אתר קורסים / לימודי גרפיקה / לימודי אנימציה ממוחשבת / לימודי אנימציה ממוחשבת - קורסים לילדים ונוער

לימודי אנימציה ממוחשבת - קורסים לילדים ונוער

למען האמת, המושג "אנימציה ממוחשבת" הוא כיום קצת מיותר, כיוון שאין כבר למעשה אנימציה אשר אינה כזו. המחשב עשה להנפשה את מה שעשו הבלנדר ומעבד המזון למטבח המודרני; הרי אין שום מבשלת או טבח שיתעקשו להזיע ולערבל ידנית בשם המסורת. באותו אופן אין כבר אנימציה המתבצעת כעת ללא עיבוד מחשב, מלבד אולי תרגולים שנועדו להמחיש שיטות עבודה קלאסיות בתחום. כיום אפילו ביצירת סרטונים שמצויירים במקורם בצורה ידנית, משמש המחשב בפעולת העריכה והעיבוד. אם כן, הרי שלימודי אנימציה ממוחשבת הם כיום הלכה למעשה לימודי אנימציה. 
לימודי אנימציה ממוחשבת
 

קיצור הפעולות הטכניות המתישות שמציע המחשוב לאנימציה מאפשר תהליכים מזורזים, אשר נתמכים על ידי תוכנות שונות המפיקות בפשטות תוצאות מקצועיות אפילו בעזרת מיומנות בסיסית בלבד. לימוד של יסודות התוכנות בקורס אנימציה ממוחשבת אולי לא יבטיח לכם חוזה באולפני וולט דיסני, אבל בוודאי יאפשר יצירת מצגות מונפשות משעשעות שיעשירו כל אתר אינטרנט, ולשרת צרכים פרסומיים או תדמיתיים.
ההנפשה, שהיתה פעם כלי יקר ומורכב, אשר השימוש בו מוגבל בשל כך, היא כיום כלי זמין, יעיל וזול, ופעמים רבות התוצרים שלו הם כה מוחשיים ואמינים, עד שאנו כלל לא שמים לב לשימוש הרב שנעשה בו, למשל לפעלולים בסרטים ובטלויזיה, בהם משתלבת ההנפשה עם הצילום ויוצרת אשליה אמינה לחלוטין מבחינת הצופה.
לימודים מקצועיים כוללים ומקיפים דורשים שילוב של מספר תכונות ותוכנות; ניתן ללמוד קורס מקוצר במקרה של לימודים קודמים בקורסגרפיקה ממוחשבת ועריכתסאונד , אך אם לא, יש צורך בקורס מקיף יותר כדי לרכוש גם את הכלים האלו. לצדלימודי תוכנות עיצוב ולימודי מולטימדיה , קורס אנימציה ממוחשבת יכלול מערך משולב של חטיבות כמו קורסאפטר אפקטס , קורספלאש , קורסמאיה וקורסתלת מימדD 3 . כל אחד מאלו מפיק תוצרים אחרים ומעניק אפשרויות שונות בתהליך יצירת ההנפשה, ואשר האינטגרציה ביניהן יוצרת תוצאה מושלמת.
לימודי אנימציה ממוחשבת כוללים לימוד מעמיק של התוכנות והעבודת הטכנית ליצירת סרטונים דו מימדיים ובתלת-מימד. כמו כן הלימוד עוסק בפיתוח העולם היצירתי, יצירת דמויות מאוירות, וכתיבת תסריטים. הקורסים בעמודים הבאים מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום ליצירת סרטים, עבור אתרי אינטרנט, פרסומות ומשחקי מחשב, תוך דגש על עבודה עצמאית, שכן אחד מהיתרונות היצירתיים בתחום הוא האפשרות לייצר הפקה עצמאית כמעט לגמרי, ושימוש מינימלי באנשי מקצוע נוספים לסיוע. 
בוגרי לימודי אנימציה ממוחשבת מאיישים משרות במשרדי פרסום, בקולנוע ובטלוויזיה, בחברות משחקי מחשב ובתחומי המולטימדיה השונים. הפריחה בענף והעלייה התלולה של השימוש בתוצרי אנימציה, מבטיחה למי שבונה לעצמו קריירה בתחום זה מקצוע שאיננו רק משגשג ומכניס, אלא גם משמש כאפיק יצירתי מהנה ומלא קסם.

