אתר קורסים / אמנות ויצירה / קורס ויטראז'
ויטראז' היא טכניקה של חיבור שברי זכוכית לתמונה נבחרת או לקישוט חלונות בבית, בבתי כנסת וכנסיות. הזכוכית הצבעונית מגיעה מפעלים גדולים בעולם.  הרבה אהילים מסוג "טיפאני" עשויות בטכניקה זו. הקורס יאפשר לתלמידים להכיר את הטכניקות ליצירת אמנות זו. אם אתם מוכרים ויצירתיים, תוכלו לייצר מגוון גדול של עבודות ואף למכור אותם במחיר טוב.

דיוק וסבלנות זו מילת המפתח
חשוב להקפיד על הלמידה של הבסיס בקורס לויטראז', לכל אחד יש את הטכניקה שלו אבל הבסיס של הקורס ותהליך העבודה הם חשובים מאוד, הדיוק הוא מאוד מודגש בעבוד זו, ועליכם ללמוד כיצד להלחים את הזכוכית יחד עם העופרת. כל אחד ירצה להגיע לאיזו שהיא רמה בסוף הקורס, יש כאלה שיראו זאת כתחביב וייצרו עבודות של אהילי זכוכית למשפחה, אך יש כאלה שילכו על זה באופן מקצועי וימשיכו ללמוד קורס למתקדמים. זוהי אמנות שהדיוק שלה והסבלנות תוך מתן דגש בפרטים הקטנים חשובה מאוד, לכן עבודה לא נקייה לא מתקבלת.

לדעת את המשחק בקרני האור
קורס ויטראז' למבוגרים מאפשר לתלמיד להכיר את טכניקת היצירה כאשר מעבר ללימוד המעשי מפתח את היצירתיות באנשים אלה, אמנות הויטראז'  יכלה להוציא מהתלמיד את המיטב והוא יכול ללמוד לנצל את קרני האור הנשברות בזכוכית הצבעונית ממנה עשויה יצירתו.

מה נלמד בקורס?
עבודות של ויטראז' ניתן יהיה לבצע לאחר תום הקורס והן כוללות: חלונות, עששיות, ואהילים בסגנון הטיפני. במרבית הקורסים מוענק הציוד המשמש לתלמידים ביצירותיהם ואין כל צורך לקנות את הציוד,  הסטודיו ללימוד ויטראז' מצויד בתנורים, מלחמים , פרופילי נחושת, בדיל  סרטי נחושת וכמובן את שברי הזכוכית. שימוש נכון בזכוכית הצבעונית, יאפשר אווירה מיוחדת וחמה שתורגש בבית או בחצר.

העבודות שיכללו בקורס הן חיתוך זכוכית, הלחמה, עבודה שטוחה כמו חלונות, עבודה תלת ממדית מזכוכית, אהיל ישר, אהיל ישר גדול, אהילי טיפאני ועוד. בסיום הקורס יוכל התלמיד להמשיך ולעבוד בצורה עצמאית ויוכל לבצע את כל עבודות הויטראז' החל מתמונות וכלה באהילי טיפאני.

הקורס נלמד במרכזי אמנות שונים ובתי ספר לאמניות ברוב הערים בארץ כמו תל אביב, ירושלים ועוד.
קרא עוד על קורס ויטראז'
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ויטראז'