אתר קורסים / אמנות ויצירה / אמנות ויצירה בלימודים בחו"ל

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

אמנות ויצירה

לימודי אמנות  ויצירה פותחים דלת לעולם של יצירה והנאה, אשר יכולים להוות תחביב או צעד ראשון לקראת פתיחת עסק עצמאי באחד התחומים, הכל תלוי ברמת הכישרון, הרצון וההשקעה, ובעיקר השאיפה להצליח.

קורסתכשיטנות
לימודים המעניקים את היכולת להכין תכשיטים פשוטים ומורכבים מחרוזים שונים, בטכניקות חריזה מגוונות הכוללות שילוב של חומרים נוספים, תוך מתן דגש על ההבדלים בין איכויות של חרוזים, שילוב בין צבעים, צורות וגדלים באופן שיוביל ליצירת תכשיט מושקע ביותר.
אין צורך בכל ידע מוקדם, הלימודים מותאמים לכל מי שמעוניינת להכין לעצמה תכשיטים באופן אישי או במטרה להפוך את התחום לעסק קטן ורווחי שכול כולו יצירה והנאה.

מה לומדים
לימודי רקע כללי על עולם התכשיטנות, הכרת טכניקות ושיטות חריזה שונות, תוך שימוש במגוון של חרוזים וחומרי יצירה, הכרת ההבדלים בין חרוזי סברובסקי לחרוזים מסוגים שונים, שימוש בחריזה עם חוט ומחט, לימוד הכנת תכשיטים מתוך סקיצות ותרשימים. סריגה של תכשיטים ויצירת תכשיטי תלת ממד.לימודי אומנות ויצירה אתר קורסים

לימודיתפירה
היכולת להביא רעיון לבגד לידי מימוש עומד בבסיסו של קורס תפירה, במסגרת הקורס נלמדות טכניקות תפירה שונות להכנת בגדים פרטי לבוש מגוונים והאלמנטים האופנתיים השזורים בהם. לימודים אלו מהווים צוהר לעולם האופנה והסטיילינג והזדמנות לתחילתה של קריירה בעיצוב אופנה.

לכל מי שעולם האופנה מרתק אותו ומעוניין להתחיל בקריירה של עיצוב בדרך פשוטה ומהנה או עבור מי שמעוניין להכין לעצמו מלתחה של בגדים בסגנון ובעיצוב אישי, כמו כן, לימודי התפירה מהווים בסיס ראשוני לכל עיצוב ולכן, גם מי שמעוניין בעתיד ללמוד עיצוב אופנה בבית ספר גבוה, צריך להבין ולדעת טכניקות תפירה בסיסיות שמהן ניתן להמשיך ולהתפתח. פעמים רבות מתחילים בקורס תפירה פשוט ומגיעים לרמות גבוהות ביותר, שכן מדובר בתחום שכשרון ויצירתיות הן מילות המפתח להצלחה ולכן כל אחד יכול לבחור באם להפוך את הקורס הזה למקצוע או להשאירו בגדר תחביב והכנת בגדים לשימוש עצמי ולסביבה הקרובה.

מה לומדים
רקע באופנה ובאמנות, שימוש במכונת התפירה למגוון של חומרים, סוגי התפרים והשימושים שיש לכל אחד מהם, הכרת הבד, איכותו ורמת הגימור, מבוא לתדמנות, הוצאת גזרה, הכנת האלמנטים העיקריים בתפירה: מכפלת, צווארון, כיסים, קפלים, רוכסנים, כפתור. שימוש באלמנטים אופנתיים לתיקון והעשרת העיצוב של הבגד ויכולת להעתיק גזרה ישירות מבגד קיים.

קורסים נוספים בקטגוריה: קורססריגה , קורסאיור , קורספיסול ועוד. מומלץ לעבור על הרשימה המלאה בקטגוריית אמנות ויצירה, למצוא את הקורס שמעניין אתכם ולקבל פרטים אודות אותו תחום עניין.
 
קרא עוד על אמנות ויצירה בלימודים בחו"ל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

למה כדאי ללמוד ציור

ציור יכול להיות שער לעולם שלם. ציירים כמו ליאונרדו דה-וינצ'י, פיקסו, ון-גוך ורמברנט, התחילו כולם מציורים פשוטים, כך שאין לאף אחד במה להתבייש.

העם הלא מספר

מחקרים מראים, וגם הסתכלות פשוטה מראה, שהילדים של היום קוראים הרבה פחות מהילדים של פעם. מרוב הסחות דעת בצורת מחשב, טלוויזיה,

כל מה שתרצו לדעת על קורס נפחות

למתוח לנפח לחדד ולעוות צורה של משהו היווה קושי משמעותי מאז ומעולם. נפחות מקצועית היא עבודה לא "קלה ורכה", וזאת

קורס נגרות של משרד הכלכלה

קורס נגרות של משרד העבודה הינו קורס המקיף ויסודי ביותר. הקורס נמשך כעשרה חודשים ומתקיים חמישה ימים בשבוע מ-8:00 בבוקר עד השעה 16.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום אמנות ויצירה בלימודים בחו"ל