קרא עוד על לימודי אנימציה ממוחשבת - קורסים לילדים ונוער

נמצאו 6 קורסים

קורס אנימציה בתלת מימד עם התמחות ב-ART ו-3D למשחקים


HackerU - מרכז להכשרה והשמה בהיי-טק
אם אתם רוצים ללמוד איך להיות אנימטורים כמו הגדולים בתחום, בואו להשתלב ב"חממה" לייצור אנימטורים חדשים בליווי טובי המרצים והמומחים. המסלול משלב תיאוריה ופרקטיקה תחת עין פקוחה ומכוונת של מקצוענים.
קורסים - קורסים לילדים ונוער

אנימציה ותלת מימד Maya לילדים ולנוער


סאן ספארק מרכז הידע
הסרט אוואטאר כבש את המסכים ואת לב הצופים, ופתח באופן סופי את הדרך בפני סרטי אנימציה שהציפו את מסכי הקולנוע מאז, אבל גם הרבה קודם סרטים כמו שרק, עידן הקרח
קורסים - קורסים לילדים ונוער

מולטימדיה, אנימציה ותלת מימד


מכללת סלע
 מסלול המשלב לימודי גרפיקה, מולטימדיה ותלת מימד בתוכנות המתקדמות והנפוצות בעולם. התוכנית כוללת חומרי לימוד שפותחו ע"י המרצים הבכירים במכללה, ספרות מקצועית מחו"ל, ושעות תרגול רבות בהנחיית מדריכים מובילים. במהלך
רמת גן

אנימציה וקולנוע


מכללת נשיא טכנולוגיות
מסלול המשלב תיאוריה וטכנולוגיה, ומעניק לכם היכרות עמוקה עם תחום האנימציה והקולנוע. הקורס יכשיר אתכם לעבודה מקצועית על תוכנות המולטימדיה והאנימציה המובילות בעולם אשר משמשות ליצירת אנימציה בקולנוע, קליפים, פרומואים
רמת גן

אנימציה תלת-ממדית בתוכנות MAYA ו-Mudbox


מכללת סלע
  קורס בינלאומי בו נלמדת תוכונת Maya MAYA ו-Mudbox אשר כבשו את עולם הקולנוע ותעשיית הסרטים בעולם. הקורס מקנה יכולת השתלבות בתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והכבלים, חברות לפיתוח משחקי מחשב, משרדי פרסום,
רמת גן

הדמיית תלת מימד 3D Studio Max – Totem Anima


טוטם הדמיה ואנימציה
מסלול לימוד מקצועי להכשרת מומחי הדמיות תלת מימד לכל מי שמעוניין ללמוד לבצע הדמיות וסרטי אנימציה, אשר נותן יכולת טובה מאוד להשתלבות בשוק העבודה בתחום. הקורס אינו מלמד את כל
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ממיקי מאוס עד בובספוג: אנימציה אתמול והיום

השאיפה ל"אנימציה", או בעברית – הנפשה, התבטאה למשל בציורי מערות בהם נראו חיות מרובות רגליים, מתוך כוונה

למה בכל אופן ללמוד פלאש

פלאש היא תוכנת מולטימדיה המשמשת להוספת אנימציה, וידאו ואינטראקטיביות לדפי אינטרנט ומתאימה לטלוויזיה, מחשבים ומכשירים סלולאריים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי אנימציה ממוחשבת - קורסים לילדים ונוער