אתר קורסים / לימודי גרפיקה / קורס סקצ' אפ
סקצ' אפ היא תוכנת מחשב מקצועית המיועדת ספציפית לצורך הדמיה של תלת מימד. תכונה זו מייחדת את השימוש בתוכנה בעיקר לאנשי מקצוע הזקוקים להדמיית תלת ממד במהלך עבודתם, ולכן, היא פונה בראש ובראשונה לאדריכלים, לאנשי עיצוב גרפי, למהנדסים, כל מי שנדרש למידול מורכב וריאליסטי במהלך ביצוע משימותיו.
תוכנת סקצ' אפ היא תוכנה פופולארית ביותר ומובילה בתחומה, לכן אפשר ללמוד אותה במכללות רבות בכל רחבי הארץ. בדרך כלל מדובר בקורס ספציפי מאוד אשר מיועד לאנשי מקצוע אשר מכירים את התחום, ורוצים לדעת לעבוד בצורה יעילה, מהירה ומיטבית בתוכנה מיוחדת זו. יש מקומות עבודה אשר מתנים קבלת עובדים בידע בשימוש בתוכנה ספציפית זו.
קורס סקצאפ
לימודים אלו כוללים פרקים של לימודים עיוניים לצד לימוד מעשי של התוכנה. שילוב זה מאפשר להכיר את התוכנה ואת היכולות שלה על כל הרבדים שבהם וכן תרגול מעשי רב בכדי להגיע לשליטה מלאה בכלים הרבים שיש בתוכנה. תכני הקורסים השונים של סקצ' אפ כוללים כלי שרטוט ממוחשבים, הן כלי שרטוט בסיסיים והן כלי שרטוט מתקדמים, וכן עבודה בתלת מימד, עריכת אלמנטים תלת מימד, יישומם של חומרים במודל, חתכים דינמיים, עבודה בשכבות, תאורה וצל, הפקת תמונות, ייבוא וייצוא קבצים לתוכנות אחרות וגם עקרונות הדפסה. הפרק העוסק בייצוא התכנים הוא חשוב לאין שיעור משום שהוא זה המאפשר הפקת אנימציות והדמיות לשם קידום מכירות, הצגה בפני לקוחות, וגם שיתוף פעולה בין אנשי מקצוע שאינם נמצאים באותו המשרד.

מכיוון שלא מדובר בנושאים רבים וגדולים, והתוכנה היא פשוטה ופונקציונלית יחסית, הלימודים אינם מורכבים או ארוכים במיוחד. רוב מסלולי הלימוד נעים על הספקטרום שבין חמישה לעשרה שיעורים, גם משום שמדובר באנשים שכבר מצויים בתחום, והנושא פשוט יחסית מבחינתם. עם זאת, תלמידי קורס סקצ' אפ נדרשים לתרגל בבית את התכנים הנלמדים בין מפגש אחד לשני, בכדי להגיע מהר יותר לשליטה טובה בתוכנה ובביצועיה.
 
קרא עוד על קורס סקצ' אפ

נמצאו 2 קורסים

סקצ'אפ


אולטימה - בית הספר לעיצוב
סקצ'אפ היא תוכנה לבניית מודלים והדמיות תלת ממדיות מבית Trimble הזמינה להורדה בחינם עבור הקהל הרחב, בהשוואה לתוכנות תלת מימד מתחרות התוכנה ידידותית ונוחה, קלה ללימוד וליישום בזמן קצר, על
נתניה

הדמיית תלת מימד -סקצ`אפ


תפנית - מרכז ללימודי עיצוב גרפי ומחשבים
תוכנת תלת מימד הפופולארית בעולם; קלה וידידותית, שימושית בעיקר בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. כלי מקצועי לשדרוג יכולות העיצוב שלכם, ובאמצעותו תוכלו להעביר רעיון עיצובי למודל מוחשי בזריזות וביעילות, לעצב דירה
חולון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה