזותית הוא בעצם שם חדש ללימודי עיצוב גרפי; זוהי דוגמא מצוינת לתחום שהצליח לעשות שדרוג ולהתאים עצמו לביקוש החדש מכיוון שכל עולם המדיה התרחב ואפשרויות עיבוד תמונה והעברת מסרים בכל המדיות השתדרגו, ונולד לו בעצם תחום חדש ומקיף יותר מבעבר, שמנצל את היכולות החזותיות החדשות להעברת מסרים שיווקיים, מכירתיים או מעצבי דעת קהל. שילוב יכולת זו בכל תחומי התקשורת כמו עיתונות, טלוויזיה, כרזות, שלטי חוצות, אתרי אינטרנט פרסום ברשתות חברתיות ועוד ועוד אפשרויות שנפתחות חדשות לבקרים, תופס נפח הולך וגדל בעולם התקשורת מכיוון שאין כמו מראה עיניים והרי ידוע ש"תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים".
לימודי תקשורת חזותית
לימודי תקשורת חזותית מתאימים ומיועדים לאנשים שהם יצירתיים מצד אחד, אך יחד עם זאת אינם רוצים להסתפק באומנות לשמה, אלא רוצים גם להפיק תוצרים שימושיים מצד שני, כך, אפשר ללמוד איך לתרגם רעיונות ומסרים לשפה עיצובית וגרפית, ולפתח סגנון אישי ואמירה פרטית. אלו אינם לימודים תכליתיים של תוכנה גרפית זו או אחרת, או רכישת מיומנות פרטנית כלשהי, אלא מסלול לימודים מקיפים, תיאורטיים כמו גם מעשיים, אשר מיועדים להקנות את המקצוע בכללותו, ולא רק פן כזה או אחר שלו. מי שמבקש ללמוד תחומים צרים יותר או חלקיים, מוטב שימשיך לקטגוריות אחרות באתר, אשר יוכלו להציע לו אפשרויות מותאמות יותר לדרישותיו.

עולם העיצוב החזותי כולל נגיעה במספר תחומים, ולכן מדובר למעשה בלימודים שהם מולטי דיסציפלינאריים. לומדים להכיר את עולם העיצוב על כל היבטיו. תכני הלימוד כוללים: עיצוב גראפי, פרסום, אנימציה, שימוש בסאונד, צילום, ציור, עריכה, הכרת התוכנות הגרפיות העדכניות ביותר ועוד. המסיימים את הלימודים יכולים להשתלב בעבודה במשרדי פרסום, בחברות העוסקות בבניית אתרי אינטרנט, בהוצאות ספרים ומערכות עיתונים ובבתי דפוס.
לימודי תקשורת חזותית כוללים עבודה מעשית רבה ביותר, ותרגול בהדרכתם של מורים מנוסים. בלימודים מנתחים עבודות בשוק וכן עבודות של התלמידים בכדי להגיע להבנה עמוקה יותר של השפה העיצובית. תוך כדי הלימודים בונים הסטודנטים תיק עבודות אישי אותו יוכלו להציג בפני מעסיקים פוטנציאלים כאשר ייצאו לשוק העבודה.
משך הלימודים תלוי במכללה בה בוחרים ללמוד. יש מכללות בהן הקורסים בנויים באופן מודולארי ואפשר ללמוד קורסים שונים ברצף, ויש מכללות בהן מתקיימת תוכנית לימודים שלמה אשר מתפרסת על שלוש או ארבע שנים, והמסיימים מקבלים תעודת גמר או תואר ראשון בתקשורת חזותית מטעם מוסד הלימודים בו למדו לאחר שהגישו את כל המטלות הנדרשות.
קרא עוד על לימודי תקשורת חזותית - לימודים ללא בגרות

נמצאו 3 קורסים

עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web Design


ג'ון ברייס הדרכה
עיצוב גרפי עוסק בשילוב טקסטים ותמונות לצורך העברת מסרים ומהווה חלק מתחום התקשורת החזותית. קורס זה משלב גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית עם עיצוב לאינטרנט ולמובייל, תוך התמקדות בעיצוב אתרים ועיצוב
תל-אביבירושליםקורס אינטרנטי

עיצוב גרפי לדיגיטל


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
תכנית לימודים מקיפה לרכישת מכלול האמצעים הנדרשים לצורך בנייה ותכנות אתרי אינטרנט בהתאמה לכל הפלטפורמות ועבור כל לקוח. עיצוב ובנייה של אתרים לניו-מדיה הוא מקצוע מבוקש, עדכני ומאתגר בתעשיות ההיי-טק,
תל-אביב

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית


תפנית - מרכז ללימודי עיצוב גרפי ומחשבים
לימודים המקנים ידע נרחב בתפעול תוכנות הבסיס המקצועי של כל תחומי העשייה הגרפית, בעיקר לצרכי הכשרה מקצועית במגוון משרות מאתגרות בתעשיית העיצוב והגרפיקה. אם ברצונכם להכיר מקרוב את העולם הגרפי
חולון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

עולם המדיה התרחב - לימודי תקשורת חזותית

תוצרי התקשורת החזותית מיועדים לכל תחומי המדיה כגון עיתונות, טלוויזיה, פרסום, ואתרי אינטרנט, ותובעים יצירתיות רבה מאוד.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי תקשורת חזותית - לימודים ללא בגרות